صفحه 106 از 177 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان. ممنون میشم رهنماییم کنید.
    1. بعد از گرنت شدن ویزا نیازی به مراجعه سفارت برای زدن مهر ویزا در پاسپورت نیست؟ اگه نه یعنی میتونم الان بلیط تهیه کنم؟
    2. آیا تاریخ شروع ویزا همون تاریخی هست که در فرم 1221 به عنوان تاریخ ورود مشخص کردم؟ من تاریخ ورودم رو 4 دسامبر که تاریخ شروع بیمه ام بود نوشتم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmaaallliii نمایش پست ها
    1. بعد از گرنت شدن ویزا نیازی به مراجعه سفارت برای زدن مهر ویزا در پاسپورت نیست؟ اگه نه یعنی میتونم الان بلیط تهیه کنم؟
    2. آیا تاریخ شروع ویزا همون تاریخی هست که در فرم 1221 به عنوان تاریخ ورود مشخص کردم؟ من تاریخ ورودم رو 4 دسامبر که تاریخ شروع بیمه ام بود نوشتم.
    سلام
    1- نه. نیازی نیست. همون جوری میتونید برید و مشکلی پیش نمیاد.
    2- خیر. شما زودتر هم میتونید برید استرالیا. اولین روز ورودتون اولین روز بیمتون هم خواهد بود. معمولا اخرین زمان ورود رو بهتون میگن که از اون دیرتر نباید برید.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه اسکالرشیپ گرفتم از یه دانشگاه استرالیا و الان می خوام برای ویزا اقدام کنم . من اینجا دانشجو دکترا بودم و پذیرشم که اومد انصراف دادم. سربازی هم نرفتمو با قید ودیعه میخوام ویزا بگیرم.
    سوال اینجاس که ایا انصرافی بودن و یا سربازی نرفتنم مشکلی ایجاد میکنه؟!؟! اگه اره چکار میتونم انجام بدم که شانس گرفتن ویزام بره بالا؟!؟ مثلا تو GTE چیا بگم بم کمک میکنه؟؟
    من باید بزودی استرالیا باشم و زمانم خیلی کمه ممنون میشم کمکم کنید

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ph0t0n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه اسکالرشیپ گرفتم از یه دانشگاه استرالیا و الان می خوام برای ویزا اقدام کنم . من اینجا دانشجو دکترا بودم و پذیرشم که اومد انصراف دادم. سربازی هم نرفتمو با قید ودیعه میخوام ویزا بگیرم.
    سوال اینجاس که ایا انصرافی بودن و یا سربازی نرفتنم مشکلی ایجاد میکنه؟!؟! اگه اره چکار میتونم انجام بدم که شانس گرفتن ویزام بره بالا؟!؟ مثلا تو GTE چیا بگم بم کمک میکنه؟؟
    من باید بزودی استرالیا باشم و زمانم خیلی کمه ممنون میشم کمکم کنید
    سلام
    بهتون تبریک میگم. اگر خوب توجیه کنید مشکلی ایجاد نمیشه. در مورد سربازی که مسئله ای نیست. شما اگر تصویر نامه اجازه خروج از کشورتون رو دارید ترجمه ش کنید و برای سفارت بفرستید که نشون بده معافیت تحصیل و اجازه خروج از کشور دارید.
    در مورد انصراف از تحصیل هم میشه دلیل های مختلفی رو اورد. از سطح پایین و کیفیت کم دانشگاهتون توی ایران میتونید بگید. میتونید بگید استادتون ویا پروژه تون انچنانی نبوده و حس میکردید اینجا بهترین خودتون نمیتونید باشید. از طرفی هم دانشگاه مورد نظرتون توی استرالیا بسیار سطح بالا ست. امکانات بسیار زیاد. اساتید باتجربه و خبره ... بگید اینده شما در این حالت بسیار روشن تر خواهد بود نسبت به اینکه اگه ایران درستون رو ادامه میدادید.
    در کنار اینها حواستون هم باشه که باید اونها رو هم قانع کنید که برمیگردید به ایران بعد از تحصیل. که دلایلی مثل خانواده و وضعیت مالی و عشق به وطن و ادای دین و این چیزا رو گفت. وثیقه سربازی تون هم خودش میتونه دلیل بازگشت باشه. یا یه job offer

