صفحه 16 از 177 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

ببخشید مدت زمان گرنت ویزا به رشته بستگی داره ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط aceredit نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بله تا حدودی به رشته و background شما بستگی داره. نگران ریجکت آمریکا نباشین امید به خدا که مدارکتون کافی باشه و مشکلی پیش نیاد... فقط شما مستر چجوری فاند گرفتین و چه مقدار؟ شرایط رزومتون چی هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ٢ اگوست مداركم لاج شده و ٣٠ اگوست بالاختره ويزام اومد.
    رشته ام زير شاخه بايومديسين هست و بورس يؤ تي اس هستم.
    مرسي براي تمام راهنمايي ها و دلگرمي هاتون ميدونم چقد مي تونين نگران باشين. به نظر من حتي شده إيميل بزنين و شرايطتتون رو توضيح بدين. كار ديگه اي جز صبر برنمياد . .ايشالا ويزاي همتون به موقع بياد.
    موفق باشيد🙏

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarashsn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسي براي تمام راهنمايي ها و دلگرمي هاتون ميدونم چقد مي تونين نگران باشين. به نظر من حتي شده إيميل بزنين و شرايطتتون رو توضيح بدين. كار ديگه اي جز صبر برنمياد . .ايشالا ويزاي همتون به موقع بياد.
    موفق باشيد������

سلام دوستان
    من اپلای ویزا رو امروز سابمیت کردم ولی وقتی تو صفحه Payment رفتم اتومات ی شماره رسیدبرام زده بود با اینکه من اسکولارشیپم از نوع Other organisation scholarship / financial support زده بودم؟؟؟؟ میخوام بدونم دوستایی که تا الان گرفتن به چه نحو هزیمه ویزا رو دادن؟؟؟
    ممنوونم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarashsn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موفق باشيد������

سلام دوست عزیز

خیلی خوشحالم که ویزاتون اومد. امیدوارم روزهای باقیمانده در ایران رو خوش بگذرونید در کنار عزیزانتون.

موفق باشید و دل آرام.

نقل قول نوشته اصلی توسط N_Raoof نمایش پست ها
    ممنون از توصیه شما ولی چون من جزو همان 15 نفری هستم که راند 3 فاند گرفتن، فقط تا نوامبر زمان دارم.

سلام بر شما

امیدوارم جزو 75% باشید که ظرف چهار هفته ویزاشون گرنت میشه... که به امید خدا میشه.

پایدار یاشید و شاد

نقل قول نوشته اصلی توسط aceredit نمایش پست ها

سلام

در واقع پارامترهای متفاوتی در زمان گرنت ویزا نقش دارن. که شاید یکی از مهمترین هاشون حجم کاری هست که در زمان لاج شما توی دست بررسی کننده هاست.
    دوست خوبم، پیشنهادم اینه که خودتونو درگیر این فرضیات نکنین... تا اونجا که مقدور بوده مدارک رو رو آکاده کردین و لاج کردین.

به امید خدا به خوبی پیش میره کارتون.

ضمنا، ریجکت ویزای دانشجویی یه مساله طبیعیه و اصلا جای نگرانی نداره... ضمن اینکه برای هر کشوری یک سری نکات کلیدی هست که اونا رو برسی میکنن. حتی دو کشور استرالیا و نیوزلند با وجود اشتراکهای قانونی زیاد، اما از دوستان تفاوتهای زیادی رو میشنویم.

آرام باشید و سرزنده

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    قطعا چک امنیتی شما به دلایل مختلفی میتونسته باشه. فقط یک سوال عدم سو پیشینه از اون کشوری که بودین نخواستن؟

سلام

پلیس چک، یک مدرک تکمیلی هستش که در صورت درخواست آفیسر می باید ارائه بشه. البته بهتره که با توجه به زمان نرمالی که این پروسه در هر کشوری میبره، اونو از قبل درخواست داد.

پیروز باشید

سلام به همه دوستان

دیدم که یه بحثی واسه گواهی عدم سوئ پیشینه ( پلیس چک یا هر اسم دیگه ای) مطرح شد، فکر کردم بد نباشه باتون در میان بگذارم که در انتهای اقامتتوتن در استرالیا (بعد از اتمام موفق دورتون انشالله) اگه مقص بعدیتون ایران و یا هرجایی خارج از استرالیا بود، حتما این پلیس چک رو در روزهای آخر از استرالیا بگیرید. ممکنه در فاصله کوتاهی بش نیاز داشته باشید.

بعضی وقتها واقعا گرفتن این گواهی در خارج از اون کشور به یه معظل بزرگ تبدیل میشه.

با آرزوی حال و آینده درخشان برای همه شما

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام

در واقع پارامترهای متفاوتی در زمان گرنت ویزا نقش دارن. که شاید یکی از مهمترین هاشون حجم کاری هست که در زمان لاج شما توی دست بررسی کننده هاست.
    دوست خوبم، پیشنهادم اینه که خودتونو درگیر این فرضیات نکنین... تا اونجا که مقدور بوده مدارک رو رو آکاده کردین و لاج کردین.

به امید خدا به خوبی پیش میره کارتون.

ضمنا، ریجکت ویزای دانشجویی یه مساله طبیعیه و اصلا جای نگرانی نداره... ضمن اینکه برای هر کشوری یک سری نکات کلیدی هست که اونا رو برسی میکنن. حتی دو کشور استرالیا و نیوزلند با وجود اشتراکهای قانونی زیاد، اما از دوستان تفاوتهای زیادی رو میشنویم.

آرام باشید و سرزنده
    دوست عزیزم حجم کاری هیچ تاثیری در پروسه صدور ویزا نداره مهمترین نکته که در زمان صدور ویزا تاثیر داره رشته شما و پروپوزال شما و بحث تحریم ها هست به عنوان مثال در همین یکی دو هفته گذشته که حجم کاری هم بسیار بالا هست ویزای دو سه نفر از بچه ها دو هفته ای گرنت شد به دلیل اینکه رشته هاشون کاملا safe بود بنابراین به دوستان اکیدا توصیه میشه سعی کنن تا جایی که میتونن تو پروپوزال هاشون کابردهای Safeارائه بشه شاید کمکی کنه به اینکه پروسه چک امنیتی کوتاه تر بشه...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)