صفحه 73 از 177 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

سلام دوستان،

با توجه به اینکه حدود 4 ماه از تاریخ لاج کردن ویزا میگذره و این کار رو متاسفانه به یک ایجنتی سپردیم که به هیچ عنوان پاسخگو نیست که الان پرونده ما در چه مرحله ای است، آیا میتوانیم ایشان را به عنوان نماینده خود حذف کرده و خودمان پرونده را پیگیری نماییم؟؟ بنده حتما پس از انجام این پرونده اسم این ایجنت را می آورم که خدایی ناکرده کسی گرفتار او نشود.
    لطفا راهنمایی بفرمایید چون بسیار ضروری است و تا شروع ترم مدت زمان کوتاهی باقیمانده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel_a نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با توجه به اینکه حدود 4 ماه از تاریخ لاج کردن ویزا میگذره و این کار رو متاسفانه به یک ایجنتی سپردیم که به هیچ عنوان پاسخگو نیست که الان پرونده ما در چه مرحله ای است، آیا میتوانیم ایشان را به عنوان نماینده خود حذف کرده و خودمان پرونده را پیگیری نماییم؟؟ بنده حتما پس از انجام این پرونده اسم این ایجنت را می آورم که خدایی ناکرده کسی گرفتار او نشود.
    لطفا راهنمایی بفرمایید چون بسیار ضروری است و تا شروع ترم مدت زمان کوتاهی باقیمانده است.
    اینکه ایجنت نمیدونن شما در چه مرحله ای هستی، طبیعیه. خوب وقتی از یه ماه از لاج بگذره مشخصا طرف رفته برای چک امنیتی. الان خیلیها هستن که در فرایند چک امنیتی (بررسی پروپوزال و سوابق کاری و پژوهشی که در استرالیا انجام میشه) موندن و حتی خود سفارت هم نمیدونه کی قراره جوابی بیاد.
    خودتونو زیاد ملامت نکنین که چرا از ایجنت استفاده کردین. ما که خودمون اقدام کردیم هم نمیدونیم چه مراحلی الان داره میگذره و شروع دوره ها هم خیلی نزدیک!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    اینکه ایجنت نمیدونن شما در چه مرحله ای هستی، طبیعیه. خوب وقتی از یه ماه از لاج بگذره مشخصا طرف رفته برای چک امنیتی. الان خیلیها هستن که در فرایند چک امنیتی (بررسی پروپوزال و سوابق کاری و پژوهشی که در استرالیا انجام میشه) موندن و حتی خود سفارت هم نمیدونه کی قراره جوابی بیاد.
    خودتونو زیاد ملامت نکنین که چرا از ایجنت استفاده کردین. ما که خودمون اقدام کردیم هم نمیدونیم چه مراحلی الان داره میگذره و شروع دوره ها هم خیلی نزدیک!
    ممنون از اینکه خیلی سریع پاسخ دادید و به اکثر سوالات بچه ها هم جواب میدید. شما الان چند وقته از لاج ویزاتون میگذره؟

ممنون از اینکه خیلی سریع پاسخ دادید و به اکثر سوالات بچه ها هم جواب میدید. شما الان چند وقته از لاج ویزاتون میگذره؟
    اول ژانویه لاج کردم. واقعا راه حلی نداره وفتی کسی میره برای چک امنیتی بجز انتظار.
    ایمیل و زنگ زدن به سفارت هم بیفایدست. فقط با دانشگاه در تماس باشین برای دیفر احتمالی و...

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

منم از اکتبر ارسال کردم و منتظرم فکر نمیکنم به این ترم برسم
    تنها یک بار ازم درخواست فرم 80 کردن که نمیدونم خوبه یا بد
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    اول ژانویه لاج کردم. واقعا راه حلی نداره وفتی کسی میره برای چک امنیتی بجز انتظار.
    ایمیل و زنگ زدن به سفارت هم بیفایدست. فقط با دانشگاه در تماس باشین برای دیفر احتمالی و...
    اخه من متوجه نمیشم چه کار خاصی رو پرونده میکنن که انقدر داره طول میکشه... آمریکا و کانادا هم سیستمشون همینطوره؟؟

اخه من متوجه نمیشم چه کار خاصی رو پرونده میکنن که انقدر داره طول میکشه... آمریکا و کانادا هم سیستمشون همینطوره؟؟
    هیچکسی نمیدونه در این security check چه خبره. فقط باید منتظر موند.
    برای امریکا و کانادا که مصاحبه حضوری هست و ضمنا اونها هم چک دارن.
    موفق باشین.

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

افرادی هستند که تا 9 ماه هم صبر کردند پس به نظرم بدترین حالت یعنی 6 ماه رو در نظر داشته باشین
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

Junior Member

سلام دوستان

شروع دوره من 27 فوریه هست برای دانشکده شیمی و کمی استرس دارم برای ویزا. 25 روز هست که لاج کردم. از دوستان کسی راجع به consolidated list که مربوط به تحریما میشه، چیزی میدونه؟ آخه من ارشدم رو دانشگاه شهید بهشتی بودم و این دانشگاه جز اون لیست هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام دوستان

شروع دوره من 27 فوریه هست برای دانشکده شیمی و کمی استرس دارم برای ویزا. 25 روز هست که لاج کردم. از دوستان کسی راجع به consolidated list که مربوط به تحریما میشه، چیزی میدونه؟ آخه من ارشدم رو دانشگاه شهید بهشتی بودم و این دانشگاه جز اون لیست هست؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

مرسی
    سلام؛ بله این دانشگاه در لیست هست و چیز جدیدی نیست. دوستانی بودن که بخاطر همین امر (حتی در رشته های معمولی و غیر مهندسی) ریجکت شدن و صد البته دوستانی که با وجود این مسایل پذیرش گرفتن. لطفا صفحات مختلف در تاپیک زیر ببینین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%A7%D9%84-2013
    ظاهرا تنها راهکار امیدوار بودن هست. موفق باشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)