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    بهتون تبریک میگم. اگر خوب توجیه کنید مشکلی ایجاد نمیشه. در مورد سربازی که مسئله ای نیست. شما اگر تصویر نامه اجازه خروج از کشورتون رو دارید ترجمه ش کنید و برای سفارت بفرستید که نشون بده معافیت تحصیل و اجازه خروج از کشور دارید.
    در مورد انصراف از تحصیل هم میشه دلیل های مختلفی رو اورد. از سطح پایین و کیفیت کم دانشگاهتون توی ایران میتونید بگید. میتونید بگید استادتون ویا پروژه تون انچنانی نبوده و حس میکردید اینجا بهترین خودتون نمیتونید باشید. از طرفی هم دانشگاه مورد نظرتون توی استرالیا بسیار سطح بالا ست. امکانات بسیار زیاد. اساتید باتجربه و خبره ... بگید اینده شما در این حالت بسیار روشن تر خواهد بود نسبت به اینکه اگه ایران درستون رو ادامه میدادید.
    در کنار اینها حواستون هم باشه که باید اونها رو هم قانع کنید که برمیگردید به ایران بعد از تحصیل. که دلایلی مثل خانواده و وضعیت مالی و عشق به وطن و ادای دین و این چیزا رو گفت. وثیقه سربازی تون هم خودش میتونه دلیل بازگشت باشه. یا یه job offer

متشکرم دوست عزیز. خیلی ممنونم از پاسختون. ایده هایی برای نوشتن یه جی تی ای خوب دارم. امید وارم که دردسری پیش نیاد. جاب آفر رو نرفتم دنبالش با توجه به اینکه سربازی نرفتم و اونا میدونن که بدون پایان خدمت نمیشه شاغل بود تو ایران. البته دوستان میگن شرکتای خصوصی پایان خدمت نیازی ندارن که اینم باید تحقیق کنم راجع بش.

Junior Member

وستان سلام من دانشجوی دکتری تو ایران هستم دعوتنامه کنفرانسی استرالیا برا من و استادم اومده میخاستم خودم Online اقدام کنم

1.کسی تا حالا فرم پرکرده

2.دلایل سفر به استرالیا سفارت خواسته نظرتون بدونم و خلاصه بکنم

According to most expense support by university I have to finish this project

1.Present paper at conference

2.Getting to know the last achievement in nano biosensors and present to my university

3.Consult with the conference committee for making better the results of researchers for thesis

4.Need to find a top teacher for confirmation my patent which it can help me to submit by US patent process (This meeting is strong and attend top teachers from worldwide on the other hand face 2 face at this conference is the best and fast way for show and do it)

5.visit the Australia and Kangaroo

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmaaallliii نمایش پست ها
    شما از روزی که ویزاتون صادر میشه میتونید وارد استرالیا بشید ولی حواستون باشه اگر از تاریخ شروع بیمه زودتر وارد شدید باید بیمه رو تهیه کنید واگرنه از تاریخ پایان بیمه کم میارید

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

سلام،

برای ترجمه مدارک که می خوایم بدیم به سفارت برای ویزا، آیا نیازی به مهر دادگستری هست؟ منظورم اینه که میشه مهر وزارت خارجه رو زد و مشکلی پیش نیاد؟ چون شهرستانم امکان دسترسی به مترجم ناتی رو ندارم.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام،

برای ترجمه مدارک که می خوایم بدیم به سفارت برای ویزا، آیا نیازی به مهر دادگستری هست؟ منظورم اینه که میشه مهر وزارت خارجه رو زد و مشکلی پیش نیاد؟ چون شهرستانم امکان دسترسی به مترجم ناتی رو ندارم.
    دوست عزیز شما مدارک رو ترجمه رسمی کنید با مهر دادگستری مورد قبول باید باشه نیاز نیست حتما ناتی باشه. در ضمن فکر کنم تا وقتی مدارک مهر دادگستری نخوره مهر وزارت خارجه نمیشه زد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    شما از روزی که ویزاتون صادر میشه میتونید وارد استرالیا بشید ولی حواستون باشه اگر از تاریخ شروع بیمه زودتر وارد شدید باید بیمه رو تهیه کنید واگرنه از تاریخ پایان بیمه کم میارید
    سلام وقتتون بخیر
    من ی سوال دارم در مورد همین موضوع بیمه ک فرمودید. برای کیس من که باید خودم بیمه رو خریداری کنم اگه ب جای اینکه از تاریخ استارتی که تو coe ام خورده (مثلن 27 فوریه) بیمه رو از چن وفت قبلترش تهیه کنم (1 ژانویه) و ب مدت همون 57 ماه آیا مشکلی نداره؟ مثلن اینکه افیسر بگه چرا زودتر رد کردی؟ چون میخام اگه ویزام زودتر اومد برم. البته میدونم تا زمانی که وارد خاک استرالیا نشیم بیمه محاسبه نمیشه.
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)