صفحه 68 از 177 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر برای ویزا اقدام کردید یعنی مدارک رو ارسال کردید دیگه اصلا به این چیزها فکر نکنید. اگر مثلا بگیم مشکل ایجاد میکنه یا نه هیچ کمکی به شما یا این پروسه نخواهد کرد. اصلا نگران‌نباشید من یکی از دوستان رو میشناختم از دانشگاه مالک اشتر تابستون ویزا گرفت
    سلام
    ممنون از جوابتون. البته من با یه وکیل خوب این کار رو انجام دادم ولی میخواستم بدونم واقعا این مسئله رو زمان سکیوریتی چک تاثیر میزاره؟ آخه شروع ترم رو 27 فوریه زدن تو نامه CoE، به همین خاطر میخوام بدونم راجع بهش.
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جوابتون. البته من با یه وکیل خوب این کار رو انجام دادم ولی میخواستم بدونم واقعا این مسئله رو زمان سکیوریتی چک تاثیر میزاره؟ آخه شروع ترم رو 27 فوریه زدن تو نامه CoE، به همین خاطر میخوام بدونم راجع بهش.
    ممنون از راهنماییتون
    من نمیدونم واقعا که تاثیر داره یا نه اما چیزی که مشخص هست شما امکان دیفر کردن تاریخ شروع پروژه رو دارید به هر دلیلی اگر ویزای شما تا 5 6 روز مونده به شروع دوره نیومد دانشگاه رو در جریان بزارید و منتظر باشید تا سفارت از شما Coe جدید بخواد یا از دانشگاه coe جدید بگیرید برای سفارت بفرستید.

Junior Member

سلام دوستان

من حدود دو هفته بعد از لاج و یک روز بعد از ارسال فرم 10 یه سفر توریستی 4 روزه به گرجستان رفتم که نیازی به ویزا هم نداشت. به نظرتون لازمه این موضوع رو به سفارت اطلاع بدم؟

سلام

فرم 10 را کجا ارسال کردین؟ وضعییتون تو اکانت IMMI الان چیه؟
    من فقط تو IMMI اتچ کردم و هیچ تماسی با سفارت نگرفتم. وضعتتمم همون received مونده. میترسم ممکنه اصلا نفهمیدن که من اینا اتچ کردم.

میشه بگید در رابطه با فرم 10 شما چیکار کردین؟ و وضعیتتون الان چیه?

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حدود دو هفته بعد از لاج و یک روز بعد از ارسال فرم 10 یه سفر توریستی 4 روزه به گرجستان رفتم که نیازی به ویزا هم نداشت. به نظرتون لازمه این موضوع رو به سفارت اطلاع بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    سلام

فرم 10 را کجا ارسال کردین؟ وضعییتون تو اکانت IMMI الان چیه؟
    من فقط تو IMMI اتچ کردم و هیچ تماسی با سفارت نگرفتم. وضعتتمم همون received مونده. میترسم ممکنه اصلا نفهمیدن که من اینا اتچ کردم.

میشه بگید در رابطه با فرم 10 شما چیکار کردین؟ و وضعیتتون الان چیه?

سلام دوست عزیز

من فرمهای 10 و 1221 رو تو immi اتچ کردم و گزینه information provided رو زدم. وضعیتم بصورت assessment in progress هست.

خیلی عجیبه ولی اصلا این گزینه information provided در اکانت من نیست.
    اصلا اکانت من قبل و بعد از ایمیل درخواست فرم 10 هیچ تغییری نکرد.

با شما تماس تلفنی گرفتند یا فقط ایمیل زدند؟

اخه به من زنگم نزددند فقط ایمیل زدند. در صورتی که شنیدم به همه زنگ میزنند و اکانتشون به information requested تغییر میکنه ولی از من تا حالا همیشه received بوده.

اگه کسی اطلاعات داره منا رهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من فرمهای 10 و 1221 رو تو immi اتچ کردم و گزینه information provided رو زدم. وضعیتم بصورت assessment in progress هست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    خیلی عجیبه ولی اصلا این گزینه information provided در اکانت من نیست.
    اصلا اکانت من قبل و بعد از ایمیل درخواست فرم 10 هیچ تغییری نکرد.

با شما تماس تلفنی گرفتند یا فقط ایمیل زدند؟

اخه به من زنگم نزددند فقط ایمیل زدند. در صورتی که شنیدم به همه زنگ میزنند و اکانتشون به information requested تغییر میکنه ولی از من تا حالا همیشه received بوده.

اگه کسی اطلاعات داره منا رهنمایی کنه؟

خیر دوست عزیز به شما اشتباه گفتند که به همه زنگ میزنن شاید از هر 5 نفر به 2 نفر تماس بگیرن معمولا راه مکاتبه سفارت با شما و بالعکس ایمیل و اکانت ایمی هست. اگر سفارت مدرکی رو بخواد معمولا ایمیل میزنه به شما. شما هم مدرک رو کافی هست از طریق اکانت اپلود کنید و اگر خیلی نگران هستید میتونید از طریق ایمیل یا تماس با سفارت از رسیدن مدرک به دستشون اطمینان حاصل کنید. در مورد status پروسه هم معمولا برای اکثر دوستان روی همین حالت received میمونه...

