صفحه 20 از 177 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Davoodsw3 نمایش پست ها
    اميدوارم تمامي دوستان توي اين ماه با خبر خوش روبرو بشن مخصوصا اين دوست مشهديمون كه واقعا وقت ميگذارن و دوستان رو راهنمايي ميكنن من يه بار ٤ سال پيش از سفارت استراليا ريجكت شدم و اگر فرصت بشه تك آيتم ها و دلايل آفيسر رو واستون مينويسم ولي توي يك جمله از تمامي دوستاني كه اين مطلب رو ميخونن خالصانه خواهشمندم كه با به نام تحصيل ويزا نگيرن و برن اونجا و پناهنده بشن يا درس رو ترك كنن مقيم بشن حالا بعد تمام كردن تحصيل اشكال نداره اقدام كنن ولي با ترك تحصيل فقط كار ماهارو سخت ميكنن كه بخوايم آفيسر رو قانع كنيم كه ميخوايم اونجا درس بخونيم يك جمله آفيسرم نوشته بود كه تعدادي ايراني هستند كه از ويزاي تحصيلي خودشون استفاده نمي كنند و درس رو رها كردند اين روش مهاجرت فقط نوعي خود خواهي و ايجاد بي اعتمادي نسبت به مابقي هموطنان شماست.
    سلام دوست عزیز ممنون شما ویزاتون نیومده هنوز؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون شما ویزاتون نیومده هنوز؟
    سلام نه ولي الحمدلله از حالت ريجكت فوري مثل قبلا گذشتم و به مرحله چك امنيتي رسيدم

سلام دوستان یه کیس خیلی فوری هست لطفا سریع جواب بدید.همسر من برای دانشگاه دیکین اپلای کرده بود از طریق ایجنت و برای مستر IT .الان از دیکن ایمیل زدن که ما با اداره مهاجرت ارتباط نزدیک داریم و با توجه به اینکه شما میخوایین با همسرتون بیاید و احتمال اینکه GTE) ویزای موقت نباشید زیاده برا همین ریجکتتون میکنیم.یه نظرتون راه حل چیه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanadalir نمایش پست ها
    سلام دوستان یه کیس خیلی فوری هست لطفا سریع جواب بدید.همسر من برای دانشگاه دیکین اپلای کرده بود از طریق ایجنت و برای مستر IT .الان از دیکن ایمیل زدن که ما با اداره مهاجرت ارتباط نزدیک داریم و با توجه به اینکه شما میخوایین با همسرتون بیاید و احتمال اینکه GTE) ویزای موقت نباشید زیاده برا همین ریجکتتون میکنیم.یه نظرتون راه حل چیه؟
    سلام دوست عزیز
    راه حل این هست فعلا همسرتون به تنهایی درخواست بدن وقتی کاراشدن درست شد و رفتن بعدش برای شما درخواست بدن

سلام دوست عزیز
    راه حل این هست فعلا همسرتون به تنهایی درخواست بدن وقتی کاراشدن درست شد و رفتن بعدش برای شما درخواست بدن

خیلی ممنون از جوابتون.ولی ما از موناش هم پذیرش داریم ولی اونا همچین حرفی نزدن. با توجه به قانون ویزا که میگه باید تمامی اعضای خانوادتون که میخوان شما رو همراهی کنند _حتی اگر قصد امدن به استرایلا با شما رو نداشته باشند_ رو باید دکلیر کنید در ویزای استیودنتیتون، ممکنه که بعدا به من ویزا ندن که به همسرم ملحق بشم؟ یعنی منظورم اینه که در هردو صورت ما زوج هستیم چه باهم یه دفعه بریم چه جدا جدا.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanadalir نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون.ولی ما از موناش هم پذیرش داریم ولی اونا همچین حرفی نزدن. با توجه به قانون ویزا که میگه باید تمامی اعضای خانوادتون که میخوان شما رو همراهی کنند _حتی اگر قصد امدن به استرایلا با شما رو نداشته باشند_ رو باید دکلیر کنید در ویزای استیودنتیتون، ممکنه که بعدا به من ویزا ندن که به همسرم ملحق بشم؟ یعنی منظورم اینه که در هردو صورت ما زوج هستیم چه باهم یه دفعه بریم چه جدا جدا.
    ببینید برخی دانشگاه ها خودشون تو پروسه ویزا برای مقاطع ارشد نظر میدن برخی نمیدن هر دانشگاهی قوانین خودش رو داره... ولی نکته ای که هست اول باید بدونیم شرایط شما و همسرتون چجور هست نمیشه همینجوری راهکار داد... شاید راحتترین راه این باشه که جدا درخواست بدین اول همسرتون ویزا بگیرن بعدش برای شما درخواست بدن معمولا ویزا میدن برای همراه تا حالا نشنیدم که ندن... نکته ای که هست اینه که چون شما زوج هستین وقتی همسرتون درخواست میدن بصورت جدا اون بحث GTE بودن و برگشت به کشور محکم تر میشه حالا بعدش هم برای شما درخواست میدن مهم این هست اپلیکنت اصلی ویزاش رو اول بگیره

