صفحه 6 از 177 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

موناش كمتر ميزنه طول دوره راااا. سيستم أينا ظاهرا فرق داره . اول ارشد ميدن بعد اگر أوكي بود ميره رو دكتري. از استادت بپرس
    نقل قول نوشته اصلی توسط whoknowshimsel نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ دهیتون. یک سوال دیگه هم داشتم.
    بنده PhD مواد از موناش پذیرش و اسکولارشیپ دارم. قبلا یک COE گرفته بودم و توی این طول دوره را مطابق معمول 4 سال برام زده بودن. به دلیل یک مشکل COE ریوایز شد ولی این بار، طول دوره رو 3 سال و 3 ماه برام زدن. ابن در حالی هست که من 57 ماه بیمه خریدم. سوالم اینه که آیا سفارت بر اساس تاریخ اتمام COE ویزا میده؟ یا کلا به همه دکتراها 4 سال رو میده؟ ریوایز شدن این COE از طرف دانشگاه، 20 روز طول کشید! آیا لازمه که دوباره ریوایز شه و بشه همون 4 سال؟ آیا امکان Extend کردن طول ویزای تحصیلی بعد از 3 سال از توی استرالیا هست؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

توی COE قبلی خودم همون چهار سال بود آخه. با بچه های ایرانی اونجا هم چک کردم همه چهار سال بودن.
    ماشالله استاد که جواب نمیده! کلا دایورت فرمودن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    موناش كمتر ميزنه طول دوره راااا. سيستم أينا ظاهرا فرق داره . اول ارشد ميدن بعد اگر أوكي بود ميره رو دكتري. از استادت بپرس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پس احتمال زیاد اشتباه منشی بوده... درستش کن بعد اپلای کن برای ویزا... عجله نکن اصلا... روی فرمات کار کن و مدارک قوی بده
    توی COE قبلی خودم همون چهار سال بود آخه. با بچه های ایرانی اونجا هم چک کردم همه چهار سال بودن.

Junior Member

سلام دوست عزیز منم شرایط شمارو دارم با این تفاوت که بیمه رو دانشگاه واسم خریده. طول دوره منم ۳ سال و سه ماه هستش. فکر می کنم جدیدا اینطوری شده (من تازه eCoE گرفتم). ولی نگران نباشید فکر نمی کنم اصلا مساله مهمی باشه. چون طول دوره بیمه منو ۴ سال زده. البته اینکه مدت ویزا رو رو چه حسابی میدن منم دوس دارم بدونم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

بعید میدونم ربطی به بیمه داشته باشه چون من که 57 ماه بیمه دارم که بهم 57 ماه ویزا نمیدن. به اندازه طول دوره میدن. قاعدتا باید به اندازه حداکثر طول مجاز دوره (4 سال) بدن. طبق قوانین دانشگاه های استرالیا، 3 سال و 3 ماه زمان سابمیت تز هست بعد از شروع دوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم شرایط شمارو دارم با این تفاوت که بیمه رو دانشگاه واسم خریده. طول دوره منم ۳ سال و سه ماه هستش. فکر می کنم جدیدا اینطوری شده (من تازه eCoE گرفتم). ولی نگران نباشید فکر نمی کنم اصلا مساله مهمی باشه. چون طول دوره بیمه منو ۴ سال زده. البته اینکه مدت ویزا رو رو چه حسابی میدن منم دوس دارم بدونم!

Junior Member

بعید میدونم ربطی به بیمه داشته باشه چون من که 57 ماه بیمه دارم که بهم 57 ماه ویزا نمیدن. به اندازه طول دوره میدن. قاعدتا باید به اندازه حداکثر طول مجاز دوره (4 سال) بدن. طبق قوانین دانشگاه های استرالیا، 3 سال و 3 ماه زمان سابمیت تز هست بعد از شروع دوره.
    درسته. چون بیمه منو خود دانشگاه خریده حدس زدم که بر اساس طول دوره ویزا خریده.
    تو eCoE هم نوشته که:
    PhD students are expected to submit their thesis at 3 years and 3 months. A 4 year student visa will include a research examination period and an extra six months.

