صفحه 54 از 177 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیزم
    یک سوال داشتم، همون ابتدا که توی سایت سفارت نوع ویزای درخواستی را میخوایم تعین کنیم، 2 تا ویزای دانشجویی داره
    1. student visa (500)
    2. student visa (subsequent entrant) (500)
    اولی را باید انتخاب کنیم؟
    دومی برای چیه؟
    ممنونم از شما دوستان
    سلام دوست عزیز
    اولی رو باید انتخاب کنید
    دومی برای همراه هست. مثلا من اگر همسرم درخواست ویزا به تنهایی بدن و برن و بعدا من بخوام به ایشون ملحق بشم و درخواست ویزا بدم از لینک دومی باید درخواست رو وارد کنم

سلام دوستان
    بنده یک سوال در مورد کارت ملی ( national identity card) داشتم. توی سایت سفارت هم date of issue , date of expiry کارت ملی رو میخواهد . همونطور که می‌دونید روی کارت ملی date of issue که نداره، expiry date هم که سالهاست گذشته اگر کارت ملی جدید نگرفته باشی که اغلب هم نگرفتند.
    این دوتا جای خالی رو دوستان چی پر کردند؟
    ممنون از همه دوستان

Junior Member

دوستان سوال دیگری داشتم. ترجمه کارت ملی، شناسنامه، پایان خدمت بهتره ناتی باشه یا دادگستری و امور خارجه؟ ممنون

سلام مجدد به دوستان

در مورد اطلاعات خانوادگی، توی بخش یازدهم اقدام برای ویزای دانشجویی، نوشته siblings an parents ولی وقتی میخوای اطلاعاتشون وارد کنی، brother/sister in law هم جز گزینه ها هست! یعنی اسم شوهر خواهر/اسم خواهر زن و...
    الان دوستانی که خواهر یا برادر متاهل دارند و برای ویزا اقدام کردند، میشه بنده رو راهنمایی کنند که آیا مشخصات (شوهر خواهر / زن برادر) رو هم وارد کردند یا خیر؟
    ممنون از همه ی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mersadsad نمایش پست ها
    دوستان سوال دیگری داشتم. ترجمه کارت ملی، شناسنامه، پایان خدمت بهتره ناتی باشه یا دادگستری و امور خارجه؟ ممنون
    با سلام
    فرقی نداره دوست عزیز
    ولی ناتی ارزونتر و سریع تره.
    برقرار باشین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    سلام مجدد به دوستان

در مورد اطلاعات خانوادگی، توی بخش یازدهم اقدام برای ویزای دانشجویی، نوشته siblings an parents ولی وقتی میخوای اطلاعاتشون وارد کنی، brother/sister in law هم جز گزینه ها هست! یعنی اسم شوهر خواهر/اسم خواهر زن و...
    الان دوستانی که خواهر یا برادر متاهل دارند و برای ویزا اقدام کردند، میشه بنده رو راهنمایی کنند که آیا مشخصات (شوهر خواهر / زن برادر) رو هم وارد کردند یا خیر؟
    ممنون از همه ی دوستان
    سلام دوست عزیز بله brother in law , sister in law رو هم اکثر بچه ها وارد کردند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mersadsad نمایش پست ها
    ناتی ترجمه کنید بهتر هست. وقتی در خود استرالیا به این مدارک نیاز داشته باشید ناتی رو بهتر قبول دارند. اداره امور شهروندی استرالیا از من ترجمه های ایران رو قبول نکرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من از چندین نفر واستون پرسیدم برای این قضیه دو تا سینگل همه دوستان از nib گرفته بودن و گویا بیمه های دیگه این‌اجازه رو نمیده. اخرین‌مورد ۷ نوامبر بوده که اپلیکنت از alianz دانشگاه واسشون گرفته بوده و برای همسرشون از nib سینگل گرفتن. دیگه کل اطلاعاتی بود که من تونستم واستون بدست بیارم امیدوارم این مشکل شما و هزینه هاتون سریع تر اوکی بشه دیگه صحت و سقم اینکه الان هم میشه یا نه رو واقعا نمیتونم تضمین کنم. ولی یکی از دوستان همین هفته قرار هست اینکار رو انجام‌بده اگر اوکی شد اینجا اعلام میکنم تا سایر دوستان هم در جریانش قرار بگیرن
    خیلی ممنونم از پیگیریتون
    اگه مطلع شدید ممنون میشم خبر بدید، راستش من الان به دانشگاه ایمیل زدم که بیمه سینگلی که برام گرفتن رو ببینن میشه کاپل کنن یا نه، اما هنوز که پاسخی ندادن احتمالا الان تعطیلن، از اون طرف سفارتم 3و4 روز تعطیل میشه از 26 دسامبر و نمیخواستم به این نعطیلی بخورم!
    یک مورد دیگه هم خودم سراغ دارم که 2 تا سینگل از Nib گرفتن، ولی مشکل اینه که الان معلوم نمیشه ایرادی داره یا نه! در واقع از نظر سفارت مهم اینه که اپلیکنت ها بیمه باشند و خودمم پرسیدم حدود 1 ماه پیش که 2 تا سینگل مشکلی نداره، بنابراین از نظر سفارت بعیده مشکلی داشته باشه اما من فکر میکنم شاید بیمه درست سرویس نده به دلیل تایید اون تیک و اونجا به مشکل بربخوریم، بازم تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_mrhd نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پیگیریتون
    اگه مطلع شدید ممنون میشم خبر بدید، راستش من الان به دانشگاه ایمیل زدم که بیمه سینگلی که برام گرفتن رو ببینن میشه کاپل کنن یا نه، اما هنوز که پاسخی ندادن احتمالا الان تعطیلن، از اون طرف سفارتم 3و4 روز تعطیل میشه از 26 دسامبر و نمیخواستم به این نعطیلی بخورم!
    یک مورد دیگه هم خودم سراغ دارم که 2 تا سینگل از Nib گرفتن، ولی مشکل اینه که الان معلوم نمیشه ایرادی داره یا نه! در واقع از نظر سفارت مهم اینه که اپلیکنت ها بیمه باشند و خودمم پرسیدم حدود 1 ماه پیش که 2 تا سینگل مشکلی نداره، بنابراین از نظر سفارت بعیده مشکلی داشته باشه اما من فکر میکنم شاید بیمه درست سرویس نده به دلیل تایید اون تیک و اونجا به مشکل بربخوریم، بازم تشکر
    حتما بهتون اطلاع میدم... اصلا از بابت ویزا نگران نباشید و عجله نکنید بزارید با خیال راحت بعد تعطیلات اقدام کنید نهایتش دو هفته اینور اونور میشه پروسه ویزا اینقدر پیچ و خم داره که بهرحال اصلا معلوم نیست چقدر زمان ببره و شما هم که امتیاز دیفر رو دارید... امیدوارم خیلی زود مشکلتون حل بشه اگر خیلی هم عجله دارید پیشنهاد میکنم داشنگاه رو زنگ بزنید الان معلوم نیست ایمیل جواب بدن

دوستان سلام
    من یک سوال داشتم از دوستانی که برای ویزا در مقطع PhD اپلای کردند.
    آیا شما مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم گذاشتید؟ یا لیسانس و ارشد کافیه؟
    ممنونم از همه ی دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)