صفحه 18 از 177 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط zrasulzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پذیرش مستر بای کورس بدون فاند دارم و حدود 1.5 - 2 ماهه دیگه (چون منتظر جواب چندتا دانشگاه دیگه هم هستم ) می خوام برای ویزای دانشجویی برای فوریه 2017 اقدام کنم.
    در خصوص مدارک مالی ویزای دانشجویی چندتا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان با تجربه راهنماییم کنن.

توی سایت سفارت در بخش مدارک مالی اومده

Evidence of your financial capacity. You must provide either:

• sufficient funds to cover your travel costs and 12 months of living and tuition fees for you and your accompanying family members and school costs for any school aged dependants, or
    • evidence that your spouse or parents are willing to support you and they have an annual income of at least AUD 60,000 for single students or at least AUD 70,000 for students that are accompanied by family members

حالا سوالای من ایناست :

1- واسه آیتم اول چه جور مدرکی باید نشون بدم. آیا گواهی بانکی صرف به نام خودم که مثلا فلان مقدار پول توی حساب هست کفایت میکنه ؟ یا گردش حساب مثلا دوسه ماهه لازمه ؟ (اگر این باشه از الان باید برم حساب باز کنم)
    و این که حدود این مبلغ برای من که متاهلم با احتساب هزینه های زندگی و دانشگاه چه مقدار باید باشه ؟

2- در مورد آیتم دوم ، اگر مثلا پدرم ساپورت من تقبل کنن این که در آمد سالانه 70000 دارن چه جوری باید نشون داده بشه ؟
    گواهی بانکی که مثلا این قدر پول دارن ؟ گردش حساب ؟ یا راه های دیگه ؟

3- و آخر اینکه آیا هر دوی این آیتم ها برای محکم کاری لازمه یا وجود یکیش کفایت میکنه ؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا گردش مالی 3 ماهه لازم هست. البته از وقتی این روش آنلاین اومده و مبالغ تغییر کرده نمیدونم که بازم گردش مالی لازم هست یا موچودی حساب. ولی گردش اگر داشته باشی خیلی بهتر هست. در مورد اینکه اگر از ساپورت پدر و مادر بخوای استفاده کنی تو سایت اداره مهاجرت border.gov.au توضیحات کامل داده شده اونجا مراجعه کن. حتی یادم هست که میشه مجموع درامد پدر و مادر اینقدر هم باشه قبول هست. یک بررسی بکن حتما سایت اداره مهاجرت رو قسمت ویزای دانشجویی سابکلاس 500

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    معمولا گردش مالی 3 ماهه لازم هست. البته از وقتی این روش آنلاین اومده و مبالغ تغییر کرده نمیدونم که بازم گردش مالی لازم هست یا موچودی حساب. ولی گردش اگر داشته باشی خیلی بهتر هست. در مورد اینکه اگر از ساپورت پدر و مادر بخوای استفاده کنی تو سایت اداره مهاجرت border.gov.au توضیحات کامل داده شده اونجا مراجعه کن. حتی یادم هست که میشه مجموع درامد پدر و مادر اینقدر هم باشه قبول هست. یک بررسی بکن حتما سایت اداره مهاجرت رو قسمت ویزای دانشجویی سابکلاس 500

ممنون از پاسختون

بله خوندم اطلاعات سایت اداره مهاجرت رو. در مورد ساپورت پدر و مادر درست می فرمایید میشه مجموع در آمدشون روی هم 60000 یا 70000 برای دانشجویان متاهل باشه.
    اما من متاسفانه توضیحاتی در مورد این که ساپورت و نیز داشتن پول برای یکسال رو چه جوری باید اثبات کرد توی سایت پیدا نکردم.
    مثلا آمریکا گواهی تمکن قبول میکنه و میشه امروز پول ریخت فردا گواهی رو گرفت و بعد پول برداشت
    یا انگلیس مثلا میگه پول باید 28 روز دست نخورده توی حساب بمونه اونم فقط دوتا بانک خاص
    اما در مورد استرالیا من توضیح کاملی برای روش اثبات تمکن مالی خودم یا کسی که من ساپورت میکنه پیدا نکردم توی سایت
    و احتمالا باید اصل بزارم بر همون گردش حساب چند ماهه بالا

