صفحه 132 از 177 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام یه سوالی داشتم دوستانی که تجربه اش رو داشتن ممنون میشم پاسخ بدن,من با هزینه شخصی و کمک مالی پدر و مادرم میخوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم,پذیرشم از دانشگاه la trobe هست,مبلغ پرینت حساب خودم و والدین کافی هست و بیشتر از اندازه مورد نیاز هم هست پول متعلق به خودمون هست اما بنا به دلایلی امکان پرینت حساب سه ماهه رو ندارم,سوالی که دارم اینه که آیا پرینت حساب روز کافی هست؟و اینکه پدر و مادرم هردو بازنشسته هستند و آیا ترجمه فیش حقوقی اونها که مبلغ زیادی هم نیست نیاز هست برای سفارت؟ممنون میشم سریع پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidnarimani نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم دوستانی که تجربه اش رو داشتن ممنون میشم پاسخ بدن,من با هزینه شخصی و کمک مالی پدر و مادرم میخوام برای ویزای دانشجویی اقدام کنم,پذیرشم از دانشگاه la trobe هست,مبلغ پرینت حساب خودم و والدین کافی هست و بیشتر از اندازه مورد نیاز هم هست پول متعلق به خودمون هست اما بنا به دلایلی امکان پرینت حساب سه ماهه رو ندارم,سوالی که دارم اینه که آیا پرینت حساب روز کافی هست؟و اینکه پدر و مادرم هردو بازنشسته هستند و آیا ترجمه فیش حقوقی اونها که مبلغ زیادی هم نیست نیاز هست برای سفارت؟ممنون میشم سریع پاسخ بدید
    تا جایی که من اطلاع دارم در روش اول باید بیش از 3 ماه کل هزینه یک سال دانشگاه و هزینه ها دیگر باید در یک حساب موجود باشد و در باره فیش حقوقی اگر ساپورتر شما سالی حدود 60 هزار دلار استرالیا دریافتی داشته باشد امکان استفاده از این روش است.

لینک مروبطه :
    https://www.homeaffairs.gov.au/Trav/Visa-1/500-

اتمام بررسی ویزا در سفارت استرالیا در ایران

با توجه به مکاتباتی که در روزهای اخیر با سفارت استرالیا در تهران داشته ایم ،‌متوجه شده ایم که بدون اعلان قبلی ، قسمت بررسی و صدور ویزا در این سفارتخانه تعطیل شده است .این بخش به صدور ویزاهای توریستی ، همسر ،‌فرزند و دانشجویی اختصاص داشت که متاسفانه با توجه به تصمیم جدید وزارت خارجه استرالیا ، از این به بعد این نوع ویزاها در دفاتر دیگر در منطقه خاور میانه بررسی خواهد شد .از عواقب احتمالی این تصمیم بر روی ویزاهای ذکر شده مطلع نیستیم اما محتمل است که در روال بررسی و صدور آنها تاخیر ایجاد شود .

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها

با توجه به مکاتباتی که در روزهای اخیر با سفارت استرالیا در تهران داشته ایم ،‌متوجه شده ایم که بدون اعلان قبلی ، قسمت بررسی و صدور ویزا در این سفارتخانه تعطیل شده است .این بخش به صدور ویزاهای توریستی ، همسر ،‌فرزند و دانشجویی اختصاص داشت که متاسفانه با توجه به تصمیم جدید وزارت خارجه استرالیا ، از این به بعد این نوع ویزاها در دفاتر دیگر در منطقه خاور میانه بررسی خواهد شد .از عواقب احتمالی این تصمیم بر روی ویزاهای ذکر شده مطلع نیستیم اما محتمل است که در روال بررسی و صدور آنها تاخیر ایجاد شود .
    منبع این خبر کجاست؟ برای افرادی که قبلا اپلیکیشن لاج کردن تاثیر داره؟

Junior Member

الان تکلیف چی میشه؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاعی داره تکلیف کسایی که واسه ویزای تحصیلی اقدام کردن چی میشه؟ کسی بوده که توی این یک هفته که سفارت بسته شده ویزاش گرنت شده باشه؟

قاعدتا این باعث میشه که پروسه صدور ویزا طولانی تر بشه متاسفانه

Junior Member Ghmerti آواتار ها

پایین سایت سفارت (http://iran.embassy.gov.au/) اگه فیل‌شکنتون فعال باشه (در قسمت فیس‌بوک) نوشته:

در راستاى روند بررسى ديجيتال درخواست هاى ويزاى استراليا در سراسر جهان، سفارت استراليا درخواست هاى ويزا را به صورت كاملاً آنلاين مورد بررسى قرار مى دهد. از هفتهء گذشته عملياتِ بخش ويزاى سفارت استراليا در تهران - همچون در بقيهء نقاط جهان - به كشور استراليا منتقل شده است. سفارت از تمامى كاركنان بخش ويزا به خاطر خدمات ارزشمندشان در طول سال هاى گذشته تشكر مى كند. (يادآورى مى شود كه حضور و فعاليت سفارت استراليا در تهران از ساير جنبه ها تغييرى نكرده است).

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها

دوست عزیز اعلان قبلی کرده بودن در سایت شون که از تاریخ 19 جولای بخش ویزای سفارت تعطیل خواهد شد. البته اینجوری که من از پرونده های جدید متوجه شدم مطابق قدیم پرونده ها داره در اردن بررسی میشه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط niko89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاعی داره تکلیف کسایی که واسه ویزای تحصیلی اقدام کردن چی میشه؟ کسی بوده که توی این یک هفته که سفارت بسته شده ویزاش گرنت شده باشه؟
    دوست عزیز سفارت بسته نشده. دقت کنید بخش ویزای سفارت تعطیل شده اونم به دلیل اینکه پروسه ویزا انلاین هست. هیچ تداخلی در زمان بررسی پرونده ها ایجاد نخواهد شد. دوستان دیگر هم دقت داشته باشید که کلا بخش ویزای سفارت ایران در قسمتی از کار دخیل بود و بخش عمده ای از بررسی ویزا در خود استرالیا انجام میشد. بنابراین عملا هیچ تغییری در زمان و نحوه بررسی پرونده ها ایجاد نخواهد شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)