من قصد دارم تو اپلیکیشن ویزا طول دوره رو همون ۴ سالی بزنم که اینجا گفته و واسه بیمه م ذکر شده. فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. طبیعیه که واسه research examination و فارغ التحصیلی بخوایم اونجا باشیم. اگه اشتباه می کنم از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    درسته. چون بیمه منو خود دانشگاه خریده حدس زدم که بر اساس طول دوره ویزا خریده.
    تو eCoE هم نوشته که:
    PhD students are expected to submit their thesis at 3 years and 3 months. A 4 year student visa will include a research examination period and an extra six months.

من قصد دارم تو اپلیکیشن ویزا طول دوره رو همون ۴ سالی بزنم که اینجا گفته و واسه بیمه م ذکر شده. فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. طبیعیه که واسه research examination و فارغ التحصیلی بخوایم اونجا باشیم. اگه اشتباه می کنم از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.
    درخواست ویزا رو بر اساس طول دوره بیمه بدید
    شما تا 9 ماه بعد از فارغ تحصیلی برای مسائل مرتبط می تونید بمونید برای همین علاوه بر 48 ماه تحصیل 9 ماه هم اضافه بیمه میگن بخرید (57 ماه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

مشکل اینجاست که مثل قبل که توی فرم 1221 مدت زمان ویزا مشخص میشد، توی آنلاین جایی برای درج این اطلاعات نیست و باید به همون کاورلتر اکتفا کرد. ضمن این که توی سیستم آنلاین با زدن شماره COE کل اطلاعاتش توسط سیستم استخراج میشه و چون توی COE طول دوره صراحتا 3 سال و 3 ماه ذکر شده، به احتمال زیاد سفارت بر اساس اون ویزا میده. به همین دلایل من درخواست دادم تا دوباره COE رو روایز کنن. هر چند دانشگاه مقاومت میکنه و میگه همون درسته! کلا نمیدونم چرا دارن این کار رو میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط meappabr نمایش پست ها
    درخواست ویزا رو بر اساس طول دوره بیمه بدید
    شما تا 9 ماه بعد از فارغ تحصیلی برای مسائل مرتبط می تونید بمونید برای همین علاوه بر 48 ماه تحصیل 9 ماه هم اضافه بیمه میگن بخرید (57 ماه)

Junior Member

با سلام،
    من حدود 25 روزه که منتظر دریافت eCoE هستم و فعلا هم خبری نیست. هفته پیش به استاد گفتم، گفت زنگ زدم پرسیدم بزودی قراره بدن. الان 12 روز مونده تا شروع کلاس ها (البته PhD by research) اگه منم تا دو سه روز نامه رو بگیرم مدارکو بفرستم سفارت یعنی حدود یه هفته مونده به شروع کلاس میشه. بنظرتون سفارت اصلا قبول میکنه مدارکو یا میگه خیلی دیره؟ البته چون ددلاین اسولارشیپ 15 دسامبره دیر گرفتن ویزا چندا مشکل نیس برای من فقط میترسم اصلا قبول نکنه سفارت.
    خیلی ممنون از راهنمایی اعضا

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasha90 نمایش پست ها
    با سلام،
    من حدود 25 روزه که منتظر دریافت eCoE هستم و فعلا هم خبری نیست. هفته پیش به استاد گفتم، گفت زنگ زدم پرسیدم بزودی قراره بدن. الان 12 روز مونده تا شروع کلاس ها (البته PhD by research) اگه منم تا دو سه روز نامه رو بگیرم مدارکو بفرستم سفارت یعنی حدود یه هفته مونده به شروع کلاس میشه. بنظرتون سفارت اصلا قبول میکنه مدارکو یا میگه خیلی دیره؟ البته چون ددلاین اسولارشیپ 15 دسامبره دیر گرفتن ویزا چندا مشکل نیس برای من فقط میترسم اصلا قبول نکنه سفارت.
    خیلی ممنون از راهنمایی اعضا
    نگران نباش دوست عزیز شما تا پایان ددلاین اسکولارشیپ وقت داری تقاضای تاریخ های جدید بدی اگر لازم باشه سفارت میگه COE جدید بفرست شما الان هم میتونی درخواست بدی یک COE با تاریخ 1 ماه بعد واست بفرستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)