صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 241

موضوع: سوالات در ارتباط با GRE مرکز اصفهان

Junior Member

پیش فرض سوالات در ارتباط با GRE مرکز اصفهان

کاربران گرامی،

این تاپیک صرفا به منظور مطرح کردن سوالات و یا تجربیات شما در مرکز آزمون GRE در اصفهان ایجاد شده است. لطفا از بحث در مورد سایر مراکز و یا بحث های مقایسه ای در مورد سایر مراکز برگزار کننده آزمون در این تاپیک جدا خودداری کنید. برای مطرح کردن بحث های مقایسه ای می توانید از تاپیک مرتبط مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران
    استفاده کنید.

با تشکر از همکاری شما
    مدیریت فورم ApplyAbroad
    ویرایش توسط Simon : July 24th, 2016 در ساعت 09:10 AM

Junior Member

پیش فرض سوالات در ارتباط با GRE مرکز اصفهان

سلام
    ets براي gre اصفهان نوشته limited seat available
    اين يعني جا هست؟ نيست؟ بعدا هست؟ يا بوده الان نيست؟
    اصلا با no seat فرق داره؟

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE - اصفهان در این تاپیک مطرح کنید !

ثبت نام اینترنتی GRE paperbase بر اساس چیزی که تو سایت ETS نوشته تا تاریخ 12/09/2008 مهلت داره(برای 25 اکتبر).
    این یعنی اینکه تعداد محدودی جا برای ثبت نام هست. اگر credit card دارین و قصد ثبت نام دارین هر چه زودتر ثبت نام کنین.

شما فقط برای اصفهان رو چک کردین ؟ نمیدونین تهران(سازمان سنجش) هم میشد هنوز ثبت نام کرد یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE - اصفهان در این تاپیک مطرح کنید !

الان هم سنجش هم اصفهان زده limited seats available ولی وقتی تا آخر پروسه ثبت نام میری میگه جا نداره! کسی تا حالا به این مساله برخورد کرده؟
    اگه پر شده چرا اولش نمیگه؟ کسی می دونه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط marbouti
    الان هم سنجش هم اصفهان زده limited seats available ولی وقتی تا آخر پروسه ثبت نام میری میگه جا نداره! کسی تا حالا به این مساله برخورد کرده؟
    اگه پر شده چرا اولش نمیگه؟ کسی می دونه؟!
    دقیقا" آخرین مرحله چه پیغامی میده؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

تو آخرین مرحله که می خواد بره برا پرداخت این پیغام میاد:

Test: Paper-based General Test
    Test Date: Saturday, October 25, 2008
    Test Center: NOET - 10669

Seats are no longer available for the test date and center you selected. Please click on Edit to select a different test center or date. If you do not wish to select a different test center or date, you may click Cancel My Registration. If you cancel your registration, all of your information will be deleted from our system.

Junior Member

من هم همین مشکل رو دارم.
    هیچ راهی وجود نداره که بشه برای 25 اکتبر در تهران ثبت نام کرد؟ برای من خیلی سخته برم ارومیه امتحان بدم!

Junior Member

بعید می دونم راه مطمئنی وجود داشته باشه!
    تو سایت gre خودندم که میشه standby ثبت نام کرد تا اگه کسی کنسل کرد بجای اون باشی ولی خوب ریسک داره. در ضمن نمی دونم این برای سنجش هم شدنی باشه. می تونید بپرشید
    Standby Testing
    Standby testing may be available if sufficient space, test materials, and staff are available at the test center. If you'd like to attempt to test as a standby, report to the test center by 8:15 a.m. with

a completed registration form
    standby testing fee of $50 (in addition to test fee)
    acceptable photo ID.

من خیلی امتحان کردم که شاید تهران یا اصفهان جا بده نشد، فکر کنم زودتر ارومیه ثبت نام کن تا اونم پر نشده وگر نه باید بری یه کشور دیگه امتحان بدی.
    به هر حال من فکر کنم اگه چند نفری با هم هماهنگ کنیم و دسته جمعی بریم دردسرش کمتره. شاید هم خوش بگذره!!!

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

پیش فرض بحث درباره امتحان GRE در سنتر اصفهان

سلام...
    اصفهان امسال GRE برگزار نميكنه؟چرا خبري ازش نيست؟!!

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli نمایش پست ها
    سلام...
    اصفهان امسال GRE برگزار نميكنه؟چرا خبري ازش نيست؟!!
    شما ميتونيد به سايت ETS و همينطور تاريخ امتحانات سال قبل مراجعه كنين. ساده ترين راه هميشه بهترين راه نيست دوست عزيزم

صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)