صفحه 69 از 177 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    سلام

من یک هفته است دارم به سفارت تلفن میزنم (88724456) اما ارتباط وصل نمیشود فقط میره رو منشی تلفنی و اخرشم قطع میشه.
    (البته اینم بگم که در ساعت های ذکر شده در سایت تماس میگیرم- 8:30 تا 12 یکشنبه تا چهارشنبه).

با چه شماره ایی باید تماس بگیریم تا بردارند؟
    همین شماره هست دوست عزیز میتونید ایمیل هم بزنید

میدونم همین شمارست ولی مشکل اینه که چرا جواب نمیدند؟ ایا کسی با این شماره تماس گرفته؟
    ایمیل هم جواب ندادند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    میدونم همین شمارست ولی مشکل اینه که چرا جواب نمیدند؟ ایا کسی با این شماره تماس گرفته؟
    ایمیل هم جواب ندادند.
    من تماس گرفتم جواب هم دادن 2 بار ، همون 8 نیم صبح زنگ زدم

Junior Member

سلا دوستان
    من فرم 1221 رو پر کردم و فرستادم منتهی الان ک دارم بیشتر راجع به بلیط میخونم متوجه شدم یه بخشی از فرم 1221 درباره مسیر سفر هست و یه سوال میپرسه که stopover دارید در مسیر رفت یا خیر؟ من چون فکر میکردم که برای دبی چون قرار نیس از فرودگاه خارج شم این قسمت رو خالی گذاشتم. چقدر این میتونه مسیله ساز شه؟ برای کشور بین راه حتما باید ویزا داشت؟

Junior Member

میشه لطفا لینک مربوط به صفحه ای که مدارک مورد نیاز همراه رو خواسته اینجا بزارید؟

سلام

تشکر فراوان بابت ایجاد این پست و راهنمایی های ارزنده همه دوستان.

من از دانشگاه کویینزلند پذیرش با فاند دولتی گرفتم و شروع ترم رو برام اپریل 2017 زدن. الان در پروسه اماده سازی مدارک برای گرفتن ویزا، دیدم که خیلی از دوستان سند ملک و گردش حساب هم ارایه دادن به سفارت. خواستم بپرسم اینها ضروری هستند یا خیر؟ اگر سند مالی و یا گردش حساب بالا نداشته باشم روند ویزا با مشکل روبه رو میشه؟

از پاسختون ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط quantitative نمایش پست ها
    سلام

تشکر فراوان بابت ایجاد این پست و راهنمایی های ارزنده همه دوستان.

من از دانشگاه کویینزلند پذیرش با فاند دولتی گرفتم و شروع ترم رو برام اپریل 2017 زدن. الان در پروسه اماده سازی مدارک برای گرفتن ویزا، دیدم که خیلی از دوستان سند ملک و گردش حساب هم ارایه دادن به سفارت. خواستم بپرسم اینها ضروری هستند یا خیر؟ اگر سند مالی و یا گردش حساب بالا نداشته باشم روند ویزا با مشکل روبه رو میشه؟

از پاسختون ممنونم
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم
    اضلا نیازی به گردش حساب مخصوصا مقدار بالا نیست خودش دردسر ساز هست شاید یک گواهی موجودی خساب در حد 40 50 تومن اونم فقط برای هزینه بلیط هواپیما و اسکان اولیه بد نباشه ولی جز مدارک ضروری نیست. برای سند منزل هم بودنش خوبه اگر سندی دارید به اسم خودتون بزارید ولی اگر ندارید استرس به خودتون وارد نکنید بجاش سعی کنید یک Sop خیلی خوب بنویسید. مهم این هست که نشون بدید به کشور بر میگردید همین.

خیلی از پاسختون متشکرم

یه سوال دیگه هم اینکه برای اینکه نشون بدیم بعد از اتمام تحصیلات حتما برمیگردیم، مثلا در مورد جاب آفر، در همین حد که تو SOP بگیم موقعیت کار با احتمال بالا برام وجود داره کافی هست؟ یا لازمه یک نامه از استاد یا پژوهشکده فعلی ارایه بدیم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط quantitative نمایش پست ها
    خیلی از پاسختون متشکرم

یه سوال دیگه هم اینکه برای اینکه نشون بدیم بعد از اتمام تحصیلات حتما برمیگردیم، مثلا در مورد جاب آفر، در همین حد که تو SOP بگیم موقعیت کار با احتمال بالا برام وجود داره کافی هست؟ یا لازمه یک نامه از استاد یا پژوهشکده فعلی ارایه بدیم؟
    نه حتما از شرکتی جایی نامه بگیرید که بعد از برگشت شما به ایران درخواست همکاری از شما دارن... اگر هم الان گپ تحصیلی دارید حتما با نامه اشتغال به کار پرش کنید

Junior Member

سلام دوستان
    هنوز تو مرحله تحقیق هستم
    خودم از سایت cricosیک موسسه پیدا کردم با وجود مدرک لیسانسم میخوام ی دوره 2ساله دیپلما در یک موسسه بگزرونم. اگر بتونم از اون موسسه offer letter بگیرم مشکلی واس lodge ندارم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)