صفحه 39 از 177 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    والا من خودم سربازی معاف شدم ولی یکی از دوستان که سال پیش بخاطر سربازی س از امریکا ریجکت شد امسال از استرالیا ویزا گرفت چیزی رو هم پنهان نکرد نمیشه واقعا قانون کلی ارائه داد چون خیلی ابعاد در نظر گرفته میشه نه فقط سربازی

سلام آقا
    ممنون از بابت اطلاعاتتون
    امیدوارم دوستایی که تجربیات مشابهی برای ویزای استرالیا دارند، هم کمک کنند تا این مبحث برای استرالیا روشن بشه
    بازم ممنونم از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

نقل قول نوشته اصلی توسط mohssen67 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بورس RTP بیمتون رو حتما پوشش میده پس دست نگه دارید و بیمه نخرید تا دانشگاه نامتون رو عوض کنه

دوست گرامی

در مورد بورس RTP من هم سوال شما رو داشتم، ایمیل زدم و پرسیدم که چرا توی coe بیمه روپوشش نداده، گفتن باید خودتون خریداری کنید و بعد از اومدن اینجا هزینه 3.5 سال اون رو که بورس پوشش میده بهتون برمی گردونیم.

Junior Member

با سلام
    خیلی ممنون از راهنمایی دوستان. یک سئوال درباره این موضوع داشتم که اگر یکی از مدارکمون هنوز ترجمه نشده باشه مثلا گواهینامه کاری آیا میتونیم اپلیکیشن رو سابمیت کنیم و بعد از یه ده روزی فایلها رو آپلود کنیم؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIAM11111 نمایش پست ها
    با سلام
    خیلی ممنون از راهنمایی دوستان. یک سئوال درباره این موضوع داشتم که اگر یکی از مدارکمون هنوز ترجمه نشده باشه مثلا گواهینامه کاری آیا میتونیم اپلیکیشن رو سابمیت کنیم و بعد از یه ده روزی فایلها رو آپلود کنیم؟ با تشکر
    بله شما میتونین بعدا مدارکتون رو آپلود کنین ولی خب شاید اینکه تو این 10 روزی که گفتین پروسس اپلیکیشنتون شروع بشه شایدم نشه. باید ببینین مدرک خیلی مهمیه یا نه

Junior Member

سلام دوستان
    من کارای ویزا رو دارم انجام میدم و با توجه به اینکه بورس دارم صفحه انتهایی مدارکی که ازم خواسته صورت حساب بانکی توش نیست حالا با توجه به اینکه من حدود 80 تومن صورت حساب از بانک گرفتم به نظرتون لازمه این رو بزارم داخل GTE یا نمیخواد؟
    ضمنا متاهل هم هستم

Junior Member

با سلام و احترام

من پذیرشم رو برای دکتری گرفتم و منتظر جواب اسکالرشیپ ها هستم ولی در هر صورت با هزینه شخصی هم برنامه ادامه تحصیل دکتری در استرالیا را دارم. سوالد که هست اینه که برای این پول یکسال اول بالاخره لازم هست که سه ماه پول در حساب باشه یا همان مانده حساب کافیه؟ بنده 200 تومان الان چندین ماه هست که تو صندوق بانک سامان دارم که بصورت سهام به شما میدن. حالا این خودش میتونه ارائه شه یا نه پول رو تو حساب بلند مدت باید بریزم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط m_siami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارای ویزا رو دارم انجام میدم و با توجه به اینکه بورس دارم صفحه انتهایی مدارکی که ازم خواسته صورت حساب بانکی توش نیست حالا با توجه به اینکه من حدود 80 تومن صورت حساب از بانک گرفتم به نظرتون لازمه این رو بزارم داخل GTE یا نمیخواد؟
    ضمنا متاهل هم هستم

سلام بر شما دوست عزیز

با توجه به اینکه بورس هزینه های شما رو پوشش میده ( با فرض اینکه کل هزینه ها رو پوشش میده)، واقعا فکر نمیکنم نیازی به این مدرک داشته باشید.