Junior Member

سلام
    امروز از سفارت برای من ایمیل اومده (بعد از 11 روزی که از اقدام برای ویزام گذشته) که فرم 1442i یا 1022 رو باید بفرستی. من تاپیکهارو خوندن چیزی راجع به این فرم پیدا نکردم. کسی تجربه ایی داره؟ فرم 1442i چیزی برای پرکردن نداره باید بنویسم چیزی؟
    Request Detail
    Providing documents If you lodged your application online you may log back into your account at any time and attach further documents. Ensure that all original documents are scanned in high quality and colour.
    Do not send us original documents unless we ask you for them. If you send copies of your documents, ensure that they are certified copies.
    If you provide us with fraudulent documents or claims, this may result in processing delays and possibly your application being refused.
    Translating your documents Any document in a language other than English must be accompanied by a certified English translation:
    ● a translator in Australia must be accredited by the National Accreditation Authority for Translators and Interpreters ● a translator outside Australia does not need to be accredited, but they must endorse the translation with their full name, address, telephone number, and details of their qualifications and experience in the language being translated.
    You must provide a scan of the original and the translation.
    Certified copies For the purposes of this application any one of the following persons can certify in writing that a document is a true copy of the original document.
    In Australia:
    ● a Justice of the Peace; or ● a Commissioner for Declarations ● a person before whom a statutory declaration may be made under the Statutory Declarations Act 1959 (for example a nurse, legal practitioner, medical practitioner, pharmacist or dentist) ● a registered migration agent (whose registration is not suspended or subject to a caution).
    Outside Australia:
    ● a person who is the equivalent of a Justice of the Peace or Commissioner for Declarations in that place (for example a public notary) ● a registered migration agent (whose registration is not suspended or subject to a caution).

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    سلام
    امروز از سفارت برای من ایمیل اومده (بعد از 11 روزی که از اقدام برای ویزام گذشته) که فرم 1442i یا 1022 رو باید بفرستی. من تاپیکهارو خوندن چیزی راجع به این فرم پیدا نکردم. کسی تجربه ایی داره؟ فرم 1442i چیزی برای پرکردن نداره باید بنویسم چیزی؟
    Request Detail
    Providing documents If you lodged your application online you may log back into your account at any time and attach further documents. Ensure that all original documents are scanned in high quality and colour.
    Do not send us original documents unless we ask you for them. If you send copies of your documents, ensure that they are certified copies.
    If you provide us with fraudulent documents or claims, this may result in processing delays and possibly your application being refused.
    Translating your documents Any document in a language other than English must be accompanied by a certified English translation:
    ● a translator in Australia must be accredited by the National Accreditation Authority for Translators and Interpreters ● a translator outside Australia does not need to be accredited, but they must endorse the translation with their full name, address, telephone number, and details of their qualifications and experience in the language being translated.
    You must provide a scan of the original and the translation.
    Certified copies For the purposes of this application any one of the following persons can certify in writing that a document is a true copy of the original document.
    In Australia:
    ● a Justice of the Peace; or ● a Commissioner for Declarations ● a person before whom a statutory declaration may be made under the Statutory Declarations Act 1959 (for example a nurse, legal practitioner, medical practitioner, pharmacist or dentist) ● a registered migration agent (whose registration is not suspended or subject to a caution).
    Outside Australia:
    ● a person who is the equivalent of a Justice of the Peace or Commissioner for Declarations in that place (for example a public notary) ● a registered migration agent (whose registration is not suspended or subject to a caution).
    سلام دوست عزیز

این مطالبی که شما اینجا کپی کردید که یک سری مطالب کلی هست که در اخر تمامی فایل های مکاتبه با شما یا هر کس دیگری هست در رابطه با نحوه ارسال مدارکی درخواستی. یک سری توضیحات جنرال هست. میشه لطفا اون قسمتی که گفته فرم 1442 یا 1022 رو بفرستید کپی کنید؟ ببینید اول نامه ای که برای شما میفرستن نوشته مدارک زیر لازم هست یک : گذاشته و به ترتیب نوشته. میشه لطفا اون قسمت اول نامه رو بفرستید؟
    فرم 1022 برای زمانی هست که شما تغییری در مدارکتون ایجاد شده و الان میخواید به سفارت اعلام کنید که فلان تغییر در مدارک من روی داده و فرم 1442 در رابطه با بررسی اطلاعات شخصی شما هست. نمیدونم چرا باید سفارت همچین درخواستی داده باشه. مطمئن هستید؟؟؟ ویزای دانشجویی اقدام کردید؟

سلام

من یک هفته است دارم به سفارت تلفن میزنم (88724456) اما ارتباط وصل نمیشود فقط میره رو منشی تلفنی و اخرشم قطع میشه.
    (البته اینم بگم که در ساعت های ذکر شده در سایت تماس میگیرم- 8:30 تا 12 یکشنبه تا چهارشنبه).

با چه شماره ایی باید تماس بگیریم تا بردارند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)