صفحه 77 از 177 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ به بعد)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ویزامو لاج کردم و منتظر جواب هستم. اگر تا زمان صدور ویزا زبانم اکسپایر بشه مشکلی پیش نمیاد؟ برای دانشگاه و برای سفارت؟

ممنون
    اگه یادتون باشه موقع لاج ویزا، اطلاعات آزمون زبان وارد کردیم؛ پس احتمالا سفارت موقع صدور ویزا مدرک زبان چک کنه. ضمنا برخی (و شاید همه) دانشگاه ها موقع صدور coe جدید، مجددا مدرک زبان چک میکنن (برای نمونه پست 740 این تاپیک ببینین).

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنید.
    اگر من بخوام ی دوره پکیج دیپلم و فوق دیپلم مدت 2 سال تو استرالیا بگذرونم چرا بخاطر سنم ( 29) و مدرکم ( لیسانس ) سفارت بهم ویزا نمیده.
    آیا راه حلی هست؟؟؟
    هزینه دوره های لیسانس خیلی زیاده و من 5 سال از تحصیلم میگذره/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    اگه یادتون باشه موقع لاج ویزا، اطلاعات آزمون زبان وارد کردیم؛ پس احتمالا سفارت موقع صدور ویزا مدرک زبان چک کنه. ضمنا برخی (و شاید همه) دانشگاه ها موقع صدور coe جدید، مجددا مدرک زبان چک میکنن (برای نمونه پست 740 این تاپیک ببینین).
    ممنون از جوابتون ولی من الان از وکیلم سوال کردم گفت سفارت که اصلا دیگه کاری نداره و دانشگاه هم که اسکالرشیپ داده دیگه نمیخواد!!
    چطور میشه فهمید؟ استرس گرفتم

سلام به همه دوستان،

یک سوالی برام پیش اومده، اگه از دوتا دانشگاه پذیرش و اسکولارشیپ بگیری و با CoE یکیشون لاج کنی، اما روند ویزات طولانی بشه و دانشگاه دیفر کردن قبول نکنه، دانشگاه دوم دوباره برات CoE جدید صادر میکنه؟ یا نه چون بهشون گفتی واسه دانشگاه دیگه اقدام کردی دیگه برات ارزشی قائل نیستن؟؟؟
    و اصلا یک بحث دیگه مثلا اگه از دانشگاه UNSW اوکی بگیرم و ازشون CoE بگیرم، باید به دانشگاه دومی بگم نمیخوام برم اونجا؟ اگه سخت بود بگید واضح تر بگم )))

نقل قول نوشته اصلی توسط agholinejad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

یک سوالی برام پیش اومده، اگه از دوتا دانشگاه پذیرش و اسکولارشیپ بگیری و با CoE یکیشون لاج کنی، اما روند ویزات طولانی بشه و دانشگاه دیفر کردن قبول نکنه، دانشگاه دوم دوباره برات CoE جدید صادر میکنه؟ یا نه چون بهشون گفتی واسه دانشگاه دیگه اقدام کردی دیگه برات ارزشی قائل نیستن؟؟؟
    و اصلا یک بحث دیگه مثلا اگه از دانشگاه UNSW اوکی بگیرم و ازشون CoE بگیرم، باید به دانشگاه دومی بگم نمیخوام برم اونجا؟ اگه سخت بود بگید واضح تر بگم )))
    قضیه کامل روشن هست! همه ما دوست داریم با یه coe برای ویزا اپلای کنیم و اگه بشه یه coe دیگه هم داشته باشیم (اصطلاحا در آب نمک بخوابونیم!) که اگه اولی نشد با دومی برای ویزا اپلای کنیم!
    اولا هر دانشگاهی زمان محدودی میده تا آفر اکسپت کنی و بعد از اون زمان آفر میده به نفر بعدی.
    اینطور که من شنیدم صدور coe بصورت مرکزی هست؛ یعنی اگه یه دانشگاهی برات coe جدید صادر کنه، coe قبلی حذف میشه؛ یا بعبارت دیگه شما تنها میتونین یه coe در حال حاضر داشته باشید.
    تاپیک زیر مطالعه کنین، شاید بدرد خورد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D8%B7/page18
    دوستان دیگه هم نظر بدن لطفا؟ آیا کسی بوده که دوتا coe همزمان براش صادر شده باشه؟
    ویرایش توسط padeshah87 : February 19th, 2017 در ساعت 01:21 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی من الان از وکیلم سوال کردم گفت سفارت که اصلا دیگه کاری نداره و دانشگاه هم که اسکالرشیپ داده دیگه نمیخواد!!
    چطور میشه فهمید؟ استرس گرفتم
    امیدوارم اینطور باشه و شما مشکلی نداشته باشید؛ ولی به گفته اون دوستمون (پست 740) که دانشگاهشون برای صدور coe جدید نیاز به تاریخ معتبر برای مدرک زبان داشتن هم توجه کنین. یه بار سایت دانشگاه چک کنین، ببینین مطلبی در این باره گفته شده یا نه. ضمنا با بچه هایی که الان دارن اون دانشگاه میخونن هم یه چتی بکن؛ نتیجه اینجا برای استفاده بقیه هم اطلاع بدین.

Junior Member

سلام
    وقتي فرم ١٠ و رزومه مي خواهند جاي اميدواري هست يا نه ؟
    كي اين دوران لعنتي تموم ميشه ....
    اميدوارم ويزاي همه بياد ....

نقل قول نوشته اصلی توسط asmundr نمایش پست ها
    سلام
    وقتي فرم ١٠ و رزومه مي خواهند جاي اميدواري هست يا نه ؟
    كي اين دوران لعنتي تموم ميشه ....
    اميدوارم ويزاي همه بياد ....
    در صفحات قبلی از خیلی بچه ها فرم 10، 1221 و 80 خواستن جهت تکمیل یا آپدیت اطلاعاتشون؛ ولی با توجه به اینکه شروع ترمتون آخر فوریه هست، با درخواست فرم 10، امیدوارم خبر گرنت ویزاتون دریافت کنین.
    موفق باشین.

سلام دوستان
    من پذیرشم اومده واسه
    July

به نظرتون الان ۲-۳ هفته دیگه برای ویزا اقدام کنم خوبه؟ این ۳-۴ ماهی که مونده تا شروع دوره مشکل ساز نیست؟ زود نیست؟ یا فرقی نداره؟
    (رشته مستر Biotechnology / RMIT ) بدون بورس

Junior Member

دوستان یه سوال دارم بعد از گرنت ویزا چقدر زمان داریم خودمون به استرالیا برسونیم؟من 20 روز بعداز گرنت میخوام برم مشکلی پیش نمیاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)