صفحه 86 از 177 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

نقل قول نوشته اصلی توسط M_HD نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ازتون.

راجع به مدرک ارشد، من موقع اپلای دانشگاه اصلا مدرک موقت هم ندادم و فقط ریز نمرات Unofficial انگلیسی فرستادم،
    البته هنوز CoE به دستم نرسیده ولی توی نامه پذیرش و اسکولارشیپ هیچ Condition ندارم،

حالا به نظر شما به سفارت مدرک موقت رو ارائه کنم یا چون برای دانشگاه نفرستادم برای سفارت هم نفرستم؟
    توی مدرک موقت نوشته دو سال تعهد به خدمت دارم، مهم نیست برای سفارت؟

ببخشید خیلی سوال میپرسم،
    بازم مرسی
    شما اول دنبال گرفتن coe باشید... مدرک موقت مشکلی نداره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed284 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال داشتم از خدمتتون

من برای ویزای دانشجویی استارالیا (subclass500) از طریق سیستم آنلاینشون اقدام کرده ام. الان علاوه بر بارگذاری مدارک در اون سایت، نیازه که اصل مدارک ترجمه رو با پست یا حضوری به سفارتشون تو ایران هم تحویل بدم؟؟ یا همین اسکن و آپلودشون فعلا کافیه؟
    با سپاس
    اسکن و اپلود کافی هست نیاز به هیچ پست مدارکی نیست

Junior Member

سلام دوستان
    من یک هفته است که برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کرده ام. روی Reference no که کلیک میکنم یک قسمتی تو منوی سمت چپ وجود داره که نوشته View health assessment که فکر کنم قبلا ندیده بودمش. وقتی روش کلیک میکنم این متن رو میاره:

No examinations required

Health has been finalised for this person for this visa subclass based on the information provided to the department. If this person needs to do anything further to meet the health requirement, they will be contacted by the department. There is no need to contact the department at this time concerning this matter

بیزحمت اگه از دوستان کسی اخیرا ویزا استارالیا درخواست داده ببینه این گزینه وجود داره یا نه؟ مفهوم این جمله چیه به نظر دوستان؟ کسی سابقه داشته؟ مفهومش میتونه این باشه که آزمایشات پزشکی از من نمیخان؟!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed284 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک هفته است که برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کرده ام. روی Reference no که کلیک میکنم یک قسمتی تو منوی سمت چپ وجود داره که نوشته View health assessment که فکر کنم قبلا ندیده بودمش. وقتی روش کلیک میکنم این متن رو میاره:

No examinations required

Health has been finalised for this person for this visa subclass based on the information provided to the department. If this person needs to do anything further to meet the health requirement, they will be contacted by the department. There is no need to contact the department at this time concerning this matter

بیزحمت اگه از دوستان کسی اخیرا ویزا استارالیا درخواست داده ببینه این گزینه وجود داره یا نه؟ مفهوم این جمله چیه به نظر دوستان؟ کسی سابقه داشته؟ مفهومش میتونه این باشه که آزمایشات پزشکی از من نمیخان؟!
    دوست عزیز دقیقا مفهومش همین هست no examination required
    اگر‌نیاز باشه افیسر بهتون میگه

Junior Member

سلام دوستان من تو مارچ درخواست ویزای 500 رو انلاین فرستادم بعد دو هفته مصاحبه تلفنی داشتم و ازم خواستن مدیکال انجام بدم که اون هم انجام شد 4 روز بعدش مدارک مدیکال وارد سیستم شده بود الان سه هفته گذشته ولی هیچ خبری نیست از ویزا... به نظرتون دیگه جقدر باید صبر کرد.... تو COE نوشته 8 جولای روزه Orientation Day و بیمه هم از 15 جون هست... وایا امکان داره از کسی مدیکال بخوان ولی بعد ویزا ندن ...

نقل قول نوشته اصلی توسط b52sx نمایش پست ها
    سلام دوستان من تو مارچ درخواست ویزای 500 رو انلاین فرستادم بعد دو هفته مصاحبه تلفنی داشتم و ازم خواستن مدیکال انجام بدم که اون هم انجام شد 4 روز بعدش مدارک مدیکال وارد سیستم شده بود الان سه هفته گذشته ولی هیچ خبری نیست از ویزا... به نظرتون دیگه جقدر باید صبر کرد.... تو COE نوشته 8 جولای روزه Orientation Day و بیمه هم از 15 جون هست... وایا امکان داره از کسی مدیکال بخوان ولی بعد ویزا ندن ...
    سلام؛ مدیکال برای برخی رشته ها لازمه که خود افیسر اطلاع میده. ضمنا درخواست مدیکال اصلا ربطی به صدور ویزا نداره. مثلا قبلا همه رشته ها مدیکال انجام میدادن و البته بعضی ها هم ویزا نمیگرفتن.
    نگران نباش زمان زیادی نیست که لاج کردی. متاسفانه برخی رشته ها میرن برای چک امنیتی؛ مثلا خودم الان 4 ماهه در این فرآیند هستم.
    کاری نمیشه کرد و فقط باید امیدوار بود!
    موفق باشین.

Junior Member

دوستان اینجا کسی بوده که دانشگاه انگلیسی زبان در کشور غیر انگلیسی زبان درس خونده باشه و سفارت از ارایه نمره زبان معافش کرده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام؛ مدیکال برای برخی رشته ها لازمه که خود افیسر اطلاع میده. ضمنا درخواست مدیکال اصلا ربطی به صدور ویزا نداره. مثلا قبلا همه رشته ها مدیکال انجام میدادن و البته بعضی ها هم ویزا نمیگرفتن.
    نگران نباش زمان زیادی نیست که لاج کردی. متاسفانه برخی رشته ها میرن برای چک امنیتی؛ مثلا خودم الان 4 ماهه در این فرآیند هستم.
    کاری نمیشه کرد و فقط باید امیدوار بود!
    موفق باشین.
    رشته من فوق لیسانس کامپیوتر هست با coursework این رشته هم چک امنیتی میخواد؟

Application Assessment in progress
    Important information
    This application is currently being assessed. The department may contact the applicant if further supporting documentation is required. For information regarding application processing times, please refer to service standards. Please note requests for status updates within this period will not be responded to.
    ویرایش توسط b52sx : May 5th, 2017 در ساعت 12:27 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona1970 نمایش پست ها
    دوستان اینجا کسی بوده که دانشگاه انگلیسی زبان در کشور غیر انگلیسی زبان درس خونده باشه و سفارت از ارایه نمره زبان معافش کرده باشه؟
    من یه نفر رو میشناسم ازش قبول کردن ولی فقط دانشگاه ازش نمره زبان نخواست ... ویزا رو دیگه نمیدونم چه کار کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط b52sx نمایش پست ها
    رشته من فوق لیسانس کامپیوتر هست با coursework این رشته هم چک امنیتی میخواد؟
    هیچکس از فرآیند چک امنیتی خبر نداره؛ حتی خود کارکنان سفارت در تهران.
    اگه به صفحه نتایج ویزا نگاه کنین، بچه های مهندسی با رشته های مختلف (کامپیوتر، برق، مکانیک و ...) بودن که زودتر (یک ماه) یا دیرتر (حتی تا 350 روز!) ویزا گرفتن. فکرتو مشغول نکن.
    موفق باشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)