صفحه 61 از 177 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

با سلام خدمت دوستان

یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. من واسهٔ ویزای دانشجوئی استرالیا می‌خوام اقدام کنم و دکترای با فاند از موناش پذیرفته شدم. من در حل حاضر ایران زندگی‌ نمیکنم و برای ترجمهٔ کارت پایان خدمتم به مشکل خوردم چون فقط اسکنش رو دارم (گویا کارتم گم شده!). خواستم بدونم آیا می‌شه ترجمه غیر رسمی‌ رو آپلود کرد. مابقی مدارکم تکمیل هستش.

برای همگی‌ دوستان آرزوی موفقیت می‌کنم

دوست عزیز این نکته که اشاره کردین بسیار عالی و قابل تقدیر بود.
    من در حال حاضر پاسخ صحیحی برای این سؤال ندارم و نمیدونم برای دانشگاه QUT باید کدوم گزینه رو بزنم. آیاش شما اطلاع دارید. حتی با دانشگاه هم مکاتبه کردم ولی هنوز جواب ندادن و چیزی هم به شروع ترمم نمونده. ممنون میشم رسیدگی کنید.

با سلام؛
    پرداخت هزینه ویزا که قراره صفحه آخر بیاد چجوری دوستان پرداخت می کنند؟ هزینه ویزای تحصیلی یک نفره همون 550 دلاره؟ ریالی نمیشه؟

Junior Member

سلام
    4. توی CoE من یه چیزی تحن عنوان policy code بود که توی تکمیل فرم مربوطه وارد میکردم و موقع آپلود نیز CoE رو برای بیمه فرستادم.
    3.دقیقا آدرسی که توی آفر Scholarship هست رو باید بزنید.
    1 و 2. توی آفر میزنه که شرایط پرداخت به چه صورت است. مثلا برای من گفته بود دو هفته یک بار همزمان با بقیه facultyها توسط خود دانشگاه پرداخت میشه. پس من other بعد educational بعد همه مشخصات دانشگاه رو به عنوان جایی که فاند میده وارد کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    با احترام به همه؛ تمام صفحات خوندم ولی جواب چند تا سوال کامل متوجه نشدم. لطفا راهنمایی کنین.
    1- بورس من Postgraduate Research Scholarship (International) هست که ظاهرا همون IPRS هست. در صفحات قبل خوندم که دوستان گفتن در قسمت funding by stay اگه بورستون دولتیه Government scholarship و اگه دانشگاهی Other organisation scholarship بزنین و یکی از دوستان هم گفته بود هر دوتاش بزنین و کسی نظرش تایید یا رد نکرده بود. بالاخره بنده کدومو بزنم؟
    2- اگه Government scholarship انتخاب کنم، دوباره از زیرمنو چهار حالت پیش مییاد:
    Australian commonwealth, Australian state and territory, Foreign government, other
    حالا کدومشون انتخاب کنم؟
    3- اگه Other organisation scholarship انتخاب کنم، بعدش طبق فرمایش دوستان باید education provider انتخاب کنم. بعد اسم و آدرس و شخص میخواد. مشخصات همون طرف در آدمیشن آفیس دانشگاه بدم؟
    4- در CoE زده بیمه کاور میکنه ولی گواهی بیمه یا همچین چیزی برام نفرستادن. آیا باید گواهی بیمه در انتها ضمیمه کنیم؟ در قسمت Health Insurance باید اجبارا شماره بیمه وارد کنیم؟ چون من بدون شماره بیمه زدم Next و اروری نداد. این شماره باید الان بزنم یا ضروری نیست؟

سلام؛ ارسال مدارک تحصیلی، گواهی خدمتی، پروپوزال بعد از پرداخت پول ویزا هست یا قبلش؟ چون الان جایی نیست برای ارسال

Junior Member

سلام؛ ارسال مدارک تحصیلی، گواهی خدمتی، پروپوزال بعد از پرداخت پول ویزا هست یا قبلش؟ چون الان جایی نیست برای ارسال
    برای بعضی از مدارک جای مخصوصی پیش بینی نشده. در هر قسمتی که فکر میکنید منطقی تره آپلود کنید.
    ویرایش توسط Hermidas66 : January 4th, 2017 در ساعت 07:17 PM

Junior Member

با سلام؛
    پرداخت هزینه ویزا که قراره صفحه آخر بیاد چجوری دوستان پرداخت می کنند؟ هزینه ویزای تحصیلی یک نفره همون 550 دلاره؟ ریالی نمیشه؟
    سلام

بله 550 دلار استرالیا. برای من 5.39 دلارم بعنوان surcharge پرداخت با کردیت کارت اضافه شد. میتونید با کردیت/دبیت کارت هر شخصی انجام بدید. شرکتهایی هم هستن که با دریافت معادل ریالی + 3 تا 4 درصد کارمزد اکسچینج + 6 تا 7 درصد کارمزد پرداخت این کارو انجام میدن. من از پرشین دانشجو کاملا راضی بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohseeen نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. من واسهٔ ویزای دانشجوئی استرالیا می‌خوام اقدام کنم و دکترای با فاند از موناش پذیرفته شدم. من در حل حاضر ایران زندگی‌ نمیکنم و برای ترجمهٔ کارت پایان خدمتم به مشکل خوردم چون فقط اسکنش رو دارم (گویا کارتم گم شده!). خواستم بدونم آیا می‌شه ترجمه غیر رسمی‌ رو آپلود کرد. مابقی مدارکم تکمیل هستش.

برای همگی‌ دوستان آرزوی موفقیت می‌کنم

سلام دوست عزیز

ترجمه غیررسمی که خیلی بعیده سفارت قبول کنه! به نظرم یه دارالترجمه آشنا پیدا کنید که حاضر بشه بدون رویت اصلش براتون انجام بده. امیدوارم حل بشه مشکلتون.

Junior Member

سلام

برای همسر یک بار کامل بایستی تمامی مراحل را طی کنیم مجددا؟

سلام؛ یک روز بعد اینکه ویزا لاج کردم، دانشگاه بهم ایمیل زده که ما تاریخ اتمام بیمه (که بر اساس همون ویزا میدن) اشتباها دو ماه کمتر زدیم. (قبلا چهارماه بعد اتمام تحصیل زده بودن، الان شده 6 ماه)
    و مجددا برام CoE جدید صادر کردن. با توجه به اینکه قسمتی برای ویرایش اطلاعات پس از لاج پیدا نکردم، الان صدور CoE جدید (که اشتباه خود دانشگاه بوده) چجوری اطلاع بدم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)