Junior Member

سلام بر دوستان ومنتظران گرامي امروز ويزاي من گرنت شد به اميد گرفتن خبر خوش برأي تك تك دوستان گرامي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE-IUST

با سلام خدمت دوستان

من از دانشگاه تاسمانیا فاند کامل برای دکتری گرفتم ولی بیمه رو خودم پرداخت کردم. فاند سالانه 26,288 دلاره و میخوام با همسرم برای ویزا اقدام کنم. طبق هزینه های اعلام شده ویزای کلاس 500 در سایت مهاجرت استرالیا هزینه سالانه با یک همراه معادل 26,770 دلاره. یعنی با این حساب 482 دلار فاند کمتر دارم. آیا باید برای این مقدار اختلاف هم گواهی بانکی ارائه بشه؟
    اگر جواب مثبته چه مقدار باید نشون بدم توی حساب دارم و این گواهی حساب بانکی چه شرایطی باید داشته باشه و چه مبلغی رو باید نشون بدم (میانگین حساب مهمه یا اینکه فقط موجودی فعلی مهمه)

ممنون از دوستان

ببینید برخی دانشگاه ها خودشون تو پروسه ویزا برای مقاطع ارشد نظر میدن برخی نمیدن هر دانشگاهی قوانین خودش رو داره... ولی نکته ای که هست اول باید بدونیم شرایط شما و همسرتون چجور هست نمیشه همینجوری راهکار داد... شاید راحتترین راه این باشه که جدا درخواست بدین اول همسرتون ویزا بگیرن بعدش برای شما درخواست بدن معمولا ویزا میدن برای همراه تا حالا نشنیدم که ندن... نکته ای که هست اینه که چون شما زوج هستین وقتی همسرتون درخواست میدن بصورت جدا اون بحث GTE بودن و برگشت به کشور محکم تر میشه حالا بعدش هم برای شما درخواست میدن مهم این هست اپلیکنت اصلی ویزاش رو اول بگیره
    شرایط من و همسرم رو به صورت خلاصه بگم.همسرم کارشناسی از دانشگاه ازاد تبریز و ۵-۶ سال سابقه کار داره.من هم تغذیه خوندم و الان دارم دوران طرحمو میگدرونم و میتونم گواهی اشتغال به کار بدم چون حدود ۱.۵ سال از طرحم باقی مونده هنوز ولی خب جون طرحم اجباری نیست میتونم هر موقع خواستم قطعش کنم.همسرم ایلتس ۶ داره و احتمالا یه کورس ۵ هفته زبان بهش بده دانشگاه موناش.سند خونه به نام خودم دارم و برای همسرم هم داریم جور میکنیم.هزینه تحصیل و زندگی رو هم بدر همسرم تقبل میکنه.sop و cv همسرم اماده هست برای خودم هم رزومه تهیه کردم.به نظرتون دیگه چه مدارکی باید ارایه بدیم؟راستی همسرم نامه بیشنهاد کار هم داره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maabedini نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من از دانشگاه تاسمانیا فاند کامل برای دکتری گرفتم ولی بیمه رو خودم پرداخت کردم. فاند سالانه 26,288 دلاره و میخوام با همسرم برای ویزا اقدام کنم. طبق هزینه های اعلام شده ویزای کلاس 500 در سایت مهاجرت استرالیا هزینه سالانه با یک همراه معادل 26,770 دلاره. یعنی با این حساب 482 دلار فاند کمتر دارم. آیا باید برای این مقدار اختلاف هم گواهی بانکی ارائه بشه؟
    اگر جواب مثبته چه مقدار باید نشون بدم توی حساب دارم و این گواهی حساب بانکی چه شرایطی باید داشته باشه و چه مبلغی رو باید نشون بدم (میانگین حساب مهمه یا اینکه فقط موجودی فعلی مهمه)

ممنون از دوستان
    سلام دوست عزیز شما یک گواهی بانکی اونم فقط موجودی حدود 30 40 تومن ارائه بدین کافی هست که نشون بدین هزینه های سفر رو هم دارین پرداخت کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)