پیروز باشید
    شادزی

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    با سلام و احترام

من پذیرشم رو برای دکتری گرفتم و منتظر جواب اسکالرشیپ ها هستم ولی در هر صورت با هزینه شخصی هم برنامه ادامه تحصیل دکتری در استرالیا را دارم. سوالد که هست اینه که برای این پول یکسال اول بالاخره لازم هست که سه ماه پول در حساب باشه یا همان مانده حساب کافیه؟ بنده 200 تومان الان چندین ماه هست که تو صندوق بانک سامان دارم که بصورت سهام به شما میدن. حالا این خودش میتونه ارائه شه یا نه پول رو تو حساب بلند مدت باید بریزم؟

ممنون

سلام بر شما

جواب سوال اولتون رو نمیدونم اما در مورد سپرده، یکی از دوستان همچین سپرده ای رو گواهی گرفته بودن و مشکل خاصی هم براشون پیش نیومده بود.

پاینده باشید

شاد زی

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIAM11111 نمایش پست ها
    با سلام

سلام بر شما

من فکر میکنم گواهی های کاری جزو مدارک مهمی هستن که یکی از ارجاعات جدیتون در GTE به همین قضیه هست. پس اگر خیلی در عجله ی زمانی نیستید، ریسک نکنید.

دلارام باشید
    شاد زی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    با سلام
    من این تاپیک و تاپیک سربازی رو که بیشتر دوستان در مورد آمریکا نوشته بودند، کلی زیرو رو کردم ولی حقیقتا چیزی ندیدم در مورد استرالیا، فقط یک سری موارد کلی بود بیشتر در مورد آمریکا که:
    1. نگید س. خدمت کردید، بگید ارتش بودید
    2. بنویسین آموزش نظامی خواصی ندیدید و مهارت خاضی هم ندارید تو مسائل نظامی
    3. بیشتر کارایی که کردید، مثلا توی دفتر کا کامپیوتری میکردید و ... رو آب و تاب بدید
    * جالب اینکه آخر متوجه نشدم، بگیم که س. خدمت کردیم یا اصلا کلا نگیم کجا خدمت کردیم برای ویزای استرالیا یا دروغ بگیم و بگیم ارتش بودیم؟!؟!؟ به اجماعی نرسید ( البته برای استرالیا)، چون برا آمریکا که گویا باید گفت ارتش....
    بد نیست دوستانی که در مورد آنچه برای قسمت توضیحات سربازی ویزای استرالیا، اطلاعات دارند، کمک بفرمایند که مطلب روشن شود که : 1. اگر س. خدمت کردیم، چه بنویسیم 2. چه چیزهایی رو هایلایت کنیم در توضیحات
    ممنون از همه‌ی دوستان

سلام بر شما

دوست عزیز، کارتهای پایان خدمت که تعویض شدن ( کیس خود من) اصلا یگان ترخیص کننده درش مشخی نیست. عکس هم که لباس شخصی هست. در مورد کارتهای صادر شده جدید بی خبرم.
    این از اون موضوع.
    اما متوجه قسمت توضیحات سربازی نشدم! من جایی رو پر نکردم یا توضیح اضافی در این باره ندادم. در واقع اصلا محلی برای توضیح اضافی نبود. فقط بحث آموزش هست که شما گزینه ی مربوط رو انتخاب میکنید.
    اگر هم احیانا هر جایی چه در استرالیا چه در امریکا از شما هر اطلاعاتی رو خواستن، دوستانه بهتون پیشنهاد میکنم با صداقت جواب بدین و روح و روانتون رو آروم کنید. همونطور که میدونید در تمام فرمهای درخواست ویزا ( تا اونجا که من میدونم) ذکر شده که هر زمان ثابت شه جوابهاتون غیر صادقانه بوده ( عمدا) در هر مرحله و زمان مبتونن ویزاتون و باطل کنن و اگر در اون کشور باشین دیپورتتون کنن.
    من خیلیها رو شنیدم که با کارت پایان خدمت مشخص سپاه، ویزاشون رو هم گرفتن از امریکا. استرالیا هم که من نمونه هایی رو از نزدیک میشناسم. رد شدن ویزا دلایل متفاوتی میتونه داشته باشه که خیلی مواقع اون چیزی نیست که متقاضی فکر میکنه.

دلارام باشید
    شاد زی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)