صفحه 5 از 177 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان
    من یه سوال راجع به روند جدید دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
    تو این روند جدید نیازی به پر کردن فرم نیست؟ من عکس هایی رو که یکی از دوستان لطف کرده بودند و از مراحل لاج انلاین گذاشته بودن دیدم. میخاستم ببینم فقط پاسخگویی به این سوالات کافی هست؟ نیازی به پر کردن فرمی نیست؟
    راستش دانشگاه من همراه با نامه آفر به یه فرمی اشاره کرده بود که از قبل آماده شم واسه پر کردنش به نام فرم ۱۲۲۱. این فرم واسه روند سابق هست درسته؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال راجع به روند جدید دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
    تو این روند جدید نیازی به پر کردن فرم نیست؟ من عکس هایی رو که یکی از دوستان لطف کرده بودند و از مراحل لاج انلاین گذاشته بودن دیدم. میخاستم ببینم فقط پاسخگویی به این سوالات کافی هست؟ نیازی به پر کردن فرمی نیست؟
    راستش دانشگاه من همراه با نامه آفر به یه فرمی اشاره کرده بود که از قبل آماده شم واسه پر کردنش به نام فرم ۱۲۲۱. این فرم واسه روند سابق هست درسته؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    در روند جدید نیاز به پر کردن هیچ فرمی نیست مگر اینکه دانشگاه و یا بعدا آفیسر از شما بخواد فرمی رو پر کنین مثل فرم ۱۲۲۱ که الان دانشگاه از شما خواسته و یا فرم ۱۰ که ممکن هست آفیسر بعدا ازتون بخواد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در روند جدید نیاز به پر کردن هیچ فرمی نیست مگر اینکه دانشگاه و یا بعدا آفیسر از شما بخواد فرمی رو پر کنین مثل فرم ۱۲۲۱ که الان دانشگاه از شما خواسته و یا فرم ۱۰ که ممکن هست آفیسر بعدا ازتون بخواد
    سلام
    من هفته پیش اپلای کردم و امروز افیسر ایمیل زده و فرمهای 10 و 1221 رو ازم خواسته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام. ببخشید من خیلی عجله دارم برای ویزا و به همین خاطر میخوام از همین الان قبل از سابمیت، این فرم ها رو پر کنم بفرستم که معطل نشم. ولی متاسفانه فرم 10 رو از هیچ کجا نتونستم پیدا کنم. ممنون میشم شما فرم خام رو برای من به اشتراک بذارید. واقعا ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط eli3 نمایش پست ها
    سلام
    من هفته پیش اپلای کردم و امروز افیسر ایمیل زده و فرمهای 10 و 1221 رو ازم خواسته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من خیلی عجله دارم برای ویزا و به همین خاطر میخوام از همین الان قبل از سابمیت، این فرم ها رو پر کنم بفرستم که معطل نشم. ولی متاسفانه فرم 10 رو از هیچ کجا نتونستم پیدا کنم. ممنون میشم شما فرم خام رو برای من به اشتراک بذارید. واقعا ممنون
    سلام
    امکان به اشتراک گذاری ندارم.
    فرم 10 فرمی نیست که شما از قبل بفرستید. اگر افسیر خواست می فرستید و یک فرم یک صفحه که اطلاعات خاصی نمی خواد در مورد سفرهای خارج از کشورتون و اطلاعات افراد خانوادتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

متوجه هستم که اگر آفسیر خواست باید فرستاد ولی چون عجله داشتم میخواستم زمان رو از دست ندم. همون فرمی هست که 4 قسمت داره؟
    1. Travel History
    2. Family Members
    3. Immediate Family Members in Australia
    4. Employment Status
    همینه؟ یا فرمش فرق داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eli3 نمایش پست ها
    سلام
    امکان به اشتراک گذاری ندارم.
    فرم 10 فرمی نیست که شما از قبل بفرستید. اگر افسیر خواست می فرستید و یک فرم یک صفحه که اطلاعات خاصی نمی خواد در مورد سفرهای خارج از کشورتون و اطلاعات افراد خانوادتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام. از دوستان کسی هست که آنلاین اقدام کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟ جدیدا استرالیا حدودا چند روزه بررسی میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام. پروپوزال از مدارکی بوده که ما ایرانی ها برای گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا باید به سفارت در تهران میدانیم. اما در نسخه آنلاین جایی برای آپلود اون نیست. دوستانی که آنلاین اقدام کردن آیا پروپوزال گذاشتن؟ اگر آره تو کدوم قسمت؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    سلام. پروپوزال از مدارکی بوده که ما ایرانی ها برای گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا باید به سفارت در تهران میدانیم. اما در نسخه آنلاین جایی برای آپلود اون نیست. دوستانی که آنلاین اقدام کردن آیا پروپوزال گذاشتن؟ اگر آره تو کدوم قسمت؟
    سلام دوست عزیز
    از نظر شرایط و زمان خیلی متاسفانه واسه ایرانی ها فرقی نکرده. شما باید پروپوزال رو در آخر در قسمت other اپلود کنین تا ۶۰ تا فایل میشه اپلود کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ممنون از پاسخ دهیتون. یک سوال دیگه هم داشتم.
    بنده PhD مواد از موناش پذیرش و اسکولارشیپ دارم. قبلا یک COE گرفته بودم و توی این طول دوره را مطابق معمول 4 سال برام زده بودن. به دلیل یک مشکل COE ریوایز شد ولی این بار، طول دوره رو 3 سال و 3 ماه برام زدن. ابن در حالی هست که من 57 ماه بیمه خریدم. سوالم اینه که آیا سفارت بر اساس تاریخ اتمام COE ویزا میده؟ یا کلا به همه دکتراها 4 سال رو میده؟ ریوایز شدن این COE از طرف دانشگاه، 20 روز طول کشید! آیا لازمه که دوباره ریوایز شه و بشه همون 4 سال؟ آیا امکان Extend کردن طول ویزای تحصیلی بعد از 3 سال از توی استرالیا هست؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از نظر شرایط و زمان خیلی متاسفانه واسه ایرانی ها فرقی نکرده. شما باید پروپوزال رو در آخر در قسمت other اپلود کنین تا ۶۰ تا فایل میشه اپلود کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)