صفحه 83 از 177 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1767

موضوع: روند جدید درخواست ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند جدید درخواست ویزای دانشجویی (از جولای ۲۰۱۶ ب

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    سلام

براساس توضیحات سایت اداره مهاجرت، همسر شما حداکثر هفته ای 20 ساعت اجازه کار دارند. اما خود شما میتونید نامحدود کار کنید. اگر همسرتون Master by research بودن، هردو میتونستید نامحدود کار کنید. (منبع: لینک زیر)

https://www.border.gov.au/Trav/Stud/...t-visa-holders
    ممنون دوست عزیز. شما در مورد شرایط دوره های English Bridging اطلاعی دارید؟ همسرم که قطعا اجازه کار نداره تا شروع دورش. ولی خودم رو نمیدونم؟

حدس خودم اینه که من قبل از شروع مستر، اجازه کار پاره وقت دارم و بعدش تمام وقت. حالا نمیدونم درست متوجه شدم یا نه. چون منطقیش هم احتمالا باید همینطور باشه. منظورم از دوره مذکور، همون دوره 10 هفته ای (یا بعضا 20 هفته ای) زبان انگلیسیه. با سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan89 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. شما در مورد شرایط دوره های English Bridging اطلاعی دارید؟ همسرم که قطعا اجازه کار نداره تا شروع دورش. ولی خودم رو نمیدونم؟

حدس خودم اینه که من قبل از شروع مستر، اجازه کار پاره وقت دارم و بعدش تمام وقت. حالا نمیدونم درست متوجه شدم یا نه. چون منطقیش هم احتمالا باید همینطور باشه. منظورم از دوره مذکور، همون دوره 10 هفته ای (یا بعضا 20 هفته ای) زبان انگلیسیه. با سپاس.

دوست عزیز پاسخ سوالتون در همون لینکی که گذاشتم هست (اجازه کار ندارید):

Family members:

• must not start work until the primary visa holder has commenced their course in Australia

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hermidas66 نمایش پست ها
    دوست عزیز پاسخ سوالتون در همون لینکی که گذاشتم هست (اجازه کار ندارید):

Family members:

• must not start work until the primary visa holder has commenced their course in Australia
    درست میفرمایید ولی در ادامه نوشته:

• can work up to 40 hours per fortnight at all times unless the primary visa holder has commenced a course towards a masters or doctoral degree and holds a Student visa (subclass 500). In this case there is no limit on the number of hours a family member might work.

اینه که منو تو شک انداخته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan89 نمایش پست ها
    درست میفرمایید ولی در ادامه نوشته:

• can work up to 40 hours per fortnight at all times unless the primary visa holder has commenced a course towards a masters or doctoral degree and holds a Student visa (subclass 500). In this case there is no limit on the number of hours a family member might work.

اینه که منو تو شک انداخته!

این قسمت داره جواب سوال اول شما رو میده. جواب سوال دومتون همون بند اوله.

سلام دوستان . من 3 تا سوال دارم در رابطه با ویزای دانشجویی در مقطع ارشد
    ولی تو فروم های مربوطه که پرسیدم کسی پاسخی نداد متاسفانه
    من الان از دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم ولی هنوز coe را نگرفتم

1. برای گرفتن نامه بانکی .. حدود 100 میلیون تو حساب پدرم هست. آیا این مبلغ کافیه؟ و باید تعهد نامه محضری هم داشته باشم؟

2. نامه بانکی مدت دار هستش؟ یعنی به فرض مثال اگر من امروز نامه بانکی را بگیریم .. میتونم یک ماه دیکه واسه سفارت سابمیتش کنم؟

3. در خصوص بحث معافیت تحصیلی چه زمانی باید اقدام کنم؟ بعد از گرفتن coe یا بعد از گرفتن ویزا؟

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsafari نمایش پست ها

1. برای گرفتن نامه بانکی .. حدود 100 میلیون تو حساب پدرم هست. آیا این مبلغ کافیه؟ و باید تعهد نامه محضری هم داشته باشم؟

2. نامه بانکی مدت دار هستش؟ یعنی به فرض مثال اگر من امروز نامه بانکی را بگیریم .. میتونم یک ماه دیکه واسه سفارت سابمیتش کنم؟

3. در خصوص بحث معافیت تحصیلی چه زمانی باید اقدام کنم؟ بعد از گرفتن coe یا بعد از گرفتن ویزا؟

