صفحه 96 از 177 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    اگه الان که درخواست ویزا دادم و تحت چک امنیتی هستم، از یه دانشگاه دیگه آفر بگیرم، چه شرایطی پیش مییاد؟
    با صدور COE این دانشگاه، آفر دانشگاهی که باهاش قبلا برای ویزا اقدام کردم، باطل میشه؟
    اگه با COE جدید بخوام درخواست ویزای مجدد بدم، درخواست ویزای قبلی کلا حذف میشه؟
    سلام من هم همین مشکل رو دارم، الان برای UniSyd داره eCoE صادر میشه ولی بورسیه UniMelb برام داره میاد و میخوام عوض کنم eCoE رو، آیا میشه؟

Member

سلام دوستان، من الان درخواست دیفر دارم میدم به خاطر اینکه نامه پذیرش دیر رسیده دستم و ویزا طول میکشه، به نظرتون اگر برای 31 اکتبر دیفر کنم، ویزا میرسه تا اون موقع؟ (با فرض اینکه آخر جولای برای ویزا اقدام کنم) یا اینکه بازم باید دیفر کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان درخواست دیفر دارم میدم به خاطر اینکه نامه پذیرش دیر رسیده دستم و ویزا طول میکشه، به نظرتون اگر برای 31 اکتبر دیفر کنم، ویزا میرسه تا اون موقع؟ (با فرض اینکه آخر جولای برای ویزا اقدام کنم) یا اینکه بازم باید دیفر کنم ؟
    شما برای همون بازه اول (اکتبر) دیفر کن؛ بعدا دوباره اگه قابل دیفر باشه، میشه مجددا به تعویق انداخت.
    راجع به گرفتن ویزا هم که رشته های مهندسی حساب و کتابی ندارن و میرن واسه چک امنیتی؛ بسته به حساسیت پروژه ای که الان تعریف کردین، مقالات و ... ممکنه دو ماهه ویزات بیاد یا چندماهه یا اصلا نیاد؛
    امیدوارم شما مثل ما خسته ویزای استرالیا نشین! (امروز شد 181 روز که هنوز خبری نیس)

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    شما برای همون بازه اول (اکتبر) دیفر کن؛ بعدا دوباره اگه قابل دیفر باشه، میشه مجددا به تعویق انداخت.
    راجع به گرفتن ویزا هم که رشته های مهندسی حساب و کتابی ندارن و میرن واسه چک امنیتی؛ بسته به حساسیت پروژه ای که الان تعریف کردین، مقالات و ... ممکنه دو ماهه ویزات بیاد یا چندماهه یا اصلا نیاد؛
    امیدوارم شما مثل ما خسته ویزای استرالیا نشین! (امروز شد 181 روز که هنوز خبری نیس)

الان من از شانگهای برای ویزا اقدام کنم شانسم بیشتر هست تا از ایران؟ یا اینکه کلا فرقی نداره از کجا اقدام میکنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    الان من از شانگهای برای ویزا اقدام کنم شانسم بیشتر هست تا از ایران؟ یا اینکه کلا فرقی نداره از کجا اقدام میکنی
    فقط مدارکت کامل باشه و گپی در رزومت نباشه.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    دوستان گفتن برای سفارت مدارک رسمی نیازی نیست. میشه همون مدارک موقت رو ترجمه ناتی کرد و داد به سفارت.
    میخواستم ببینم برای دانشگاه چی؟ یعنی میشه اصلا مدارک رو ازاد نکرد و با همون مدرک موقت همه کارها رو انجام داد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گفتن برای سفارت مدارک رسمی نیازی نیست. میشه همون مدارک موقت رو ترجمه ناتی کرد و داد به سفارت.
    میخواستم ببینم برای دانشگاه چی؟ یعنی میشه اصلا مدارک رو ازاد نکرد و با همون مدرک موقت همه کارها رو انجام داد؟
    برای سفارت امکان پذیر هست ولی دانشگاه ها برخی شدنی نیست و به اون unofficial گیر میدن و مجبور میشید اخر مدرک رو ازاد کنید... شانس هست دیگه

Junior Member

سلام دوستان
    جواب این سه تا سوال تو فرم 1221 بهتره چی باشه؟
    Duties in military service
    Give details of any intended stopovers on your way to Australia Places of intended stopovers.
    Give details of any proposed onward locations after your departure from Australia
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mgg70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب این سه تا سوال تو فرم 1221 بهتره چی باشه؟
    Duties in military service
    Give details of any intended stopovers on your way to Australia Places of intended stopovers.
    Give details of any proposed onward locations after your departure from Australia
    ممنونم.
    کلا باید جوابهای هوشمندانه بدین؛
    مثلا برای خدمت میتونین بگین خلافهای رانندگی در سیستم ثبت میکردین. از این دست جوابها زیاد هست که اگه یه کم فکر کنین، کلی ایده میشه تولید کرد. لازم نیست داستان نویسی کنین؛ کوتاه و مختصر و البته بی حاشیه جواب بدین.
    توقف هم بزن جای دیگه نداری.
    برای بعد تحصیل هم که کشور خودت بهترینه.

سلام به همه دوستان

در مدارکی که باید آپلود کنیم آیا SOP هم حتما باید باشه؟ یا اگر یک فایل GTE (به غیر از او 2000 تایی) آماده کنیم و آپلود کنیم کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)