صفحه 17 از 177 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

من كه داره جونم بالا مياد شمارو نميدونم مردشور انتظار رو ببرن لطفا اگر از كسي مصاحبه كردن يا ويزا دادن خبر بديد شايد دل خوشي واسه ما هم بشه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Davoodsw3 نمایش پست ها
    من كه داره جونم بالا مياد شمارو نميدونم مردشور انتظار رو ببرن لطفا اگر از كسي مصاحبه كردن يا ويزا دادن خبر بديد شايد دل خوشي واسه ما هم بشه
    ای بابا صبر داشته باش دوست عزیز امروز ویزای یکی دیگه از بچه ها بعد ۱۰ ماه گرنت شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    ای بابا صبر داشته باش دوست عزیز امروز ویزای یکی دیگه از بچه ها بعد ۱۰ ماه گرنت شد
    ١٠ ماه يا خدا دوستتون زنده موند موقع اخذ ويزا هههههه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Davoodsw3 نمایش پست ها
    ١٠ ماه يا خدا دوستتون زنده موند موقع اخذ ويزا هههههه
    متاسفانه رشته های حساس اینجوری هست من خودم ۶ ماه رو رد کردم. ایشون مکانیک هوافضا بودن و پروژشون انرژی خورشیدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بله تا حدودی به رشته و background شما بستگی داره. نگران ریجکت آمریکا نباشین امید به خدا که مدارکتون کافی باشه و مشکلی پیش نیاد... فقط شما مستر چجوری فاند گرفتین و چه مقدار؟ شرایط رزومتون چی هست؟
    من حتا درخواست هم برا فاند ندادم خود دانشگاه بهم داد . معدلم بالا بود و گپ طولانی هم داشتم و از همین هم میترسم برا ویزام . فاند من زیاد نیست حدودا 7500 تا . رزومه کاری مرتبط با کارم دارم . رشتم هم هنره که مدیریت پروزه های مارکتینگ برای مستر اپلای کردم .

Junior Member

به تظرتون گپ تحصیلی با وجود رزومه کاری کامل مرتبط چقدر میتونه باعث ریجکت ویزام بشه ؟

با سلام به همه دوستان عزیز
    من 24 آگوست اپلیکیشنم رو اینترنتی تکمیل و مبلغش رو پرداخت کردم. از اون تاریخ تا الان وضعیتم رو زده Received. دوستانی که با تجربه تر هستن بگن که آیا سه هفته تو این وضعیت بودن طبیعیه؟ و اینکه مرحله بعد رو توی سیستم چی میزنه؟
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Macquarie

سلام دوستان. آیا در سیستم آنلاین نیازی به آپلود کردن عکس سه در چهار هست یا خیر؟

Junior Member

سلام.
    خير، كلا نيازي به عكس نيست.
    فقط اگر براي مديكال بريد، همونجا ازتون عكس مي گيرن.

سلام دوستان

من پذیرش مستر بای کورس بدون فاند دارم و حدود 1.5 - 2 ماهه دیگه (چون منتظر جواب چندتا دانشگاه دیگه هم هستم ) می خوام برای ویزای دانشجویی برای فوریه 2017 اقدام کنم.
    در خصوص مدارک مالی ویزای دانشجویی چندتا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان با تجربه راهنماییم کنن.

توی سایت سفارت در بخش مدارک مالی اومده

Evidence of your financial capacity. You must provide either:

• sufficient funds to cover your travel costs and 12 months of living and tuition fees for you and your accompanying family members and school costs for any school aged dependants, or
    • evidence that your spouse or parents are willing to support you and they have an annual income of at least AUD 60,000 for single students or at least AUD 70,000 for students that are accompanied by family members

حالا سوالای من ایناست :

1- واسه آیتم اول چه جور مدرکی باید نشون بدم. آیا گواهی بانکی صرف به نام خودم که مثلا فلان مقدار پول توی حساب هست کفایت میکنه ؟ یا گردش حساب مثلا دوسه ماهه لازمه ؟ (اگر این باشه از الان باید برم حساب باز کنم)
    و این که حدود این مبلغ برای من که متاهلم با احتساب هزینه های زندگی و دانشگاه چه مقدار باید باشه ؟

2- در مورد آیتم دوم ، اگر مثلا پدرم ساپورت من تقبل کنن این که در آمد سالانه 70000 دارن چه جوری باید نشون داده بشه ؟
    گواهی بانکی که مثلا این قدر پول دارن ؟ گردش حساب ؟ یا راه های دیگه ؟

3- و آخر اینکه آیا هر دوی این آیتم ها برای محکم کاری لازمه یا وجود یکیش کفایت میکنه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)