صفحه 99 از 177 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

سلام دوستان
    لطفا جواب بدبد
    بنظرتون ارائه دو تا گواهی کار پاره وقت همراه با گواهی به اشتغال تمام وقت برای اخذ ویزا یک نمره مثبت محسوب میشه یا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم مدارک تحصیلیم رو برای تحضیل در استرالیا ترجمه کنم. آیا دانشگاههای استرالیا ترجمه رسمی مدارک رو میخوان؟ اگه میخوان کدوم یکی از موارد ذیل ضروریه و لازمه ترجمه رسمی حساب میشه؟

1-تائیدیه دادگستری
    2-وزارت خارجه
    3-NAATI

Junior Member

سلام
    اگر ناتی باشه نیازی به تاییدیه دادگستری و وزارت نیست
    در غیر اینصورت دانشنامه و ریزنمرات تایید شده رو بده دارالترجمه رسمی بعد خود دارالترجمه میفرسته برا تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه. البته هزینه همه سه مرحله رو بایستی جداگانه پرداخت کنی. 10 تومن تاییدیه وزارت هستش و 60 تومن هم تاییدیه دادگستری برای هر مدرک بعلاوه هزینه دارالترجمه.
    در کل ناتی خیلی بصرفه تره. البته اگه بخوای فقط برا استرالیا اقدام کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed80ir نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم مدارک تحصیلیم رو برای تحضیل در استرالیا ترجمه کنم. آیا دانشگاههای استرالیا ترجمه رسمی مدارک رو میخوان؟ اگه میخوان کدوم یکی از موارد ذیل ضروریه و لازمه ترجمه رسمی حساب میشه؟

1-تائیدیه دادگستری
    2-وزارت خارجه
    3-NAATI

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI1983 نمایش پست ها
    سلام
    اگر ناتی باشه نیازی به تاییدیه دادگستری و وزارت نیست
    در غیر اینصورت دانشنامه و ریزنمرات تایید شده رو بده دارالترجمه رسمی بعد خود دارالترجمه میفرسته برا تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه. البته هزینه همه سه مرحله رو بایستی جداگانه پرداخت کنی. 10 تومن تاییدیه وزارت هستش و 60 تومن هم تاییدیه دادگستری برای هر مدرک بعلاوه هزینه دارالترجمه.
    در کل ناتی خیلی بصرفه تره. البته اگه بخوای فقط برا استرالیا اقدام کنی.
    دادگستری و وزارت امور خارجه هردو لازمه هم برای ریز نمرات هم برای مدرک دانشگاه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hytgfvt6y نمایش پست ها
    دادگستری و وزارت امور خارجه هردو لازمه هم برای ریز نمرات هم برای مدرک دانشگاه.
    وزارت خارجه نیاز نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    وزارت خارجه نیاز نیست
    بنده با مهر دادگستری ارائه دادم و دنشگاه ازم خواست امور خارجه هم تایید کنه و روی COE که به من دادن شرایط گذاشتن که مهر وزارت امور خارجه هم باشه. البته شاید دانشگاه با دانشگاه متفاوت باشه مال من رو که خواستن ممهور به مهر وزارت خارجه هم باشه.

Junior Member

دوست عزیز ترجمه ناتی(NAATI) باشی هیچکدوم لازم نیست در صورت مهر اونا لازم که دارالترجمه بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hytgfvt6y نمایش پست ها
    بنده با مهر دادگستری ارائه دادم و دنشگاه ازم خواست امور خارجه هم تایید کنه و روی COE که به من دادن شرایط گذاشتن که مهر وزارت امور خارجه هم باشه. البته شاید دانشگاه با دانشگاه متفاوت باشه مال من رو که خواستن ممهور به مهر وزارت خارجه هم باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید دوباره تکرار میکنم سوالمو چون کسی جواب نداد. دوستانی که تجربه دارن لطفا جواب بدن

بنظرتون ارائه دو تا گواهی کار پاره وقت همراه با گواهی به اشتغال تمام وقت برای اخذ ویزا یک نمره مثبت محسوب میشه یا نه؟
    ممنون

سلام دوستان
    من واسه دکترا فاند کامل از مک کواری گرفتم و واسه ویزا اقدام کردم. با این که تمامی مراحل رو طبق راهنمایی دوستان پیش رفتم ولی آخر ازم پولی بابت پرداخت
    نخواست. میخاستم ببینم چون فاندم Educational Provider بود پولی نخواست یا ی جایی رو اشتباه رفتم.

خیلی ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member Bijan1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Western Sydney University - PhD - Social Science

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید دوباره تکرار میکنم سوالمو چون کسی جواب نداد. دوستانی که تجربه دارن لطفا جواب بدن

ممنون
    ببینید واقعا نمی شه براحتی جواب سوال شما رو داد، چون بعضی از قسمت های پروسه ویزا نامشخص هست و کسی بغیر از خود آفیسرها از اون ها با اطلاع نیستن.

اما با توجه به اطلاعاتی که در سایت مهاجرت استرالیا موجود هست، می شه گفت که هر مدرکی که نشون بده شما وضعیت شغلی خوب و همینطور سابقه کار خوبی دارید، نکته مثبت براتون حساب می شه. با توجه به این مساله، این گواهی ها برای شما سودمند خواهند بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)