صفحه 7 از 177 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستن توجه داشته باشید که طول ویزا قطعا بر اسسا مدت بیمه هست
    پس بیمه ها را 57 ماههه بزنید در مورد قضیه من دقیقا تا اخیری روز بیمه ویزا دادن
    موفق باشید

Junior Member

سلام به دوستان اهل فن
    من یه مشکل دارم که می خام براتون توضیح بدم انشاالله راهنماییم می کنید. من تا 1 آگوست باید اسکن پاسپورتم رو می فرستادم واسه دانشگاه. بخاطر سربازیم اون موقع نتونستم و تازه شاید چند روز دیگه اسکن پاسپورت رو بفرستم. می خام بدونم اگر COE اومد(اگر!!!). آیا برای ویزا اقدام کنم؟ با وجود اینکه کارت پایان خدمت ندارم. کارتم یک یا دو ماه دیگه میاد و اون موقع فقط یک ماه و نیم با شروع کورسم فاصله دارم! آیا در پروسه ویزا وجود کارت پایان خدمت ضروریه؟ خودم به این فکر کردم درخواست ویزا کنم بدون کارت بدم. بعد اگه لازم شد خودشون می گویند کارتت رو هم بذار (البته اون موقه هم معلوم نیست کارتم اومده باشه!!!).
    خلاصه در استرسی بی پایان همین طوری به سر می برم. خواهشا کمکم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط yahagh نمایش پست ها
    سلام به دوستان اهل فن
    من یه مشکل دارم که می خام براتون توضیح بدم انشاالله راهنماییم می کنید. من تا 1 آگوست باید اسکن پاسپورتم رو می فرستادم واسه دانشگاه. بخاطر سربازیم اون موقع نتونستم و تازه شاید چند روز دیگه اسکن پاسپورت رو بفرستم. می خام بدونم اگر COE اومد(اگر!!!). آیا برای ویزا اقدام کنم؟ با وجود اینکه کارت پایان خدمت ندارم. کارتم یک یا دو ماه دیگه میاد و اون موقع فقط یک ماه و نیم با شروع کورسم فاصله دارم! آیا در پروسه ویزا وجود کارت پایان خدمت ضروریه؟ خودم به این فکر کردم درخواست ویزا کنم بدون کارت بدم. بعد اگه لازم شد خودشون می گویند کارتت رو هم بذار (البته اون موقه هم معلوم نیست کارتم اومده باشه!!!).
    خلاصه در استرسی بی پایان همین طوری به سر می برم. خواهشا کمکم کنید
    یک مدرکی دال بر پایان خدمت بهتون نمیدن؟؟؟؟
    بدون کارت پایان خدمت که نمیشه ولی اگر مدرکی کارت موقتی چیزی هست که فقط نشون بده سربازیتون تموم شده مشکلی نیست تا کارتتون بیاد و جایگزین کنین

Junior Member

سلام دوستان
    من تو آپلود مدارک یه سوالی واسم پیش اومده ممنون میشم اگه اطلاعی دارین جواب بدین.
    ترجمه ها رو که آپلود کردم مدارک اصلی زبان فارسی رو هم آپلود کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو آپلود مدارک یه سوالی واسم پیش اومده ممنون میشم اگه اطلاعی دارین جواب بدین.
    ترجمه ها رو که آپلود کردم مدارک اصلی زبان فارسی رو هم آپلود کنم؟
    ممنون
    بله آپلود کنین ضرری که نداره

سلام دوستان من خیلی‌ اطلاعات ندارم و تازه می‌خوام شروع کنم، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. من پذیرش دارم واسه دکترا و چون که الان ایتالیا هستم می‌خوام از اونجا واسه ویزا اقدام کنم.1- آیا تو روند مدارک فرقی‌ می‌کنه واسه ویزا دادن؟2- برای مدارک پزشکی‌ من باید آزمایشم را از همون ایتالیا بگیرم ؟ 3- آیا سفارت اصل ترنسکریپت همه دوره‌ها را لازم داره واسه ویزا دادن، چون من ترنسکریپت دوره لیسانسم الان موجود نیست و فقط دیپلمش را دارم. کسی‌ تجربه در این مورد داره ؟ 4- من مسترم به زبان انگلیسی بود و الانم ۱ساله دارم ایتالیا دکترا به زبان انگلیسی می‌خونم. دانشگاه مدرک زبان نخواس و ویوو کرد واسم. به نظرتون سفارت لازم داره، آیا باید برم آیلتس بدم واسه سفارت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روز پیش ویزا اپلیکیشن لاج کرده بودم ولی اشتباهی زده بودم که بورسیه م دولتی هست و هزینه ویزا نخواسته بود ازم. امروز سفارت تماس گرفت و بهم گفت که پرونده م رو می بنده و من باید دوباره از اول درخواست ویزا بدم و تمام مراحل رو طی کنم. حالا سوالی که واسه من پیش اومده اینه که تو جواب این سوال بگم بله یا خیر:
    Has this applicant previously travelled to Australia or previously applied for a visa?
    درواقع اپلای کردم ولی بررسی نشده که!
    ممنون میشم اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند روز پیش ویزا اپلیکیشن لاج کرده بودم ولی اشتباهی زده بودم که بورسیه م دولتی هست و هزینه ویزا نخواسته بود ازم. امروز سفارت تماس گرفت و بهم گفت که پرونده م رو می بنده و من باید دوباره از اول درخواست ویزا بدم و تمام مراحل رو طی کنم. حالا سوالی که واسه من پیش اومده اینه که تو جواب این سوال بگم بله یا خیر:
    Has this applicant previously travelled to Australia or previously applied for a visa?
    درواقع اپلای کردم ولی بررسی نشده که!
    ممنون میشم اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین.
    جوابم رو جای دیگه گرفتم. اینجا می گم شاید یه روزی بدرد کسی بخوره.
    چون سفارت پرونده رو بسته و جاری نشده جواب سوال خیر هستش.

Junior Member

دوستان شما اطلاعاتی ندارین در مورد ویزاهای دانشجویی جدید؟ من تا 26 آگوست طبق COE باید دانشگاه ثبت نام می کردم هنوز ویزام نیامده و انگار مشکل مربوط به سفارت نیست و تو استرالیا ویزاهای دانشجویان by research رو نگه داشتن!! حالا نمی دونم چی کار کنم دیفر کنم یا صبر.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarashsn نمایش پست ها
    دوستان شما اطلاعاتی ندارین در مورد ویزاهای دانشجویی جدید؟ من تا 26 آگوست طبق COE باید دانشگاه ثبت نام می کردم هنوز ویزام نیامده و انگار مشکل مربوط به سفارت نیست و تو استرالیا ویزاهای دانشجویان by research رو نگه داشتن!! حالا نمی دونم چی کار کنم دیفر کنم یا صبر.....
    اگه اینطوری باشه که خیلی بده! شما کی مدارک فرستادین؟ آنلاین یا پستی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)