صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران

کاربران گرامی،

این تاپیک صرفا به منظور مطرح کردن سوالات و یا تجربیات شما در مرکز آزمون GRE امیر بهادر در تهران ایجاد شده است. لطفا از بحث در مورد سایر مراکز و یا بحث های مقایسه ای در مورد سایر مراکز در این تاپیک جدا خودداری کنید. برای مطرح کردن بحث های مقایسه ای می توانید از تاپیک مرتبط مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران استفاده کنید.

با تشکر از همکاری شما،
    مدیریت فورم ApplyAbroad

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران

با سلام .

من هم امتحان تافل و هم امتحان GRE رو تو این مرکز آزمون دادم .

فقط راجع به GRE نظر میدم :

در کل مرکز آزمون خوبیه واسه gre . محیط آرومی داره . با احترام با آدم برخورد میکنن . خوش رو .

اگه تو تابستون میرید امتحان بدید کولر خوبی دارن . از گرما خفه نمیشید به خاطر فشار امتحان و اینا!

برنامه ریزی خوبی دارن و هر فرایند پیش از آزمونشون مشخصه ( به عبارتی هر کی هرکی نیست ! )

گروه گروه داوطلبا رو میفرستن تو موسسه ( یعنی یه گروه امتحانشو 10 دقیقه زورتر میده یکی 10 دقیقه دیرتر : تا به هنگام Break در قسمت بوفه و روم به دیوار () ترافیک ایجاد نشه ! که نمیشه معمولا" ! )

چون که آزمون GRE اسپیکینگ و لیسنینگ نداره در نتیجه کنار هم بودن ترمینال ها مزاحمتی از نظر صدا واسه کسی ایجاد نمیکنه . ( البته اگه در مواقع خلوت سال برید آزمون بدید ترمینال ها یکی در میون خالی هستن )

بوفه ی مجهزی داره . آب معدنی کوچیک هزار تومن رانی 1500 . هایپ و اینا هم داره ولی نخورید استرس و ضربان قلبتون میره بالا!

یه محل مشخص و امن برای نگهداری از وسایل داره اونجا که کلیدش دست خودتونه .

کیبرداشون رو من زیاد خوشم نیومد . خیلی دکمه هاشون ریز تشریف دارن واسه کسی که عادت نداره آزاردهنده میشه . البته میتونید تمرین کنید .

اگه عکس های شناسنامه . پاسپورت و یا کارت ملیتون جدید نیست ممکنه یه ذره بهتون گیر بدن روسای اینجا . نگران نباشید و به خودتون استرس وارد نکنید . چند تا سوال میپرسن مثل برادر بزرگتر از خودت داری؟ کوچیکتر چی ؟ دو قلو نیستید که ؟! ( رئیسشون اینا رو از من پرسید اما انگلیسی! ولی با لحن خیلی خوب و دوستانه )

دسترسیش هم خوبه : هم مترو میدون ولیعصر هست . هم تئاتر شهر و اتوبوس !

کاغذ هر چی بخواید بهتون میدن . مقدار اولیه 3 کاغذ آچار . بعد اون هر برگی که تموم بشه بذارید رو کیس در کمتر از 30 ثانیه جایگزینش میکنن و یه دونه تمیز میدن بهتون ! خودکار و مداد اونجا موجود هستش . فقط باید از اونا استفاده کنید .
    فقط یه دونه آب معدنی میتونید ببرید سر جلسه .

اینو حیفم میاد نگم : یه پسره اونجا هست سیبیل داره زیاد ! با اون ترجیحا" حرف نزنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام.

کسی می دونه امیر بهادر تو اکتبر و نوامبر (آبان و آذر) امتحان gre general برگزار می کنه یا نه ؟ الان تو سایتش تاریخ آخرین امتحان gre که نوشته 29 سپتامبر(8 مهر) هست. من اگر بخوام نمرم رو برای دانشگاه هایی که تا 15 دسامبر ددلاین دارن بفرستم باید همین رو ثبت نام کند یا باز هم وقت هست و تو اکتبر و نوامبر امتحان می گیره ؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها
    سلام.

