صفحه 60 از 177 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه ترجمه نصف مدارک با دارالترجمه (مهردادگستری و امور خارجه) باشه و بقیه اش با ناتی، مشکلی نیست؟ حساسیتی برای سفارت ایجاد نمیکنه؟
    سلام
    خیر مشکلی نیست

سلام دوستان. من هفته گذشته آفر اسکالرشیپ ( شهریه ، هزینه زندگی و بیمه) برای دکترای عمران(ریسرچ) از دانشگاه نیوکاسل گرفتم. چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1. تاریخ اسکالرشیپ من به صورت طبیعی نهایتا تا 30 /6 /2017 وقت داره که شروع بشه البته غیر از دیفر. به نظرتون تاربخ commencement رو 2017/6/1 اعلام کنم ، به روند ویزا میرسم؟
    2. آیا برای ویزا ، نیاز هست شناسنامه ، کارت ملی و کارت پایان خدمت رو هم ترجمه کنم؟ و مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشن؟
    3. آیا سوابق کار، سابقه بیمه و جاب آفر نیاز به مهر دادگستری و وزارت خارجه داره یا صرفا ترجمه بشه کافیه؟

1- روند ویزا اگر مشکلی پیش نیاد کمتر از دو ماه طول میکشه. تاریخ شروع را دوره را که باید مطابق coe وارد کنید. اما انشالله اگه ویزاتون بیاد تاریخ ویزا برابر تاریخ شروع بیمه تون است.

2- بله باید شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت را ترجمه کنی و مهر دادگستری بزنی. اما مهر وزارت خارجه نیاز نیست. (من از خود سفارت پرسیدم گفت مهر دادگستری کفایت میکنه)

3- همه مدارک که ترجمه میکنی مهر دادگستری را نیاز داره. اما وزارت خارجه نمیخاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman13559h نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هفته گذشته آفر اسکالرشیپ ( شهریه ، هزینه زندگی و بیمه) برای دکترای عمران(ریسرچ) از دانشگاه نیوکاسل گرفتم. چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    1. تاریخ اسکالرشیپ من به صورت طبیعی نهایتا تا 30 /6 /2017 وقت داره که شروع بشه البته غیر از دیفر. به نظرتون تاربخ commencement رو 2017/6/1 اعلام کنم ، به روند ویزا میرسم؟
    2. آیا برای ویزا ، نیاز هست شناسنامه ، کارت ملی و کارت پایان خدمت رو هم ترجمه کنم؟ و مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشن؟
    3. آیا سوابق کار، سابقه بیمه و جاب آفر نیاز به مهر دادگستری و وزارت خارجه داره یا صرفا ترجمه بشه کافیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    1- روند ویزا اگر مشکلی پیش نیاد کمتر از دو ماه طول میکشه. تاریخ شروع را دوره را که باید مطابق coe وارد کنید. اما انشالله اگه ویزاتون بیاد تاریخ ویزا برابر تاریخ شروع بیمه تون است.

2- بله باید شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت را ترجمه کنی و مهر دادگستری بزنی. اما مهر وزارت خارجه نیاز نیست. (من از خود سفارت پرسیدم گفت مهر دادگستری کفایت میکنه)

3- همه مدارک که ترجمه میکنی مهر دادگستری را نیاز داره. اما وزارت خارجه نمیخاد.
    من سری آخر مدارکم رو با مهر ناتی ترجمه کردم مثل شناسنامه ها و غیره. شما فرمودین مهر دادگستری میخواد. ناتی اوکی هست یا نه بدم دوباره ترجمه؟

سوال دیگه ای که داشتم در ارتباط با چک سکیوریتی هست. من قبلا برای یک پروپوزال دیگه تو دانشگاه rmit دانشگاه فرستاد سکیوریتی چک بعد ۶ ماه هم آفرم اومد. حالا این سکیوریتی چک روی شخص انجام میشه یا روی پروپوزال؟ چون اگر رو شخص انجام شه من دیگه برای ویزا و پروپوزال جدید سکیوریتی چک نمیرم.

ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    من سری آخر مدارکم رو با مهر ناتی ترجمه کردم مثل شناسنامه ها و غیره. شما فرمودین مهر دادگستری میخواد. ناتی اوکی هست یا نه بدم دوباره ترجمه؟

سوال دیگه ای که داشتم در ارتباط با چک سکیوریتی هست. من قبلا برای یک پروپوزال دیگه تو دانشگاه rmit دانشگاه فرستاد سکیوریتی چک بعد ۶ ماه هم آفرم اومد. حالا این سکیوریتی چک روی شخص انجام میشه یا روی پروپوزال؟ چون اگر رو شخص انجام شه من دیگه برای ویزا و پروپوزال جدید سکیوریتی چک نمیرم.

ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز مشکلی نداره شما مدارکتون رو چه بدید ناتی ترجمه چه بدید دادگستری چه ترکیبی باشه اصلا مهم نیست فقط ترجمه بشه که مورد تایید سفارت باشه حالا هر مدلی.
    در مورد چک امنیتی هم اینکه پرونده شما قبل از افر دانشگاه رفته باشه بررسی هیچ ربطی به پروسه ویزا نداره اگر افیسر احساس کنه که نیاز هست و بفرسته چک امنیتی دوباره همون بررسی ها برای فرد و پروپوزال انجام میشه و نتیجه به افیسر اعلام میشه. خیلی ذهنتون رو درگیر این قضایا نکنید فقط سعی کنید مدارکتون کامل باشه

با سلام؛ دو تا سوال دارم خوشحال میشم جواب بدین.
    1. داخل coe بنده طول مدت بیمه رو تا چهار ماه بعد از اتمام تحصیل زدن. شنیده بودم معمولا نه ماه بعد تحصیل میزنن. بنظرتون مشکلی نیست؟!
    2. بورس بنده PRS هست که داخل فرم اسکولارشیپ نوشته همون مزایای IPRS داره و اخیرا تغییر نام داده شده. ضمنا داخل coe اومده که هزینه زندگی+بیمه+شهریه کاور میکنه و تهش نوشته هیچ پرداختی لازم نیست ولی بطور مستقیم نگفته که هزینه ویزا کاور میکنه. یعنی پول ویزا ندم دیگه؟
    با تشکر

ناتی مشکلی نداره. همونطور که دوستمون گفتند ناتی و دادگستری هیچ فرقی نداره. ناتی ارزونتر در میاد که خوب به صرفه تره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها

ممنون از راهنماییتون

سلام دوستان؛
    با احترام به همه؛ تمام صفحات خوندم ولی جواب چند تا سوال کامل متوجه نشدم. لطفا راهنمایی کنین.
    1- بورس من Postgraduate Research Scholarship (International) هست که ظاهرا همون IPRS هست. در صفحات قبل خوندم که دوستان گفتن در قسمت funding by stay اگه بورستون دولتیه Government scholarship و اگه دانشگاهی Other organisation scholarship بزنین و یکی از دوستان هم گفته بود هر دوتاش بزنین و کسی نظرش تایید یا رد نکرده بود. بالاخره بنده کدومو بزنم؟
    2- اگه Government scholarship انتخاب کنم، دوباره از زیرمنو چهار حالت پیش مییاد:
    Australian commonwealth, Australian state and territory, Foreign government, other
    حالا کدومشون انتخاب کنم؟
    3- اگه Other organisation scholarship انتخاب کنم، بعدش طبق فرمایش دوستان باید education provider انتخاب کنم. بعد اسم و آدرس و شخص میخواد. مشخصات همون طرف در آدمیشن آفیس دانشگاه بدم؟
    4- در CoE زده بیمه کاور میکنه ولی گواهی بیمه یا همچین چیزی برام نفرستادن. آیا باید گواهی بیمه در انتها ضمیمه کنیم؟ در قسمت Health Insurance باید اجبارا شماره بیمه وارد کنیم؟ چون من بدون شماره بیمه زدم Next و اروری نداد. این شماره باید الان بزنم یا ضروری نیست؟

3- من مشخصاتی که داخل نامه بورسم بود را نوشتم.

4- نیازی به نوشتن شماره نیسنت. تو خود سایت توضیح داده که اگر دانشگاه بیمه را خریده نیاز به شماره نیست چون تو خود coe مشخصه که دانشگاه خریده.
    من اونجا coe را ضمیمه کردم و نوشتم که توضیحات بیمه داخل coe هست

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    با احترام به همه؛ تمام صفحات خوندم ولی جواب چند تا سوال کامل متوجه نشدم. لطفا راهنمایی کنین.
    1- بورس من Postgraduate Research Scholarship (International) هست که ظاهرا همون IPRS هست. در صفحات قبل خوندم که دوستان گفتن در قسمت funding by stay اگه بورستون دولتیه Government scholarship و اگه دانشگاهی Other organisation scholarship بزنین و یکی از دوستان هم گفته بود هر دوتاش بزنین و کسی نظرش تایید یا رد نکرده بود. بالاخره بنده کدومو بزنم؟
    2- اگه Government scholarship انتخاب کنم، دوباره از زیرمنو چهار حالت پیش مییاد:
    Australian commonwealth, Australian state and territory, Foreign government, other
    حالا کدومشون انتخاب کنم؟
    3- اگه Other organisation scholarship انتخاب کنم، بعدش طبق فرمایش دوستان باید education provider انتخاب کنم. بعد اسم و آدرس و شخص میخواد. مشخصات همون طرف در آدمیشن آفیس دانشگاه بدم؟
    4- در CoE زده بیمه کاور میکنه ولی گواهی بیمه یا همچین چیزی برام نفرستادن. آیا باید گواهی بیمه در انتها ضمیمه کنیم؟ در قسمت Health Insurance باید اجبارا شماره بیمه وارد کنیم؟ چون من بدون شماره بیمه زدم Next و اروری نداد. این شماره باید الان بزنم یا ضروری نیست؟

Junior Member

سلام دوستان
    تا حالا كسي با آقاي حاتمي جهت گرفتن ويزاي استراليا درخواست داده با موسسه ايلياد يا آريا گروپ ؟
    لطفا دوستان كمك كنيد مي خواهم با وكيل كار كنم ولي هنوز تصميم نگرفتم با كداميك قرار داد ببندم .اگر دوستان لطف كننند كمكم كنند ممنون ميشم
    براي كارشناسي ارشد مي خواهم درخواست بدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)