صفحه 59 از 177 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanam70 نمایش پست ها
    ببخشید من نمیدونم برای GTE چه چیزی باید ارائه کنم؟ نه ملکی دارم تا متاهلم Agent ی که من پیشش رفتم از GTE فقط گردش مالی و حساب بانکی برای پرداخت شهریه رو به من گفته یعنی اصلا ربطی به مفهوم GTE و اینکه من قراره برگردم نداره. من چه مدرکی میتونم تهیه کنم؟؟ و اصلا شامل چه جیزاهایی میشه؟
    ممنونم از کمکتون
    سلام
    من برای نشون وابستگی ها به سن والدین اشاره کردم و این که تا حدودی مسئولیت های خانواده با من هست و به همین دلیل استرالیا رو انتخاب کردم که بتونم رفت و آمد داشته باشم. job offer رو هم از استاد ایرانم گرفتم که گفتن با به فلان رشته خیلی نیاز داریم و بلافاصله من ایشون رو جذب می کنم. میتونید ملک به نام پدر و مادر رو هم ضمیمه کنید. شما کدوم دانشگاه هستید؟ چون شاید بتونید از دانشگاه هم نامه بگیرید.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من مدرک لیسانس electronics science
    رو از هند گرفتم و الان می خوام برای یک دوره advance diploma of engineering از کالج chisholm اقدام کنم.
    می خواستم بدونم
    1.برای این نوع دوره ها هم نیاز به sop هست ؟
    2. مقدار و مدت bank statement چقدر باید باشه؟
    3. اگر دوره svp داشته باشه مهم هست یا نه؟
    4.از سفارت هند نیاز به گرفتن police clearance دارم؟

ببخشید من نمیدونم برای GTE چه چیزی باید ارائه کنم؟ نه ملکی دارم تا متاهلم Agent ی که من پیشش رفتم از GTE فقط گردش مالی و حساب بانکی برای پرداخت شهریه رو به من گفته یعنی اصلا ربطی به مفهوم GTE و اینکه من قراره برگردم نداره. من چه مدرکی میتونم تهیه کنم؟؟ و اصلا شامل چه جیزاهایی میشه؟
    ممنونم از کمکتون
    باسلام
    یک فروم برای GTE توی همین applyabroad هست، پیشنهاد می‌کنم مطالعه کنید.
    یا حق

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

ممنونم از کمکتون
    دوست عزیز در اینترنت سرچ کنید در سایت اداره مهاجرت استرالیا یک فایل دستورالعمل gte هست. این کلمه مخفف genuine temporary entrance هست. یعنی ورود شما به استرالیا موقت هست و تنها به دلیل تحصیل دارید درخواست ویزا میدید و هدفتون مهاجرت به بهانه تحصیل نیست. مواردی که تاثیرداره ارتباط رشته انتخابی با سابقه تحصیلی شما هست. سوابق مهاجرت شما. وضعیت الان شما در ایران و موارد اینچنینی. نوشتن یک Sop خیلی خوب تاثیر زیادی داره. قبلا خیلی در مورد Sop توضیح دادم سرچ کنید و بخونید مطالب قبلی رو. اگر سندی چیزی به نام خودتون دارید بزارید حتما. معمولا روی دکترا خیلی سخت گیری ندارن ولی حتما مدارکتون کامل باشه. اگر گپ تحصیلی دارید حتما گواهی اشتغال به کارتون رو بگیرید و ارائه بدید که مشخص باشه شما وصعیت کاری خوبی دارید و از ایران فراری نیستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    سلام و ادب مجدد

آیا اهمیت داره که من رزومه ای که برای سفارت میفرستم با اونی که به دانشگاه دادم کمی متفاوت باشه در زمینه سابقه کار؟ من از دو شرکت نامه دارم برای کارم ولی یک سال نسبت به رزومه عقب جلو شده(ذز رزومه زدم شرکت اول تا سال ۲۰۱۳ ولی تو نامه تا ۲۰۱۴ زدن برام حالا من میخوام رزومه رو منطبق بر نامه ها بزنم. اینکارو کنم یا به شرکت بگم دقیقا مشابه با رزومه بنویسه؟

سلام بر شما دوست عزیز

پیشنهاد من این هست که هر دو رزومه مثل هم باشن. اینطوری جلوگیری میکنید از ایجاد یک حساسیت بی مورد.

پیروز باشید

شاد زی

حتما عوض کن دوست من. اسکن مدارک شما وقتی coe صادر میشه برای افسر قابل رویت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    سلام و ادب مجدد

آیا اهمیت داره که من رزومه ای که برای سفارت میفرستم با اونی که به دانشگاه دادم کمی متفاوت باشه در زمینه سابقه کار؟ من از دو شرکت نامه دارم برای کارم ولی یک سال نسبت به رزومه عقب جلو شده(ذز رزومه زدم شرکت اول تا سال ۲۰۱۳ ولی تو نامه تا ۲۰۱۴ زدن برام حالا من میخوام رزومه رو منطبق بر نامه ها بزنم. اینکارو کنم یا به شرکت بگم دقیقا مشابه با رزومه بنویسه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من حدود یک گپ یک ساله تو رزومم هست که باید پرش کنم. طبق اطلاعاتی که از این جا بدست آوردم دوستان پیشنهاد گواهی کار رو دادن. سوالم اینه که بدون سابقه بیمه، گواهی کار ارزشی داره ؟ آیا سفارت سابقه بیمه رو چک نمی کنه؟ آیا میشه داخل قرارداد قید کرد که بیمه تعلق نمیگیرد؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mersadsad نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من حدود یک گپ یک ساله تو رزومم هست که باید پرش کنم. طبق اطلاعاتی که از این جا بدست آوردم دوستان پیشنهاد گواهی کار رو دادن. سوالم اینه که بدون سابقه بیمه، گواهی کار ارزشی داره ؟ آیا سفارت سابقه بیمه رو چک نمی کنه؟ آیا میشه داخل قرارداد قید کرد که بیمه تعلق نمیگیرد؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    خیر نیار به گواهی بیمه نداره و سفارت هم معمولا چک نمیکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirV نمایش پست ها
    سلام
    من برای نشون وابستگی ها به سن والدین اشاره کردم و این که تا حدودی مسئولیت های خانواده با من هست و به همین دلیل استرالیا رو انتخاب کردم که بتونم رفت و آمد داشته باشم. job offer رو هم از استاد ایرانم گرفتم که گفتن با به فلان رشته خیلی نیاز داریم و بلافاصله من ایشون رو جذب می کنم. میتونید ملک به نام پدر و مادر رو هم ضمیمه کنید. شما کدوم دانشگاه هستید؟ چون شاید بتونید از دانشگاه هم نامه بگیرید.
    سلام
    ممنون از جوابتون
    سن مادر پدر بالا نیست که بتونم این رو بگم و تک فرزندم نیستم. ولی خب میگم وابستگی دارم به خانواده م که مدرکی براش نمیشه ارائه کرد. این که بگم وابستگی عاطفی دارم خوبه؟ نتیجه عکس نده؟
    من برادرمم استرالیاست. خوبه که بگم استرالیا رو به این خاطر انتخاب کردم چون برادرم هست و اون خلا رو پر میکنه؟
    دانشگاه ایرانم؟ یا اینی که پذیرش گرفتم؟
    (علوم تحقیقات - UTS)

Junior Member

سلام
    دوستان اگه ترجمه نصف مدارک با دارالترجمه (مهردادگستری و امور خارجه) باشه و بقیه اش با ناتی، مشکلی نیست؟ حساسیتی برای سفارت ایجاد نمیکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)