Junior Member

سلام بچه هاد من مدارکم رو 5sep لاچ کردم و همون روز هم واسم فایل نامبرش امدخیلی استرس دارم همه مدارکم کامل بود حتی از محل کار هم نامه افر گرفتم که ثابت کنم بعد از اتمام درس قراره برگردم و در ضمن واسه مستر رشته social worker با هزینه خودم اقدام کردم و استرس من از اینکه چون خانم هستم و قراره همسرم و دخترم فعلا ایران بمونند ایا به نظر دوستانی که تجربه دارند در این زمینه چقدر شانس دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atena388 نمایش پست ها
    سلام بچه هاد من مدارکم رو 5sep لاچ کردم و همون روز هم واسم فایل نامبرش امدخیلی استرس دارم همه مدارکم کامل بود حتی از محل کار هم نامه افر گرفتم که ثابت کنم بعد از اتمام درس قراره برگردم و در ضمن واسه مستر رشته social worker با هزینه خودم اقدام کردم و استرس من از اینکه چون خانم هستم و قراره همسرم و دخترم فعلا ایران بمونند ایا به نظر دوستانی که تجربه دارند در این زمینه چقدر شانس دارم
    سلام،
    با توجه به رشته شما و بخصوص اینکه همسر و دخترتون ایران می مونند به احتمال زیاد خیلی زود ویزاتون گرنت میشه.

Junior Member

سلام بر دوستان گرامي لطفا پس از پاسخ از سفارت قسمت
    تایج درخواست روادید دانشجویی رو حتما پر كنيد تا سواد ما هم زياد بشه ممنونم البته اينجور كه معلومه از ابتداي سپتامبر كسي ويزا دريافت نكرده

Junior Member

سلام دوستان .من برای دکترا پذیرش گرفتم . دو سال و نیم از ارشدم می گذره و تو این مدت هیچ سابقه کاری ندارم فقط یه سری کار پژوهشی و ترجمه و تدریس خصوصی انجام دادم که براشون مدرکی ندارم .ممکنه این گپ بدون سابقه کار باعث ریجکت ویزام بشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin7 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من برای دکترا پذیرش گرفتم . دو سال و نیم از ارشدم می گذره و تو این مدت هیچ سابقه کاری ندارم فقط یه سری کار پژوهشی و ترجمه و تدریس خصوصی انجام دادم که براشون مدرکی ندارم .ممکنه این گپ بدون سابقه کار باعث ریجکت ویزام بشه؟
    سلام دوست عزیز
    اگر شده از استادی که باهاش کار تحقیقاتی انجام میدادین نامه ای چیزی بگیرین که این دو سال رو داشتین با ایشون کار میکردین
    برای تدریس هم اگر با موسسه ای چیزی کار میکردین ازشون یک نامه بگیرین

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

من از دانشگاه سیدنی پذیرش اولیه را گرفته ام و چون منتظر دریافت جواب اسکالرشیپ هستم، ثبت نام را انجام نداده ام (بدلیل اینکه ثبت نام منوط به پرداخت نیمی از شهریه بود) میخواستم بپرسم آیا با همین پذیرش اولیه می توان برای درخواست ویزا اقدام کرد؟

با تشکر

سلام بچه ها، با آرزوی اینکه ویزای همتون زود گرنت بشه

من دو ماهه که منتظرم و دو روزه که از تاریخ CoE م گذشته. به دانشگاه ایمیل زدم و گفتم که چکار باید بکنم. اونا گفتن که تاریخ جدیدی برای CoE جدید ست کنم. حالا با توجه به اینکه آفر من تا 1 دسامبر مهلت داره به نظرتون صبر کنم خود سفارت درخواست CoE جدید بده یا اینکه به سفارت ایمیل بزنم و جوابشون واسه دانشگاه بفرستم؟
    میشه لطفا کسی راهنمایی کنه و بگه به چه آدرسی باید ایمیل بزنم و چی باید بگم؟

متشکرم

با سلام
    من پذیرش دکترا از Flinders گزفتم و الان هم منتظر جواب اسکالرشیپم هستم که تا نوامبر قرار بیاد.
    در مورد هزینه های ویزای همسر و فرزندان می تونید راهنماییم کنید؟؟
    با تشکز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)