صفحه 79 از 177 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

اکثر دانشگاهها بعد از فارق التحصیلی شما به اداره مهاجرت اطلاع میدهند که فلانی درسش تمام شد و فکر میکنم در این صورت شما از طرف مهاجرت یا خود دانشگاه یک نوتیس در این مورد دریافت میکنید. حداقل در گریفیث اینطوری بود. اگر استاد و دانشگاهتون اوکی باشه که شما بلافاصله بعد از اتمام درس فارق التحصیل نشید میتونید بمونید ولی باید ببینید این موضوع عملی هست یا نه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    طی تماس با سفارت این سوال رو ازشون پرسیدم (در کمال تعجب بعد از 40-50 تا بوق گوشی رو برداشتن). پاسخ: گزینه 2 درسته.

یه سوال دیگه هم پرسیدم که نتیجش رو اینجا میگم: ویزا مثل بیمه نیست که مدتش از لحظه ورود به خاک استرالیا محاسبه بشه. یعنی اگه مثلا سه ماه بعد از تاریخ شروع ویزا وارد استرالیا بشید، به این معنیه که سه ماه از زمانی که اجازه دارید در استرالیا باشید رو از دست دادید.
    ممنون از اطلاع رسانی شما و پیگیریتون سپاس... پیشنهاد میکنم برای سایر شرایط ویزای دانشجویی به سایت border.gov.au مراجعه کنید conditions of student visa رو مطالعه کنید تمامی شرایط مربوط به ویزای دانشجویی ذکر شده این رو سایر دوستان هم بد نیست مراجعه و مطالعه کنند به خصوص که یک ایتم فقط مخصوص دانشجویان ایرانی ذکر شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانی شما و پیگیریتون سپاس... پیشنهاد میکنم برای سایر شرایط ویزای دانشجویی به سایت border.gov.au مراجعه کنید conditions of student visa رو مطالعه کنید تمامی شرایط مربوط به ویزای دانشجویی ذکر شده این رو سایر دوستان هم بد نیست مراجعه و مطالعه کنند به خصوص که یک ایتم فقط مخصوص دانشجویان ایرانی ذکر شده.
    سلام آقای اردانی، ممنون بابت این اطلاعات من اون صفحه رو که گفته بودین خوندم! یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.

من اون موقع که میخواستم اپلای کنم چون دو سه روز فقط فرصت داشتم، استادم گفت یه پروپوزال بنویس بعدا میتونیم عوض کنیم. الان که برای ویزا اقدام کردم، چون دانشگاه تو نامه ی آفرم اسم پروپوزال اول رو آورده بود، منم همونو فرستادم برا سفارت. اینجا که شما گفتین نوشته دانشجویان ایرانی اگه بخوان کورس یا تاپیک رو عوض کنن باید اطلاع بدن! من رشتم رو عوض نمیکنم اگه ویزا بیاد ولی تاپیک شاید عوض بشه! به نظرتون مشکل ساز میشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    سلام آقای اردانی، ممنون بابت این اطلاعات من اون صفحه رو که گفته بودین خوندم! یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم اگه نظرتون رو بگید.

من اون موقع که میخواستم اپلای کنم چون دو سه روز فقط فرصت داشتم، استادم گفت یه پروپوزال بنویس بعدا میتونیم عوض کنیم. الان که برای ویزا اقدام کردم، چون دانشگاه تو نامه ی آفرم اسم پروپوزال اول رو آورده بود، منم همونو فرستادم برا سفارت. اینجا که شما گفتین نوشته دانشجویان ایرانی اگه بخوان کورس یا تاپیک رو عوض کنن باید اطلاع بدن! من رشتم رو عوض نمیکنم اگه ویزا بیاد ولی تاپیک شاید عوض بشه! به نظرتون مشکل ساز میشه؟
    سلام دوست عزیز
    معمولا وقتی پروژه شروع میشه اساتید همه تغییراتی تو روند کار خواهند داد و خیلی مساله ساز نیست. معمولا وقتی رشته یا دپارتمان یا دانشگاه قرار هست عوض بشه اطلاع میدن به اداره مهاجرت اکر با همون استاد هستید جای نگرانی نیست

Junior Member

سلام دوستان
    یه پی دی اف از طرف سفارت برای صدور ویزا من اومده که ی پی دی اف دو بخشی داره بخش اول عنوانش Notification of grant of a Student (Temporary) (class TU) Student (subclass 500) visa هست و بخش دوم VISA GRANT NOTICE

فایل دیگه ای هم برای ویزا باید بیاد با همینه ویزا؟
    سوال دیگه اینکه مدرک اصلی دیگه ای باید همراهمون باشه ب جز ویزا و پاسپورت یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samarii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه پی دی اف از طرف سفارت برای صدور ویزا من اومده که ی پی دی اف دو بخشی داره بخش اول عنوانش Notification of grant of a Student (Temporary) (class TU) Student (subclass 500) visa هست و بخش دوم VISA GRANT NOTICE

نه pdf دیگه ای نیست ویزا همینه. یه پرینت ازش همراهتون باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samarii نمایش پست ها
    سلام دوستان

سوال دیگه اینکه مدرک اصلی دیگه ای باید همراهمون باشه ب جز ویزا و پاسپورت یا خیر ؟
    سلام و تبریک
    میتونم بپرسم تاریخ شروع و پایان ویزاتون منطبق با بیمه ست یا متفاوت؟ یا این که فقط طول مدتشون منطبقه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام و تبریک
    میتونم بپرسم تاریخ شروع و پایان ویزاتون منطبق با بیمه ست یا متفاوت؟ یا این که فقط طول مدتشون منطبقه؟
    سلام
    طول بیمه از فوریه 2017 هست تا نوامبر 2021
    و ویزا از مارچ 2017 تا نوامبر 2021
    درواقه بیمه تمام طول زمان ویزا رو کاور میکنه

Junior Member

سلام
    من برای اول مارچ پذیرش داشتم ولی ویزا نیومد و چند روز پیش دیفر کردم. الان CoE جدید برام فرستادن. میخوام بدونم باید CoE جدید رو بفرستم برای سفارت یا صبر کنم خودشون ازم بخوان؟ اگه جواب مثبته به چه عنوان و کجا آپلودش کنم؟
    تو نتایج ویزا دیدم که ویزا بعضیا حدودا 20 روز بعد از شروع دوره اومده و CoE جدید هم ازشون نخواستن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaZ88 نمایش پست ها
    سلام
    من برای اول مارچ پذیرش داشتم ولی ویزا نیومد و چند روز پیش دیفر کردم. الان CoE جدید برام فرستادن. میخوام بدونم باید CoE جدید رو بفرستم برای سفارت یا صبر کنم خودشون ازم بخوان؟ اگه جواب مثبته به چه عنوان و کجا آپلودش کنم؟
    تو نتایج ویزا دیدم که ویزا بعضیا حدودا 20 روز بعد از شروع دوره اومده و CoE جدید هم ازشون نخواستن
    سلام دوست عزیز
    شما چون براتون coe جدید صادر شده سفارت ازتون بهرحال خواهد خواست هم میتونید صبر کنید هر وقت خودشون خواستن براشون بفرستید هم میتونید الان براشون ایمیل کنید یا تو ایمی اکانت اپلود کنید...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)