صفحه 90 از 177 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

سلام من خودم ویزا درخواست دادم و همه فرم ها رو خودم پر کردم و بالاخره ویزا صادر شد...

ساب کلاس ویزا 500

تاریخ لاج: 26 March

تاریخ درخواست مدیکال: 12 April

تاریخ ارسال مدیکال:16 April

رشته: Master Computer

تاریخ گرنت : 22 May

تاریخ شروع دوره: 27 July

سلام دوستان
    امروز خوشبختانه ویزا گرنت شد
    از طریق اجینت

ساب کلاس ویزا 500

تاریخ لاج ؛:13 May

مدیکال :-------

تماس تلفنی:-------

رشته: tesol اموزش زبان انگلیسی

تاریخ گرنت :24 May

شروع دانشگاه:24 JULY

برای تمامی شما ارزوی گرنت شدن ویزاتون دارم

دوستان شروع بیمه از تاریخ 24 JUNE هستش بنظرتون زودتر بخوام برم باید چکار کنم ؟ و مساله خوابگاه چکار کنم؟

با سلام و تشکر از زحمات شما
    دوستان من پذیرش دکترای برق از دانشگاه ملبورن رو گرفتم. یه سوال داشتم خیلی در این باره نگرانم. دانشگاه بهم گفته باید پول oshc رو بدم بهم گفته بیمه allianz باید 7688 دلار بپردازم. یکی از دوستانم بهم پیشنهاد کرد که اینکارو نکنم و خودم برای خانومم جداگانه بیمه رو بگیرم من رفتم توی این سایت و مقایسه کردم بیمه هارو
    https://oshcaustralia.com.au/en/quot...-quote-builder
    واقعا عجیبه اینجوری باید حدود 3000 دلار بپردازم من موندم یعنی انقدر اختلفا وجود داره اگه خودم برای خانومم بیمه بگیرم یا اینکه دانشگاه اینکارو برامون بکنه
    دوستان من زمان زیادی ندارم و باید زودی مدارکمو برای ویزا بفرستم خواهش میکنم اگه میتونید زودتر جواب بدید
    در ضمن من خودم اسکالرشیپ دارم و اون بیمه خودمو پوشش میده
    من منتظر جوابتون هستم. ممنونم

Junior Member

سلام،

خوشبختانه ویزای من هم امروز به دستم رسید.
    تجربیات خودم رو میگم امیدوارم برای بقیه مفید باشه.

لیست مدارکی که برای اپلیکیشن ویزا فرستادم در پست های قبلی من هست،

فقط اینکه:
    -گواهی عدم سو پیشینه رو با توجه به اینکه دیر به دستم رسید ارائه نکردم.
    -گواهی تمکن مالی رو از یه حساب ارزی به نام خودم گذاشتم که یه مقدار دلار آمریکا توش بود و روز قبل از اینکه گواهی بگیرم افتتاحش کرده بودم و جالبه که توی گواهی هم ذکر شده بود تاریخ افتتاح حساب!!
    و
    -با مدرک موقت ارشدم اقدام کردم.

دو تا ریجکت یکی تحصیلی از نروژ و یکی Visit از انگلیس داشتم که صادقانه در فرم اپلیکیشن اعلام کردم،
    به این صورت که نوشتم ریجکت برای چه نوع ویزا، از کدوم کشور داشتم و تاریخ اپلای برای اون ویزا رو اعلام کردم و از علت ریجکت شدن حرفی نزدم.

در GTE، یک صفحه راجع به سابقه تحصیلی و کاریم گفتم،
    بعد راجع به خانواده ام و کشور خودم ایران و احتیاج هم خانواده و هم ایران به برگشتن من بعد از اتمام تحصیلات،
    و بعد درباره دانشگاهی که پذیرش گرفتم، شهرش و کلا کشور استرالیا،
    در آخر هم یه پاراگراف از ویژگی های اخلاقی خودم.

و اینکه همه روند درخواست ویزا رو خودم انجام دادم و از Agent کمک نگرفتم.

از همه دوستانی که تجربیات خودشون رو در اختیار من و دیگران گذاشتن و به ویژه دوست عزیز mrardani ممنونم.
    و برای همه آرزوی موفقیت میکنم.

