صفحه 88 از 177 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

ممنون
    24 july

سلام دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما
    یک سوال من ecoe دانشگاهم تازه بهم رسیده 18 may . زمان commencement من از ژانویه تا ژوئن بوده. الان من مدارکمو برای سفارت بفرستم آیا برام ویزا صادر میشه. ؟ اصلا یک سوال زمان commencement تاثیری بر ویزا داره. یا نیازه که به دانشگاه بگم یک ecoe دیگه برام بفرسته. خیلی ممنون میشم جواب سوال منو بدید. من حدود 40 روز وقت دارم. یه سوال دیگه هم داشتم برای خودم و خانومم به عنوان همراه همزمان اقدام به میزا کنم یا نه/؟
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی ممنون از راهنمایی های شما
    یک سوال من ecoe دانشگاهم تازه بهم رسیده 18 may . زمان commencement من از ژانویه تا ژوئن بوده. الان من مدارکمو برای سفارت بفرستم آیا برام ویزا صادر میشه. ؟ اصلا یک سوال زمان commencement تاثیری بر ویزا داره. یا نیازه که به دانشگاه بگم یک ecoe دیگه برام بفرسته. خیلی ممنون میشم جواب سوال منو بدید. من حدود 40 روز وقت دارم. یه سوال دیگه هم داشتم برای خودم و خانومم به عنوان همراه همزمان اقدام به میزا کنم یا نه/؟
    متشکرم
    سلام سوالتون کمی گنگ هستش. اگه coe تازه براتون صادر شده، حتما تاریخ شروع داخلش هست. من فکر نکنم تو coe تاریخ شروع رو برای قبل بزنن. تاریخی که روی coe هست متفاوت هست با تاریخی که در آفر دارید. دوباره با دقت ببینید. برای خانمتون هم همزمان میتونید اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    سلام سوالتون کمی گنگ هستش. اگه coe تازه براتون صادر شده، حتما تاریخ شروع داخلش هست. من فکر نکنم تو coe تاریخ شروع رو برای قبل بزنن. تاریخی که روی coe هست متفاوت هست با تاریخی که در آفر دارید. دوباره با دقت ببینید. برای خانمتون هم همزمان میتونید اقدام کنید.
    سلام
    در واقع دو سه روز دیگه برام ecoe میاد. نگران این بودم که نکنه تاریخش با تاریخ offer letter یکی باشه . یعنی شما میفرمایید که این تاریخا با هم فرق داره؟ بعد یک سوال خب اگه از تاریخ ecoe مونده باشه ولی از تاریخ offer letter من گذشته باشه سفارت گیر نمیده؟
    ممنون میشم چون نگرانم بابت این موضوع میپرسم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

سلام
    در واقع دو سه روز دیگه برام ecoe میاد. نگران این بودم که نکنه تاریخش با تاریخ offer letter یکی باشه . یعنی شما میفرمایید که این تاریخا با هم فرق داره؟ بعد یک سوال خب اگه از تاریخ ecoe مونده باشه ولی از تاریخ offer letter من گذشته باشه سفارت گیر نمیده؟
    ممنون میشم چون نگرانم بابت این موضوع میپرسم
    دوست عزیز تاریخ افر لتر اصلا ارزشی نداره... شما زمانیکه اپلای کردید برای یک شروع دوره مشخصی اپلای کردید و زمانیکه افر رو اکسپت کردید تاریخ مشخصی برای شروع دوره خودتون یا ذکر کردید یا اگر نکردید دانشگاه براتون مطابق روال خودش تاریخ رو میزنه هر زمان که coe شما صادر شد و به دستتون رسید برای ویزا اقدام کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    دوست عزیز تاریخ افر لتر اصلا ارزشی نداره... شما زمانیکه اپلای کردید برای یک شروع دوره مشخصی اپلای کردید و زمانیکه افر رو اکسپت کردید تاریخ مشخصی برای شروع دوره خودتون یا ذکر کردید یا اگر نکردید دانشگاه براتون مطابق روال خودش تاریخ رو میزنه هر زمان که coe شما صادر شد و به دستتون رسید برای ویزا اقدام کنید...
    با سلام و تشکر از جواب شما. من یک سوال دیگه دارم ببخشید سوالاتم زیاده چون تازه وارد این مرحله شدم.
    1) من مدرک تافل برای زبان دارم آیا باید مدرک اصل تافل رو براشون آپلود کنم یا کپی اون توی رزومم کافیه
    2) من credit card ندارم تا هزینه ویزارو پرداخت کنم میشه راهی رو معرفی کنید برای پرداخت هزینه ویزا. و در ضمن هزینه ویزا برای خودم و همسرم با هم چقدر میشه؟
    بازم ممنون

سلام. امروز از دانشگاه آدلاید بدون بورس برای Master in Biotecnolgy (coursework) پذیرش conditional گرفتم. مثل شما ترم 24 جولای شروع میشه. دلیل هم اینه که باوجود اینکه نمره تافل 78 است اما نمره writing یک نمره کمتر شده و به جای 21 نمره 20 دارم. با توجه به کمی وقت میترسم هزینه ها را بپردازم ولی ویزا ندهند. در این مورد راهنمایی لازم دارم. ممنون

Junior Member

سلام. من حدود سه هفته پیش برای ویزای دانشجویی اقدام کردم. امروز ایمیل اومده که باید فرم 80 را براشون بفرستم. الان من سوالم اینه که گفته "Complete the online Form 80 Personal Particulars for Character Assessment."
    منظورش از فرم آنلاین چیه؟ من فقط فرم 80 رو به صورت pdf تو سایتشون پیدا کردم. باید این pdf رو پرینت کنم و پرش کنم و دوباره اسکن کنم و بعد آپلود کنم تو سایت یا روش دیگه ای داره؟ میشه در این مورد راهنمایی کنین؟ ممنون.

با سلام و عرض ادب حدودا یک هفته است که کل مدارکمو که نیاز بود از طریق ایجنت به سفارت فرستادم ( رشته اموزش زبان از دانشگاه مناش ) سوالم اینه که ایا فقط برای رشته مدیریت ۲ هفته گرنت میاد یا منظورتون شامل حال رشته های انسانی مثل تدریس زبان هم میشه؟
    تشکر از سایت مفیدتون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

با سلام و تشکر از جواب شما. من یک سوال دیگه دارم ببخشید سوالاتم زیاده چون تازه وارد این مرحله شدم.
    1) من مدرک تافل برای زبان دارم آیا باید مدرک اصل تافل رو براشون آپلود کنم یا کپی اون توی رزومم کافیه
    2) من credit card ندارم تا هزینه ویزارو پرداخت کنم میشه راهی رو معرفی کنید برای پرداخت هزینه ویزا. و در ضمن هزینه ویزا برای خودم و همسرم با هم چقدر میشه؟
    بازم ممنون
    1. اسکن مدرک زبان رو اپلود کنید.
    2. از طریق سایت های پرداخت انلاین اقدام کنید. هزینه ویزا در سایت border.gov.au برای ویزای دانشجویی ذکر شده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)