صفحه 91 از 177 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    با دانشگاه و استاد مکاتبه کردم اونا هم خیلی ناراحت شدن ازین شرایط من و گفتن نمیتونن کاری کنن. حالا ایشاله که سفارت single قبول کنه . فقط اگه سفارت قبول نکنه این پول بیمه قابل بازگشت هست دیگه؟
    پول بیمه قابل برگشت هست بله... بعید میدونم سفارت قبول نکنه

Junior Member

سلام. وقتی ویزای الکتزونیک گرنت میشه همین که یک کپی از اون رو داشته باشیم کافیه؟ یا اینکه باید کار دیگه ای هم انجام بدیم. ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pourhabibi نمایش پست ها
    سلام. وقتی ویزای الکتزونیک گرنت میشه همین که یک کپی از اون رو داشته باشیم کافیه؟ یا اینکه باید کار دیگه ای هم انجام بدیم. ممنون
    سلام بله همون رو پرینت بگیرید همراه داشته باشید ضرر نداره

سلام به دوستان عزیز
    یک سوال . من دارم برای خانومم بیمه سینگل میگیرم (پیرو سوالات قبلی من بحث single یا family) اونجا باید نوع ویزاشو مشخص کنیم و اسم دانشگاهشو ولی اصلا dependent نداره . دانشگاه هم که نمیخواد بره باید اسم دانشگاه خودم رو بزنم و ویزای subclass 500؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. راستی من با سفارت تماس گرفتم اونا گفتن مشکلی برای ویزاتون ایجاد نمیشه . من امیدوارم اونطرف هم ایجاد نشه و به ما کارت بیمه رو بدن اونجا

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    یک سوال . من دارم برای خانومم بیمه سینگل میگیرم (پیرو سوالات قبلی من بحث single یا family) اونجا باید نوع ویزاشو مشخص کنیم و اسم دانشگاهشو ولی اصلا dependent نداره . دانشگاه هم که نمیخواد بره باید اسم دانشگاه خودم رو بزنم و ویزای subclass 500؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. راستی من با سفارت تماس گرفتم اونا گفتن مشکلی برای ویزاتون ایجاد نمیشه . من امیدوارم اونطرف هم ایجاد نشه و به ما کارت بیمه رو بدن اونجا
    دوست عزیز دقیقا مشکل اینجا هست برای همراه بیمه سینگل وجود نداره... شما اگر اصرار دارید سینگل بگیرید باید اطلاعات الکی وارد کنید که مثلا ایشون هم دانشجو هست... و همون اطلاعات دانشگاه خودتون رو باید بدید... باقی بچه ها هم همین کار رو کردن اطلاعات دانشگاه خودشون رو دادن... شما میتونید از nib هم یک بیمه جدا بگیرید سینگل برای همسرتون فکر کنم اونجا اسم دانشگاه و اینا رو نمیپرسه بازم دقیق مطمئن نیستم

با سلام
    خیلی ممنونم از راهنماییای خوبتون
    اره رفتم دیدم nib فقط میگه نوع ویزارو مشخص کن که الان انگار ویزای خانومم هم subclass 500 هست و مشکلی اونجا پیش نمیاد
    خیلی ممنونم

Junior Member

سلام دوستان. به دلیل سرمای هوا و نداشتن استاد خوب از دکترای سوئد انصراف میدم و به استرالیا میخوام برم با فاند. به نظرتون چطور میشه قانع کرد آفیسرو؟ اینکه لازمه به سفارت بگم سوئد هستم؟ لازمه بگم دکترا میخونم یا بگم فرصت مطالعاتی اومدم؟ در ضمن من پارسال ویزا استرالیا که گرنت شدرو withdraw کردم. به نظرتون چطور از این مخمصه بیام بیرون. مغزم داره میترکه. از ی طرف اینجا استادم روانیه از طرف دیگه اشتباهی که کردم نمیدونم چطور توجیه کنم. ممنون میشم کمک کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط applyms نمایش پست ها
    سلام دوستان. به دلیل سرمای هوا و نداشتن استاد خوب از دکترای سوئد انصراف میدم و به استرالیا میخوام برم با فاند. به نظرتون چطور میشه قانع کرد آفیسرو؟ اینکه لازمه به سفارت بگم سوئد هستم؟ لازمه بگم دکترا میخونم یا بگم فرصت مطالعاتی اومدم؟ در ضمن من پارسال ویزا استرالیا که گرنت شدرو withdraw کردم. به نظرتون چطور از این مخمصه بیام بیرون. مغزم داره میترکه. از ی طرف اینجا استادم روانیه از طرف دیگه اشتباهی که کردم نمیدونم چطور توجیه کنم. ممنون میشم کمک کنید.
    سلام دوست عزیز
    به نظرم همون سرمای هوا شرایط سخت زندگی انگلیسی زبان نبودن و نتونستن برقرار کردن ارتباط اجتماعی با دیگران خیلی میتونه دلایل خوبی باشه برای اینکه نتونستید ادامه بدید از طرفی کیفیت دانشکاه در استرالیا امکانات ازمایشگاهی ریسرچ محور بودن دکترا در استرالیا اینا همه رو کنار هم بزارید شرایط خوبی میشه چند فرهنگی بودن استرالیا و برخورد خوب با دانشجویان اینترنشنال همه این جیزا دلیل خوبی هست

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    دوستان اطلاع دارید که سفارت برای مسائل هسته ای هنوز گیر هست یا دیگه این تحریم های مرتبط رفع شده؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اطلاع دارید که سفارت برای مسائل هسته ای هنوز گیر هست یا دیگه این تحریم های مرتبط رفع شده؟
    سلام
    خیر هنوز حساسیت ها برقرار هست...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)