صفحه 135 از 177 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط kapor نمایش پست ها
    دوستان سلام داخل پروفایل من نوشته Character assessment را کامل کنید .ولی وقتی کلیک میکنم هیچ موردی ننوشته که باید تکمیل بشه.دوستان دیگه تجربه مشابه ای داشتن.
    ممنونم
    هیچ کاری نمیخواد انجام بدید پرونده رفته چک

Junior Member

ممنون از جوابتون.
    با توجه به اینکه نه رشته من و نه پروپوزال بنده جز موارد حساس هست به نظرتون خیلی طول می کشه این مرحله ؟ (رشته من بیولوژی و شیلات هست).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kapor نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    با توجه به اینکه نه رشته من و نه پروپوزال بنده جز موارد حساس هست به نظرتون خیلی طول می کشه این مرحله ؟ (رشته من بیولوژی و شیلات هست).
    سلام، واسه من ده روز بعد از لاج رفته چک و هنوز بعد از دو ماه جوابش نیومده حالت بدترش اينه بره further assessment که ميره امنیت ملی.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط z_najafian نمایش پست ها
    سلام، واسه من ده روز بعد از لاج رفته چک و هنوز بعد از دو ماه جوابش نیومده حالت بدترش اينه بره further assessment که ميره امنیت ملی.
    فکر نمیکنم چیزی به نام امنیت ملی داشته باشیم. کلا یک پروسه هست به نام چک امنیتی. قبلا به نام further assessment شناخته میشد تو اپدیت های جدید character assessment شده.

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم

من 16 روز پیش یه اپلیکیشن اشتباه رو لاج کردم (بعلت زدن یه تیک اشتباه, بدون پرداخت سابمیت شد)
    فردای اون روز ایمیل correspondence اومد شامل فایل نامبر و گفت که این اپلیکیشن invalid میباشد و همون روز finalized شد.

همون روز که متوجه اشتباهم شده بودم و یه اپلیکیشن درست فرستادم و پرداخت رو هم انجام دادم. ولی الان 15 روز گذشته و در ایمی اکانتم برای اپلیکیشن دوم فقط زده دریافت شد.

فقط ایمیل خلاصه ی اپلیکیشن اومده و هنوز فایل نامبر نیومده.
    3 روز بعدش (یعنی12 روز پیش) مدیکال چک رو هم انجام دادم. و بهم گفتن که نتایج رو همون روز اپلود کردن.
    (من کره جنوبی هستم. فکر میکنم برای ایرانیها مدیکال چک لازم نیست ولی توی اپلیکیشن من زده بود که انجام بده.)

ولی هنوز ایمی اکانتم تغییری نکرده و هنوز زده که مدیکال چک رو انجام بده.

الان توی لیست زمان انتظار برای پروسه ویزای دانشجویی(postgraduate research sector) نوشته بین 58 روز تا 4 ماه.
    ایا این روند اخیرا طولانی شده یا همینطور بوده؟

سوال من اینه که لطفا دوستان توضیح میدن که روند تغییر استتوس اپلیکیشن به چه شکله؟
    درسته که کیس با کیس فرق میکنه ولی روال معمولش چطوره؟
    انتظار چه تغیری تو چه زمانی داشته باشیم؟

ایا طبیعیه که استتوس اپلیکیشن من تغییر نکرده و فایل نامبر تو 15 روز نیومده؟

ممنون

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام دوستان،

من از ۱۳ فبریه پرونده‌ام رو لانچ کردم. من از UTS پذیرش دکتری (فوق لیسانسم رو ۲۰۱۴ گرفتم) با بورس‌های هزینه‌‌ شهریه و زندگی رو دارم. یکبار دیفر کردم و CoE و بیمه نامه‌‌های جدید (همسر و فرزند) رو آپلود کردم. در حال حاضر وضعیتم further assessment هستش. ۵ ماه شده که منتظرم. طبق آفر UTS فقط یکبار می تونم دیفر کنم که الان استفاده کردم. اگر تا پایان آگوست جواب ویزا نیاد آفر باطل میشه. پرپوزال من هم تو حوزه assistive robotics هستش و موقعه نوشتن با مشورت استادم سعی کردم جوری بنویسم که خیلی حساس نباشه. کاری غیر از اینکه منتظر باشیم می‌شه کرد؟

با توجه به وضعیت جدید سفارت، آیا راه حلی وجود داره که روند ویزا رو تسریع ببخشه؟ مثلا استاد به سفارت یه ایمیل حمایتی بزنه. برای بچه‌هایی که از دانشگاه‌های آمریکایی پذیرش دارند و ویزاشون طول می‌کشه ممکنه استادشون براشون ایمیل بزنه. نمی دونم برای سفارت استرالیا همچین ایمیلی اصلا اهمیت داشته باشه یا به روند ویزا کمکی بکنه؟

