صفحه 50 از 177 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    شاید حق با شماست. ولی به نظرم منظورش این نیست. در دو آیتم جدا نوشته :

• Attach scanned copies to your online application when asked.
    • Provide certified copies of your documents.
    • ننوشته کپی برابر اصل رو ارسال کنید.. برداشتم این بود که کپی تمام مدارک رو آماده کنیم. چون جای دیگه ای نوشته بود که در صورت درخواست باید ارسال بشه براشون.
    • دوستان باتجربه اگر نظر دیگه ای دارند، لطفا بگند
    در راهنمای immiaccount هم این طور نوشته
    If submitting electronically, provide a scanned copy of your original document. If submitting by post, provide a certified copy of the original document.

Junior Member spaced1 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    در راهنمای immiaccount هم این طور نوشته
    If submitting electronically, provide a scanned copy of your original document. If submitting by post, provide a certified copy of the original document.
    مدارک فارسی که من داشتم ترجمه ناتی شده بود و روی اون کپی های ملحق هم مهر برابر اصل زده بود مترجم.

دوستان من امروز ویزام گرنت شد. تجربه شخصی (موکدا صرفا شخصی) من اینه که سفارت بسیار منظم و حساب شده کار می کنه. یه تماس هم داشتن که بسیار متین بودن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    به نظرم توضیح بدید بهتره. در مورد بورس، یه جایی ازتون میپرسه که Commonwealth funded هستید یا نه که چون IPRS دارید باید جواب مثبت بدید و درنتیجه دیگه پول ویزا ازتون نمیخواد. برای حامی مالی، هر دو گزینه دولت و دانشگاه رو بزنید (اگه هزینه زندگی رو دانشگاه میده).

سلام و خسته نباشید
    من در مورد Commonwealth funded بودن یا نبودن یه مشکلی دارم، من بورس UPS دانشگاه UniSA رو گرفتم که هم شهریه و هم هزینه زندگی و بیمه رو کاور میکنه و به اینترنشنال ها میدن و بورس خود دانشگاه هست، اما در مورد این قسمت نمیدونم باید چی بزنم، از طرفی دوستان توی فروم نوشته بودن از دانشگاه بپرسید، من پرسیدم اما دانشگاه میگه این سوال مربوط به immigration و ما اجازه نداریم جوابشو بدیم در COE به قسمت Comments نگاه کنید! اما اونجا هم صریحا به این مسئله اشاره نشده و فقط اسم بورس و اینکه کدوم هزینه ها کاور شده رو گفته، این یعنی باید NO بزنم؟
    در ضمن در COE در قسمت Notes صرفا اشاره شده که این دوره در Commonwealth Register of Institutions and Courses for Overseas Students (CRICOS) رجیستر شده، الان این یعنی چی؟ مربوط به بورس میشه؟
    سوال بعدم اینه که حامی مالی رو دانشگاه فقط باید بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spaced1 نمایش پست ها
    دوستان من امروز ویزام گرنت شد. تجربه شخصی (موکدا صرفا شخصی) من اینه که سفارت بسیار منظم و حساب شده کار می کنه. یه تماس هم داشتن که بسیار متین بودن.
    سلام، تبریک میگم، امیدوارم موفق باشید
    ببخشید شما بورستون دانشگاهی بوده یا IPRS ؟ در قسمت Commonwealth funded چه پاسخی داده بودید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_mrhd نمایش پست ها
    سلام، تبریک میگم، امیدوارم موفق باشید
    ببخشید شما بورستون دانشگاهی بوده یا IPRS ؟ در قسمت Commonwealth funded چه پاسخی داده بودید؟

سلام.
    تبریک میگم برای بورستون. من از خود دانشگاه پرسیدم و پاسخ صریح دریافت کردم که صرفا دانشگاه بورسو میده. من الان سی او ای خودمو دیدم دوباره.اون متن مربوط به CRICOS برا منم هست.

با سلام به دوستان و تشکر بخاطر اطلاعات مفیدی که در پیج قرار میدید
    من و همسر موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه Newcastle در مقطع Phd در رشته ژنتیک شدیم. الان تقریبا 3 ماه برای ویزا اقدام کردیم و متاسفانه جوابی نیومده و دو بار هم از دانشگاه مهلت گرفتیم که 15 روز دیگه تمام میشه وقتمون. ما که کلا نا امید شدیم. یک سوال از دوستان داشتم.هزینه پرداختیمون بابت بیمه 2800 دلار بود. در صورت کنسلی بورس این مبلغ فیلد میشه یا اگر دوباره اقدام کنیم برای دانشگاه دیگر دیگر نیاز به پرداخت مجدد بیمه نداریم؟
    با تشکر از دوستان

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

سلام و خسته نباشید
    من در مورد Commonwealth funded بودن یا نبودن یه مشکلی دارم، من بورس UPS دانشگاه UniSA رو گرفتم که هم شهریه و هم هزینه زندگی و بیمه رو کاور میکنه و به اینترنشنال ها میدن و بورس خود دانشگاه هست، اما در مورد این قسمت نمیدونم باید چی بزنم، از طرفی دوستان توی فروم نوشته بودن از دانشگاه بپرسید، من پرسیدم اما دانشگاه میگه این سوال مربوط به immigration و ما اجازه نداریم جوابشو بدیم در COE به قسمت Comments نگاه کنید! اما اونجا هم صریحا به این مسئله اشاره نشده و فقط اسم بورس و اینکه کدوم هزینه ها کاور شده رو گفته، این یعنی باید NO بزنم؟
    در ضمن در COE در قسمت Notes صرفا اشاره شده که این دوره در Commonwealth Register of Institutions and Courses for Overseas Students (CRICOS) رجیستر شده، الان این یعنی چی؟ مربوط به بورس میشه؟
    سلام‌دوست عزیز educational provider هستید شما

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin1988 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان و تشکر بخاطر اطلاعات مفیدی که در پیج قرار میدید
    من و همسر موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه Newcastle در مقطع Phd در رشته ژنتیک شدیم. الان تقریبا 3 ماه برای ویزا اقدام کردیم و متاسفانه جوابی نیومده و دو بار هم از دانشگاه مهلت گرفتیم که 15 روز دیگه تمام میشه وقتمون. ما که کلا نا امید شدیم. یک سوال از دوستان داشتم.هزینه پرداختیمون بابت بیمه 2800 دلار بود. در صورت کنسلی بورس این مبلغ فیلد میشه یا اگر دوباره اقدام کنیم برای دانشگاه دیگر دیگر نیاز به پرداخت مجدد بیمه نداریم؟
    با تشکر از دوستان
    صبر داشته باشید امید به خدا ویزاتون گرنت میشه. اگر نشد مبلغ بیمه refund میشه واستون و میتونید درخواستش رو به دانشگاه بدید

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    سلام و تبریک

دوست عزیز حامی مالی شما صرفا دانشگاه هست. Commonwealth funded هم نیستید. اون CRICOS به موضوع دیگه ای اشاره داره که شامل حال همه کسانی که بخوان با ویزای دانشجویی در استرالیا تحصیل کنن میشه.

دوستانی که خیلی شک دارن میتونن به این آدرس ایمیل بزنن و بپرسن. مال اداره آموزش دولت استرالیاست: CGS@education.gov.au

از این صفحه برداشتم: https://www.education.gov.au/commonw...ant-scheme-cgs

درباره CRICOS هم اینجا توضیح میده: https://internationaleducation.gov.a...s/default.aspx

پیروز باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)