سلام دوست عزیز،
    من در رابطه با معافیت تحصیلی هیچ اطلاعاتی ندارم شخصا بهتر هست از خود ارگان های مربوطه سوال کنید که مشکلی پیش نیاد در اینده
    نامه بانک معمولا برای یکی دو هفته قبل از اقدام برای ویزا باشه بهتر هست. من ندیدم جایی در رابطه با تاریخ نامه بانک اشاره کنه ولی معمولا باید نزدیک به تاریخ اقدام برای ویزا باشه.
    اگر قرار هست پدر شما به عنوان اسپانسر شما معرفی بشن تعهد نامه محضری بدن و اینکه طبق توضیحات سایت اداره مهاجرت باید اثبات کنن درامدشون در سال حداقل 60 هزار دلار استرالیا هست و اگر متاهل هستید باید اثبات کنن درامدشون 70 هزار دلار استرالیا در سال هست. این درامد میتونه مجموع درامد پدر و مادر با هم باشه و شامل حقوق و سود سپرده بانکی و اجاره خونه و موارد مختلف باشه. شما میتونید معادل مبلغی که تو سایت اداره مهاجرت اعلام شده تو حساب خودتون هم بزارید و یک موجودی بگیرید در کنارش گردش مالی حساب پدرتون هم بزارید برای محکم کاری. این اطلاعاتی هست که من با توجه به توضیحات سایت اداره مهاجرت دارم. اگر صفحات قبل رو مطالعه کنید در رابطه با بحث مالی خیلی از دوستان تجربه هاشون رو نوشتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

سلام، معافیت رو میتونید با آفری که دارید از طریق سایت نشا پیگیری کنید. من خودم با آفری که داشتم (حتی قبل از اکسپت افر) کارهای معافیت تحصیلی رو انجام دادم. برید سایت نشا، اونجا یک فلوچارت گذاشتن دقیقا باید اون رو رعایت کنید. در ضمن در جریان باشید که برای معافیت احتمالا 20-21 میلیون ازتون پول بخوان. برای من که 20 میلیون نظام وظیفه خواست، 2 میلیونم بانک به عنوان سپرده گرفت :| البته سود 15% داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من در رابطه با معافیت تحصیلی هیچ اطلاعاتی ندارم شخصا بهتر هست از خود ارگان های مربوطه سوال کنید که مشکلی پیش نیاد در اینده
    نامه بانک معمولا برای یکی دو هفته قبل از اقدام برای ویزا باشه بهتر هست. من ندیدم جایی در رابطه با تاریخ نامه بانک اشاره کنه ولی معمولا باید نزدیک به تاریخ اقدام برای ویزا باشه.
    اگر قرار هست پدر شما به عنوان اسپانسر شما معرفی بشن تعهد نامه محضری بدن و اینکه طبق توضیحات سایت اداره مهاجرت باید اثبات کنن درامدشون در سال حداقل 60 هزار دلار استرالیا هست و اگر متاهل هستید باید اثبات کنن درامدشون 70 هزار دلار استرالیا در سال هست. این درامد میتونه مجموع درامد پدر و مادر با هم باشه و شامل حقوق و سود سپرده بانکی و اجاره خونه و موارد مختلف باشه. شما میتونید معادل مبلغی که تو سایت اداره مهاجرت اعلام شده تو حساب خودتون هم بزارید و یک موجودی بگیرید در کنارش گردش مالی حساب پدرتون هم بزارید برای محکم کاری. این اطلاعاتی هست که من با توجه به توضیحات سایت اداره مهاجرت دارم. اگر صفحات قبل رو مطالعه کنید در رابطه با بحث مالی خیلی از دوستان تجربه هاشون رو نوشتن.

ممنون از پاسخ خوب و کاملتون

با توجه به فرمایشات شما سه تا سوال دیگه برام پیش اومد.

60 هزار دلار استرلیا را با چه مبلغ ریالی حساب کنم؟؟ 3000 تومان؟؟

شما فرمودید که که پول را بریزم تو حساب خودم. خب اگه اینکارو کنم دیگه نمیتونم گردش مالی 3 ماهه بگیریم. چون من زودتر از سه ماه برای ویزا باید اقدام کنم.

یه مبلغ سپرده یک ساله هم داخل حساب مادرم هستش. دراین صورت مادرم هم باید نامه محضری بدهد؟

ممنون از شما و تمام دوستانی که اطلاعات مفیدشون را در اینجا شیر میکنند.

Junior Member

سلام

من دیروز ویزامو لاج کردم، امروز برام پیامک اومد که کارت ملی هوشمندم صادر شده! بنظرتون آیا باید کارت ملی جدیدمو ترجمه کنم جایگزین قبلی بذارم یا نیازی نیست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

ممنون از پاسخ خوب و کاملتون

با توجه به فرمایشات شما سه تا سوال دیگه برام پیش اومد.

60 هزار دلار استرلیا را با چه مبلغ ریالی حساب کنم؟؟ 3000 تومان؟؟

شما فرمودید که که پول را بریزم تو حساب خودم. خب اگه اینکارو کنم دیگه نمیتونم گردش مالی 3 ماهه بگیریم. چون من زودتر از سه ماه برای ویزا باید اقدام کنم.

یه مبلغ سپرده یک ساله هم داخل حساب مادرم هستش. دراین صورت مادرم هم باید نامه محضری بدهد؟

ممنون از شما و تمام دوستانی که اطلاعات مفیدشون را در اینجا شیر میکنند.

نیاز به گردش مالی نیست موجودی حساب کافی هست اگر پول تو حساب خودتون باشه. دلار رو قانونا باید به نرخ دولتی حساب کنید. و ترجیحا ازاد در نظر بگیرید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)