ممنونم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moyamos نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من از ۱۳ فبریه پرونده‌ام رو لانچ کردم. من از UTS پذیرش دکتری (فوق لیسانسم رو ۲۰۱۴ گرفتم) با بورس‌های هزینه‌‌ شهریه و زندگی رو دارم. یکبار دیفر کردم و CoE و بیمه نامه‌‌های جدید (همسر و فرزند) رو آپلود کردم. در حال حاضر وضعیتم further assessment هستش. ۵ ماه شده که منتظرم. طبق آفر UTS فقط یکبار می تونم دیفر کنم که الان استفاده کردم. اگر تا پایان آگوست جواب ویزا نیاد آفر باطل میشه. پرپوزال من هم تو حوزه assistive robotics هستش و موقعه نوشتن با مشورت استادم سعی کردم جوری بنویسم که خیلی حساس نباشه. کاری غیر از اینکه منتظر باشیم می‌شه کرد؟

با توجه به وضعیت جدید سفارت، آیا راه حلی وجود داره که روند ویزا رو تسریع ببخشه؟ مثلا استاد به سفارت یه ایمیل حمایتی بزنه. برای بچه‌هایی که از دانشگاه‌های آمریکایی پذیرش دارند و ویزاشون طول می‌کشه ممکنه استادشون براشون ایمیل بزنه. نمی دونم برای سفارت استرالیا همچین ایمیلی اصلا اهمیت داشته باشه یا به روند ویزا کمکی بکنه؟

ممنونم.
    سلام

راستش من شنیدم بعضی کشورها یه نامه ای میشه از دانشگاه برای اداره مهاجرت گرفت تحت عنوان Priority Visa Processing که در واقع درخواست بررسی سریعتر رو برای یه فرد خاص میده. میدونم برای امریکا و نیوزیلند میشه. تو نیوزیلند خودم یه جورایی تجربش رو داشتم. سیستم مهاجرت نیوزیلند خیلی شبیه استرالیاست ببین همچین چیزی وجود داره براشون. یعنی میشه همچین نامه ای گرفت از دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

راستش من شنیدم بعضی کشورها یه نامه ای میشه از دانشگاه برای اداره مهاجرت گرفت تحت عنوان Priority Visa Processing که در واقع درخواست بررسی سریعتر رو برای یه فرد خاص میده. میدونم برای امریکا و نیوزیلند میشه. تو نیوزیلند خودم یه جورایی تجربش رو داشتم. سیستم مهاجرت نیوزیلند خیلی شبیه استرالیاست ببین همچین چیزی وجود داره براشون. یعنی میشه همچین نامه ای گرفت از دانشگاه؟
    با سلام
    من با این که رابطه بسیار خوبی با استادم در استرالیا دارم و همه جوره تا حالا از من حمایت کرده، اخیرا این نامه رو ازش خواستم و اون هم با اینترنشنال آفیس دانشگاه ارتباط برقرار کرده بود و پرسیده بود، ولی بهش گفته بودن که این چنین نامه هایی برای تسریع ویزا کمک نمیکنه و حتی آفیسرها رو به مورد حساس می کنه... این متنیه که استادم برام فرستاده:

I understand you must be worried about the slow visa processing. I contacted our international office and they said it doesn’t help to send message to the embassy. The Australian visa processing is extraordinarily slow this year due to the governmental policy. So, please be patient

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط mysavageitaly نمایش پست ها
    با سلام
    من با این که رابطه بسیار خوبی با استادم در استرالیا دارم و همه جوره تا حالا از من حمایت کرده، اخیرا این نامه رو ازش خواستم و اون هم با اینترنشنال آفیس دانشگاه ارتباط برقرار کرده بود و پرسیده بود، ولی بهش گفته بودن که این چنین نامه هایی برای تسریع ویزا کمک نمیکنه و حتی آفیسرها رو به مورد حساس می کنه... این متنیه که استادم برام فرستاده:

I understand you must be worried about the slow visa processing. I contacted our international office and they said it doesn’t help to send message to the embassy. The Australian visa processing is extraordinarily slow this year due to the governmental policy. So, please be patient
    سلام

برای شرایط من اگه تا ۴۰-۵۰ روز آینده ویزا نیاد، آفرها باطل میشن و هزینه‌هایی که کردیم عملا بی فایده میشه.

ترم پیش UTS اعلام کرد تا حدود ۲۰ روز هم با تاخیر قبول می‌کنه که ثبت کنیم ولی فعلا معلوم نیست این ترم هم همچین امکانی باشه.

اگر این ددلاین‌ها به سر برسند و ویزای ما نیاد چیکار باید بکنیم؟

Junior Member

سلام دوستان، ویزای من بعد از دو ماه و خورده ای نیومده و امروز دانشگاه بهم گفت اگه تا 31 آگوست نیای و ثبت نام نکنی اسکولارشیپت میپره. آیا واسه بقیه بچه ها هم این اتفاق افتاده چون واسه بعضیا بعد یکسال ویزا اومده. پس چطور واسه اونا اسکولارشیپشون اعتبار داره؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)