صفحه 82 از 177 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    انشالا زودتر ویزاتون گرنت میشه.
    اهان. پس شما معافیت تحصیلی و پاسپورت رو گرفتی ولی نمیتونی خارج بشی تا ویزا صادر بشه و بعدش برمبنای اون بری اجازه خروج بگیری. خیلی ممنون. من میخواستم با یک افرلتر برای ترم اگوست کارای معافیت تحصیلی و پاسپورت گرفتن رو انجام بدم. ولی برای سفارت درخواست ویزای کاری بدم و برم. پس اینجوری فکر نمیکنم بهم اجازه خروج بدن. نظر شما هم همینه؟
    ممنون، من بعد اینکه معافیت تحصیلی گرفتم و مدارک رو تحویل امور دانشجویان (نشا) دادم، یه برگه بهم دادن که توضیح داده. براتون اینجا اپلود میکنم، ولی گوشیم جالب نیس شرمنده کیفیتش خوب نیس.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg aa.jpg (77.8 کیلوبایت, 38 views)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kth121 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم بحث job offer برای گرفتن ویزا ضروریه؟
    من نه سابقه کار ندارم و نه جایی کار کردم. الان برای دکتری پذیرش دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. از دوستان مورد مشابهی بوده که سابقه کار نداشته باشه و job offer هم نداشته باشه و راحت ویزای تحصیلیشو گرفته باشه؟
    سلام

اگه گپ تحصیلی طولانی نداشتید، عدم سابقه کار مشکلی براتون ایجاد نمیکنه چون در حال تحصیل بودید. اما اگه گپ تحصیلی طولانی داشتید، بهتره محض اطمینان، سابقه کار برای اون فاصله زمانی جور کنید. سابقه کار حتی پاره وقت در حد یه گواهی از یه شرکت مرتبط با رشتتون کفایت میکنه و نیازی به ارائه بیمه و قرارداد نیست. جاب آفرم ضروری نیست و بعضی دوستان صرفا برای محکم کاری میذارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام

اگه گپ تحصیلی طولانی نداشتید، عدم سابقه کار مشکلی براتون ایجاد نمیکنه چون در حال تحصیل بودید. اما اگه گپ تحصیلی طولانی داشتید، بهتره محض اطمینان، سابقه کار برای اون فاصله زمانی جور کنید. سابقه کار حتی پاره وقت در حد یه گواهی از یه شرکت مرتبط با رشتتون کفایت میکنه و نیازی به ارائه بیمه و قرارداد نیست. جاب آفرم ضروری نیست و بعضی دوستان صرفا برای محکم کاری میذارن.
    ممنون از پاسختون.

تا الان حدود 2.5 سال از راشدم میگذره که یک سالش روی مقاله ام کار میکردم و بعد از اون تا یک ماه پیش روی زبانم کار میکردم. گواهی نمیشه براش ارائه داد. بنظرتون صرفا توضیحش کفایت میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kth121 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.

تا الان حدود 2.5 سال از راشدم میگذره که یک سالش روی مقاله ام کار میکردم و بعد از اون تا یک ماه پیش روی زبانم کار میکردم. گواهی نمیشه براش ارائه داد. بنظرتون صرفا توضیحش کفایت میکنه؟
    من بازم توصیه میکنم که سابقه کار هم جور کنید، ولی اگه نشد همین موارد که گفتید رو در GTE توضیح بدید. GTE رو با دقت بنویسید و دلایل منطقی برای تصمیم به تحصیل در خارج از کشور بیارید. فرصتهای شغلی که در آینده در ایران خواهید داشت و وابستگی های خانوادگی احتمالی و ... رو بخوبی توضیح بدید. به هر حال آفیسر نباید احساس کنه که برنامه شما مهاجرته و از انگیزه لازم برای بازگشت به ایران پس از اتمام تحصیل برخوردار نیستید.

سلام. این مبلغ دیپوزیت را چه زمانی باید پرداخت کرد؟؟ قبل از اینکه بخواییم ceo بگبریم یا بعدش؟

ممنون میشم راهنمایم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsafari نمایش پست ها
    سلام. این مبلغ دیپوزیت را چه زمانی باید پرداخت کرد؟؟ قبل از اینکه بخواییم ceo بگبریم یا بعدش؟

ممنون میشم راهنمایم کنید
    سلام قبل از گرفتن coe

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام قبل از گرفتن coe

سلام. ممنون از پاسختون.
    این بحث (Recognition of Prior Learning (RPL چی هستش؟ من متوجه نشدم.

ممنون میشم با پاسخ خوبتون من را راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من یه سوال دارم که ناشی از جملات متناقضی که خوندم. همسرم ویزای تحصیلی زیرگروه 500 گرفته و master (coursework میخونه. حالا سوالم اینه که من با ویزای همسر، چه محدودیت کاری دارم؟ چون بعضی ها نوشتن که فقط ویزای همراه ارشد ریسرچ و دکترا اجازه کار تمام وقت و بدون محدودیت دارن، یه سریا نوشتن که نه کورس ورک هم داره و فرقی نداره. در واقع گویا قوانین تغییر کرده از جولای 2016. حالا من نمیدونم که کدوم درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan89 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یه سوال دارم که ناشی از جملات متناقضی که خوندم. همسرم ویزای تحصیلی زیرگروه 500 گرفته و master (coursework میخونه. حالا سوالم اینه که من با ویزای همسر، چه محدودیت کاری دارم؟ چون بعضی ها نوشتن که فقط ویزای همراه ارشد ریسرچ و دکترا اجازه کار تمام وقت و بدون محدودیت دارن، یه سریا نوشتن که نه کورس ورک هم داره و فرقی نداره. در واقع گویا قوانین تغییر کرده از جولای 2016. حالا من نمیدونم که کدوم درسته؟
    سلام

براساس توضیحات سایت اداره مهاجرت، همسر شما حداکثر هفته ای 20 ساعت اجازه کار دارند. اما خود شما میتونید نامحدود کار کنید. اگر همسرتون Master by research بودن، هردو میتونستید نامحدود کار کنید. (منبع: لینک زیر)

https://www.border.gov.au/Trav/Stud/...t-visa-holders

این بحث (Recognition of Prior Learning (RPL چی هستش؟ من متوجه نشدم.

ممنون میشم با پاسخ خوبتون من را راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)