سلام دوستان
    من منتظر جواب سوال قبلیم هستم من خودم به یکی از شرکتای بیمه در استرالیا ایمیل زدم اینو برام نوشتن
    As your wife will be a secondary applicant to your student visa, she cannot purchase her own single policy - this is only for the main applicant who is not bringing dependents. When is your wife planning to join you in Australia? If you arrive in Australia first and wish for your wife to join at a later date then this is when you will need to change from single to couple insurance for the new visa application (which will reduce the OSHC policy premium).
    خب با توجه به این یعنی من حتما باید برم بعد خانومم بیاد در این صورت میشه single گرفت
    اما من چند صفحه قبلو هم خوندم که انگار میشه دو تا سینگل بیمه گرفت.
    دوستان من مدنظرم هست که با خانومم هم زمان برم برای این آیا بیمه سینگل برای خانومم بگیرم مشکلی تو ویزا برام ایجاد نمیشه؟ اسکالرشیپ خودم فقط بیمه خودمو پوشش میده.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من منتظر جواب سوال قبلیم هستم من خودم به یکی از شرکتای بیمه در استرالیا ایمیل زدم اینو برام نوشتن
    As your wife will be a secondary applicant to your student visa, she cannot purchase her own single policy - this is only for the main applicant who is not bringing dependents. When is your wife planning to join you in Australia? If you arrive in Australia first and wish for your wife to join at a later date then this is when you will need to change from single to couple insurance for the new visa application (which will reduce the OSHC policy premium).
    خب با توجه به این یعنی من حتما باید برم بعد خانومم بیاد در این صورت میشه single گرفت
    اما من چند صفحه قبلو هم خوندم که انگار میشه دو تا سینگل بیمه گرفت.
    دوستان من مدنظرم هست که با خانومم هم زمان برم برای این آیا بیمه سینگل برای خانومم بگیرم مشکلی تو ویزا برام ایجاد نمیشه؟ اسکالرشیپ خودم فقط بیمه خودمو پوشش میده.
    دوست عزیز شما چون با همسر میخواهید اقدام کنید باید بیمه خانوادگی پرداخت کنید که مبلغش حدود 11 هزار دلار هست که قسمت خودتون رو دانشگاه پوشش میده و باید مابقی رو پرداخت کنید... اگر قصد داشته باشید برای همسرتون بیمه سینگل بگیرید امکان پذیر هست ولی این کار غیر قانونی هست و تبعاتی که براتون خواهد داشت به عهده خودتون هست در آینده... توی ویزا مشکلی ایجاد نمیشه ولی شاید به علت Fraud بعدا شرکت بیمه حاضر نشه هزینه های بیمه همسرتون رو پوشش بده...

با سلام مجدد ممنونم از جواب شما
    این احتمال چقدر است که بیمه برای خانومم هزینه هارو پوشش نده چون من الان در شرایط مالی مناسبی نیستم و میخوام که برای این ترم انشاله برم
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    با سلام مجدد ممنونم از جواب شما
    این احتمال چقدر است که بیمه برای خانومم هزینه هارو پوشش نده چون من الان در شرایط مالی مناسبی نیستم و میخوام که برای این ترم انشاله برم
    خیلی ممنونم
    برخی از دوستان اینکار رو کردن تا الان هم نگفتن که مشکلی بوده... باز هم بررسی کنید ولی از لحاظ شدنی بودنش امکان اینکار هست و ویزا هم مشکلی نبوده تا الان... با دانشگاه مکاتبه کنید شاید اونا تو بحث پرداخت کمک کنن یا خود استاد کمک کنه

سلام خیلی ممنون که وقت میذارید و جواب میدید واقعا سپاسگزارم
    من حالا مکاتباتی که کردم این دستم اومده که همراه هم میتونه سینگل داشته باشه برای بیمه ولی قک کنم هزینه زایمان و اینا رو دیگه کاور نمیکنه که برای منم مهم نیست این موضوع
    حالا من به سفارت هم ایمیل زدم گفتم بپرسم حتما باید family بگیریم یا single هم قبول میکنن
    من خیلی نگران این پروسه هستم برای همین سوالام زیاد شده این روزا منو واقعا ببخشید دوستان
    سپاسگزار از همه

با دانشگاه و استاد مکاتبه کردم اونا هم خیلی ناراحت شدن ازین شرایط من و گفتن نمیتونن کاری کنن. حالا ایشاله که سفارت single قبول کنه . فقط اگه سفارت قبول نکنه این پول بیمه قابل بازگشت هست دیگه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)