صفحه 56 از 177 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

منم دیروز از nib خریدم. بعد از خرید بطور مشخص گفته که OSHC Confirmation Certificate رو برای ویزا به اداره مهاجرت ارائه بدید.

یه سوالم من از شما دارم. این گواهی رو هنوز برای من نفرستادن. واسه شما چقدر طول کشید تا براتون بفرستن؟

سپاس

سلام بر شما دوست خوبم

برا من یک هفته طول کشیی که نامه ی پالیسی به دستم رسید. احیانا اگر عجله دارین فکر میکنم میتونید باهاشون تماس تلفنی (ترجیحا) یا ایمیلی داشته باشین، خیلی خوب و دقیق راهنمایی میکنن. برا مورد دیگه ای من تماس گرفتم اینطور بود. ضمنا ویسایتشون رو نگاه کنید که ببینید تعطیلاتشون چه روزهایی هست! اینجا الان تعطیلات آخر سال شروع شده کم و بیش. البته یقینا اپراتور شیفت دارن برا پاسخگویی به سوالات، صرفا از جهت صدور نامه منظورم هست.

تندرست باشید
    شاد زی

Junior Member

سلام،

من مدارکم رو ارسال کردم اععم از ترجمه های کارت ملی، شناسنامه، معافیت، فیش حقوقی، اجاره نامه، سند خونه، عدم سوپیشینه، مدارک تحصیلی، پیشنهاد کار، گواهی کار و نامه های اسولارشیپ، CoE، unconditional offer ولی proposal رو که قبلا به دانشگاه فرستاده بودیم رو نفرستادم چون قبلا سکیورتی چک شده بود. دانشگاه USYD هست و دو ریز پیش لاج کردم. به نظرتون الان برم و proposal رو هم آپلود کنم یا منتظر بمونم تا از سفارت باهام تماس بگیرن؟

Junior Member

با سلام

من تاریخ coe را میخواستم از دانشگاه درخواست کنم به نظر دوستان چه تاریخی مناسب هست با توجه به اینکه دانشگاه از ۱۰ روز دیگه دوباره شروع به کار میکنه و یک زمانی هم برای گرفتن coe لازمه من خودم فکر کردم که ۱۵ مارچ خوب باشه که یک ماهی هم برای ویزا زمان بمونه حداقل ولی الان مطمئن نیستم که برآورد درستی باشه. رشتم مدیریت ساخت هست که نمیدونم موضوع پروپوزال به سکیوریتی چک بره یا نه در ضمن فول اسکالرشیپ هم دارم.

ممنون

Junior Member

در ضمن آفر دانشگاه برای اسکولرشیپ تا ۳۰ جون هست و نوشتن که اگه در این تاریخ نیای فورفیت میشه افر. سواله من اینه که بچه هایی که این جوری افر گرفتن تونستن اگر به مشکله سکوریتی چک برخوردن افر رو عقاب بندازن؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

منم دیروز از nib خریدم. بعد از خرید بطور مشخص گفته که OSHC Confirmation Certificate رو برای ویزا به اداره مهاجرت ارائه بدید.

یه سوالم من از شما دارم. این گواهی رو هنوز برای من نفرستادن. واسه شما چقدر طول کشید تا براتون بفرستن؟

سپاس
    با سلام
    عذر میخوام که الان پاسخ میدم، دسترسی نداشتم.
    برای من، چون توی ساعت اداریشون خریدم، 2 دقیقه ای certificate را فرستادن.
    یکم توی تعطیلات هستن، شاید طول بکشه با این حال با ایمل و زنگ پیگیری کنید که مطمئن شید ( حتی از نبودنشون توی تعطیلات)
    برقرار باشید

Junior Member

سلام

من یه سوال بدیهی داشتم ولی چون نگرانم ممنون میشم که کمک کنید. بعد از اینکه پول ویزا رو پرداخت میکنیم و وضعیت پرتال میشه recieved آیا درخواست ما ثبت شده یا باید کار دیگه ای هم انجام بدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirV نمایش پست ها
    سلام

من یه سوال بدیهی داشتم ولی چون نگرانم ممنون میشم که کمک کنید. بعد از اینکه پول ویزا رو پرداخت میکنیم و وضعیت پرتال میشه recieved آیا درخواست ما ثبت شده یا باید کار دیگه ای هم انجام بدیم؟
    اگه فایل نامبر برات اومده باشه باید منتظر باشی و توکل بر خدا کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirV نمایش پست ها
    سلام

همونطوری که قبل از من جوابتون رو دادن اگه ایمیل تاییدیه حاوی شماره پرونده براتون اومده یعنی که به دستشون رسیده و فقط باید منتظر بمونین. واسه پرونده من تا وقتی که ویزام گرنت شد وضعیت پرونده همین RECEIVED بود و یادمه که اون موقع نگرانی من همین بود ولی حالا با توجه به تجربه خودم میتونم بگم که نگران این یکی نباشین :-)

Junior Member

سلام
    برای نامه جاب آفر سوالی دارم. نامه بایستی به عنوان آفری برای حال باشه و یا اشاره به بعد از اتمام درس در استرالیا داشته باشه؟ داخل این نامه اصولا به دستمزد، سمت، بیمه و غیره اشاره میکنن، آیا نامه برای سفارت باید محتوایی علاوه بر اینها داشته باشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    سلام
    برای نامه جاب آفر سوالی دارم. نامه بایستی به عنوان آفری برای حال باشه و یا اشاره به بعد از اتمام درس در استرالیا داشته باشه؟ داخل این نامه اصولا به دستمزد، سمت، بیمه و غیره اشاره میکنن، آیا نامه برای سفارت باید محتوایی علاوه بر اینها داشته باشه؟

ممنون
    باسلام
    باید پیشنهادی بعد اتمام دوره تحصیلت در استرالیا داشته باشه. نام و مشخصات فردی شما کافیه برای آفر، چون تا اونجایی که من میدونم عملا وقتی شما میری و تا برنگردی که کسی نمی‌تونه برای زمان برگشتت، دستمزد و سمتی تعین کنه! ولی میشه دستمزد و سمت الان شما را همراه با مشخصات فردی تون ذکر کنه.
    یا حق

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)