کسی می دونه امیر بهادر تو اکتبر و نوامبر (آبان و آذر) امتحان gre general برگزار می کنه یا نه ؟ الان تو سایتش تاریخ آخرین امتحان gre که نوشته 29 سپتامبر(8 مهر) هست. من اگر بخوام نمرم رو برای دانشگاه هایی که تا 15 دسامبر ددلاین دارن بفرستم باید همین رو ثبت نام کند یا باز هم وقت هست و تو اکتبر و نوامبر امتحان می گیره ؟
    با سلام،

جای نگرانی نیست. به زودی تاریخ های جدید برای اکتبر و نوامبر باز خواهد شد. هر سال باز شدن تاریخ ها بر همین منوال بوده و خواهد بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

دوستان سلام
    توی سایت امیر بهادر که وارد شدم، دیدم آخرین تاریخی که برای GRE داره 18 october هست. هیچ تاریخ دیگه ای بعد 18 اکتبر نیست، حتی بصورت active نشده. چه باید کرد؟ زنگ زدم به خودشون گفتن معلوم نیست ممکنه ETS بده ممکنه هم نده تاریخ جدید رو. مرگ و زندگیست حکایت این مسئله
    اساتید نظرات گهربارشون رو از ما دریغ نکنن

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوستان سلام
    توی سایت امیر بهادر که وارد شدم، دیدم آخرین تاریخی که برای GRE داره 18 october هست. هیچ تاریخ دیگه ای بعد 18 اکتبر نیست، حتی بصورت active نشده. چه باید کرد؟ زنگ زدم به خودشون گفتن معلوم نیست ممکنه ETS بده ممکنه هم نده تاریخ جدید رو. مرگ و زندگیست حکایت این مسئله
    اساتید نظرات گهربارشون رو از ما دریغ نکنن
    نگران نباشید، تجربه من می گه تاریخ جدید باز میشه.

با سلام.
    کسی می دونه آیا از وچری که از سایت امیر بهادر می خریم می شه برای سنتر دیگه ای هم استفاده کرد یا نه؟
    اون تاریخی که من می خوام آزمون بدم فقط سنجش باز هستش که اونم سیستم خرید وچرش رو پیدا نکردم برای همین می خوام از امیربهادر وچر بخرم برای سنجش. آیا همچین چیزی امکان پذیر هست؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

من راضی نیستم از نوع برخوردشون. من هردو آزمونو دادم. من موسسه فنی تهران و سنجشم قبلا رفته بودم.برخورد اینا بسیار بده! بوروکراسی فراوان!
    نمیدونم جزئ قوانین هستش یا نه!
    توصیه میکنم الخصوص برای تافل و ازمونهایی که بخش اسپیک دارند، اینجا رو انتخاب نکنید! یه ذره بلند حرف بزنید، طی یک فرایند نتیجش فکر کردن به ازمون مجدد میشه!
    کنار خیابون ولیعصر و پاساژهای کامپیوتری و جاهای دانشجوییم، موتورها بی داد میکنند! تازه میدون ولیعصر هم که معمولا ساخت و ساز! یا دورش یا داخل میدون!
    صدای موتورها بیداد میکنه.
    کلا حس کومونیستی دارند! بوفشم گرونه!
    اون شخص سیبل دار، که چک میکنه مدارکو، انگار دنبال مجرم هستش! جدی!
    من واقعا حس بدی از ازمون دارم! توصیه میکنم نرید!
    به علت:
    غیر عادی بودن برخورد مسئولین
    نزدیک بودن افراد به هم (صدای نفس کشیدن رو خواهید شنید!)
    اگر سر اسپیکینگ یه ذره صداتون بلند شه .....
    صدای رو مخ اگزوز موتورهای فراوان پاساژهای اطراف
    دست شویی هایی که برای 100 نفر فقط یکی ساخته شده، اونم در4 طبقه پایین
    قیمت بالای اجناس در بوفه
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    با سلام.
    کسی می دونه آیا از وچری که از سایت امیر بهادر می خریم می شه برای سنتر دیگه ای هم استفاده کرد یا نه؟
    اون تاریخی که من می خوام آزمون بدم فقط سنجش باز هستش که اونم سیستم خرید وچرش رو پیدا نکردم برای همین می خوام از امیربهادر وچر بخرم برای سنجش. آیا همچین چیزی امکان پذیر هست؟
    بله قابل استفاده س.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها یه سوال!

من الان ریش گذاشتم فراوان و خوب قاعدتا عکسم با قیافم فرق کرده!
    به نظرتون برام داستان درست میکنن تو امیربهادر و بهم گیر اساسی میدن؟

ممنون
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)