صفحه 94 از 177 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    شما فقط همون نام و پروپوزالی که برای شما افر اومده رو به سفارت بدید... این یک امر خیلی عادی هست که اکثر بچه هایی که رفتن اونجا پروپوزالشون تغییر کرده بهرحال این یک پروپوزال هست و شاید در حین کار خیلی تغییرها انجام بشه ولی چون شما با اون پروپوزالی که اپلای کردی افر گرفتی باید همون رو هم به سفارت بدی و اصلا به این دومی کاری نداشته باش
    با سلام و تشکر از دوستانی که جواب بنده رو دادید
    دوستان بذارید پس برای روشن تر شدن موضوع یک بار جمع بندی کنم ببینم درست فهمیدم باید چیکار کنم یا نه. دوستان موضوعی که من درباره اون پروپوزال نوشتم درباره نیروگاه بادی بود. تو آفرم درباره کل انرژی های نو بوده پس اگه پروپوزال از من خواستن موضوعشو موضوع آفر بگیرم و همون پروپوزال اولی رو بفرستم درسته؟
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از دوستانی که جواب بنده رو دادید
    دوستان بذارید پس برای روشن تر شدن موضوع یک بار جمع بندی کنم ببینم درست فهمیدم باید چیکار کنم یا نه. دوستان موضوعی که من درباره اون پروپوزال نوشتم درباره نیروگاه بادی بود. تو آفرم درباره کل انرژی های نو بوده پس اگه پروپوزال از من خواستن موضوعشو موضوع آفر بگیرم و همون پروپوزال اولی رو بفرستم درسته؟
    خیلی ممنونم
    ببینید دوست عزیز شما زمانی که اپلای میکنید یک فایل پروپوزال و موضوع مشخص شده برای دانشگاه ارسال میکنید... وقتی هم که افر برای شما صادر میشه اسم همون موضوع تو افر شما باید خورده باشه طبیعتا... شما بر همین منوال جلو برید... حالا اگر در حین پروسه پذیرش و قبل از صدور افر پروژه شما عوض شده و استاد اسم جدید برای پروژه شما داده و تو افر اسم این پروژه خورده باید پروپوزالی که مربوط به این پروژه هست رو برای سفارت ارسال کنید... کلا مدارکی که برای سفارت لازم هست دقیقا همونی باشه که تو افر شما خورده

سلام ممنونم
    برای من یه اتفاق جالب افتاده اینکه عنوان پروپوزالم عوض شده موضوع تقریبا یکیه

در واقع عنوان من فقط عوض شده . جالبه برام دانشگاه عنوان منو عوض کرده

سلام دوستان یک سوال
    آیا برای سفارت باید مدارک آزادشده بفرستیم یا مدارک غیررسمی نیز قبوله اخه من مدرک غیررسمی ارشدمو دادم مهر ناتی میکنن گفتم نکنه سفارت گیر بده
    ممنون میشم پاسخ بدید
    خیلی متشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidozein نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال
    آیا برای سفارت باید مدارک آزادشده بفرستیم یا مدارک غیررسمی نیز قبوله اخه من مدرک غیررسمی ارشدمو دادم مهر ناتی میکنن گفتم نکنه سفارت گیر بده
    ممنون میشم پاسخ بدید
    خیلی متشکر
    سلام دوست عزیز
    مشکلی نداره

سلام دوستان، امیدوارم حال همه خوب و خوش باشه.
    من 6 June برای ویزای دانشجویی (Subclass 500) اقدام کردم. دو روز پیش از سفارت تماس گرفته بودند ولی متاسفانه گوشی همراه من نبود و نتونستم جواب بدم. دیروز زنگ زدم و گفتند که کیس افیسر خودش جواب سوالش رو از فایل هایی که فرستادی فهمیده و دیگه نیازی به مکالمه نیست و گفت الان پرونده رو فرستند استرالیا برای چک شدن! آیا این طبیعی هست و برای همه همین اتفاق می افته؟
    من برای مقطع دکترا مهندسی مکانیک در دانشگاه ملبورن پذیرش با فاند کامل گرفتم. فارغ التحصیل دانشگاه تهران هم هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

بله دوست عزیز این طبیعیه، البته باید بگم متاسفانه. این چک امنیتی که میره استرالیا، بعضا باعث تاخیرهای چندماه برای صدور ویزا میشه. من خودم الان بیشتر از سه ماهه که منتظرم جواب از استرالیا برگرده. خودشون میگن چک در بازه 1 الی 3 ماه انجام میشه ولی بعضی از کیس ها بیشتر هم میشن اگه پروژه ای که تعریف کردن حساس باشه. حالا ان شاالله مال شما خیلی زودتر بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadd1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان، امیدوارم حال همه خوب و خوش باشه.
    من 6 June برای ویزای دانشجویی (Subclass 500) اقدام کردم. دو روز پیش از سفارت تماس گرفته بودند ولی متاسفانه گوشی همراه من نبود و نتونستم جواب بدم. دیروز زنگ زدم و گفتند که کیس افیسر خودش جواب سوالش رو از فایل هایی که فرستادی فهمیده و دیگه نیازی به مکالمه نیست و گفت الان پرونده رو فرستند استرالیا برای چک شدن! آیا این طبیعی هست و برای همه همین اتفاق می افته؟
    من برای مقطع دکترا مهندسی مکانیک در دانشگاه ملبورن پذیرش با فاند کامل گرفتم. فارغ التحصیل دانشگاه تهران هم هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز این طبیعیه، البته باید بگم متاسفانه. این چک امنیتی که میره استرالیا، بعضا باعث تاخیرهای چندماه برای صدور ویزا میشه. من خودم الان بیشتر از سه ماهه که منتظرم جواب از استرالیا برگرده. خودشون میگن چک در بازه 1 الی 3 ماه انجام میشه ولی بعضی از کیس ها بیشتر هم میشن اگه پروژه ای که تعریف کردن حساس باشه. حالا ان شاالله مال شما خیلی زودتر بیاد.
    سلام دوست عزیز

ایشالا که ویزای شما و همه دوستان به زودی گرنت بشه. من هم برای دانشکده شیمی اپلای گرفتم و الان 5 ماهه که منتظر هستم، نگران نباشید، البته میدونم دوره پراسترسی هست ولی طبیعیه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ایشالا که ویزای شما و همه دوستان به زودی گرنت بشه. من هم برای دانشکده شیمی اپلای گرفتم و الان 5 ماهه که منتظر هستم، نگران نباشید، البته میدونم دوره پراسترسی هست ولی طبیعیه.

موفق باشید
    سلام بهنام جان،
    ۵ ماه !!!!!! خدا صبر بده به هممون! چیز خاصی تو رزومه یا پروژه شما هست که انقدر طولانیش کرده؟ الان یک سوالی برام پیش امد: من آذر ماه پارسال دفاع کردم و با توجه به اینکه سربازی نرفتم اگر ویزا تا آذر ماه نیاد من باید برام سربازی یا میشه وقت گرفت؟ البته پول خروج از کشور برای ادامه تحصیل رو دادم.
    انشالله به زودی ویزا شما بیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)