صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال!

من الان ریش گذاشتم فراوان و خوب قاعدتا عکسم با قیافم فرق کرده!
    به نظرتون برام داستان درست میکنن تو امیربهادر و بهم گیر اساسی میدن؟

ممنون
    سلام،

نه این چه حرفیه! اگه اینطوریه که تو عکس پاسپورت و کارت ملی که خانم ها باید حجاب کامل داشته باشند، بعد در حالت عادی که اینطور نیستن، روز آزمون فکر می کنی به هر داوطلب خانم می گن چرا اینقدر موهات بیرونه چهره تو متفاوته؟! طبیعیه که آدم یه روز ریش می زاره، یه روز مدل و رنگ موهاش فرق می کنه. نه این چیزها مهم نیست.

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

دوستان من احتمالا باید برای اواسط ذسامبر امیربهادر امتحان بدم. ممکنه بگید که از لحاظ سکوت در حین امتحان و در حین break چطوره مرکز امیربهادر؟ راستش من هفته پیش سنجش امتحان دادم و از لحاظ شلوغی و سروصدایی که موقع برک راه انداختن اصلا راضی نبودم! خیلی ها همزمان شروع نکرده بودن دیگه ...

جایی که میرن برای پذایرایی تو امیربهادر همون وسط سالنه یا جایی دور از امتحان دهنده هاست؟ توی سنجش که یک در نئوپان گذاشته بودن وسط سالن که همه اونور حرف میزدن ما هم به حرفای اونا گوش میدادیم!!

ممنون
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

نه این چه حرفیه! اگه اینطوریه که تو عکس پاسپورت و کارت ملی که خانم ها باید حجاب کامل داشته باشند، بعد در حالت عادی که اینطور نیستن، روز آزمون فکر می کنی به هر داوطلب خانم می گن چرا اینقدر موهات بیرونه چهره تو متفاوته؟! طبیعیه که آدم یه روز ریش می زاره، یه روز مدل و رنگ موهاش فرق می کنه. نه این چیزها مهم نیست.

موفق باشید.

خب دوست گرامی، شما اشتباه منو راهنمایی فرمودید.
    اساتید چهر شناس، نظامی و حرفه ای امیر بهادور بنده رو تشخصی هویت نفرمودند. با اینکه سه نفر میگفتند عکساش شبیه هشه ولی یک نفر بود که تخصص جرم شناسی داشت و بنده رو ریجکت فرمودن.
    20 بارم طبقاتو برای نشون دادن چهرم به اینو اون نشون دادم.
    پاراسال GRE و تافلو همین جا با یه سویشرت یکسان که امسالم پوشیده بودم امتحان داده بودم، و هرچقدر اصرار و ... فایده نداشت، استرسم گرفتم و امتحانمم خراب شد، حاصل 2 ماه زمان تمام وقت و مبلغ زیادی پول و مگوش و .... هیچ شد.
    جالبه انقدر اینا خدا هستند که هر حرفو یک بار میزنن و بار دوم نداره و وقتی یه حرفی یه بار زدن شما فکر کن رئیس ETS امریکا زده و نگاه عاقل اندر سفیح (صفیح) بهت خاهند کرد. یه همچین ادمایی هستن.
    توصیه اکید میکنم از این مرکز دوری کنید. من عکسام برای پارسال بود، هم گواهی نامه و هم کارت ملیم دارای تاریخ و عکس یکسان و تاریخ دار... اما ...
    خاستم تجربه 2 ماه وقت+حدود 205+159+40 دلاریم رو خدمت دوستان ذکر کنم.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

اساتید چهر شناس، نظامی و حرفه ای امیر بهادور بنده رو تشخصی هویت نفرمودند. با اینکه سه نفر میگفتند عکساش شبیه هشه ولی یک نفر بود که تخصص جرم شناسی داشت و بنده رو ریجکت فرمودن.
    پاراسال GRE و تافلو همین جا با یه سویشرت یکسان که امسالم پوشیده بودم امتحان داده بودم، و هرچقدر اصرار و ... فایده نداشت، استرسم گرفتم و امتحانمم خراب شد، حاصل 2 ماه زمان تمام وقت و مبلغ زیادی پول و مگوش و .... هیچ شد.
    جالبه انقدر اینا خدا هستند که هر حرفو یک بار میزنن و بار دوم نداره و وقتی یه حرفی یه بار زدن شما فکر کن رئیس ETS امریکا زده و نگاه عاقل اندر سفیح (صفیح) بهت خاهند کرد. یه همچین ادمایی هستن.
    توصیه اکید میکنم از این مرکز دوری کنید. من عکسام برای پارسال بود، هم گواهی نامه و هم کارت ملیم دارای تاریخ و عکس یکسان و تاریخ دار... اما ...
    سلام،

عجب! خوب این راهنمایی اشتباه نبود، ایراد از اون یه فرد خاص بوده که حتی به دموکراسی هم اهمیت نداده، وگرنه که باید حرف اون سه نفر قبول می شده و حرف ایشون رد (نمی دونم شاید هم واقعا ایراد از خودتون بوده، مجبور بودید اونقدر ریش بزارین؟! ) با خودم فکر می کنم با اون مثالی که من بالا و در مورد تغییر چهره خانم ها زدم، پس کلا نصف بیشتر داوطلب های خانم در این مرکز رد هویت می شن!
    جدا از شوخی، به ETS ایمیل بدین و شرایط تون رو بگین، مطمئنا بهتون ووچر مجانی میدن و این سری یا دستی به محاسنتون بزنید و ازشون دل بکنید، یا مرکز دیگه ای آزمون بدین. فقط در نظر داشته باشید که هر چه سریعتر اینکار رو بکنید چون پاسخ گرفتن شاید کمی طول بکشه و شما ممکنه به مشکل پیدا کردن مرکز خالی هم بربخوری!

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من امتحانم تو امیر بهادره میخواستم بدونم من تاریخ تولدم رو باید اصلاح کنم. سخت میگیرن در مورد تفاوتش مثلا اینکه نمرم ریپورت نشه یا چیز دیگه ای پیش بیاد؟ یه سوال هم داشتم در مورد خود امتحان اینکه میشه مثل ریدینگ تافل برگشت به سوالای قبل یا تصحیحی انجام داد چه تو کوانت چه تو وربال؟

Junior Member

حتما اعتراض کنید. نتیجه میده. من یه بار برا آیلتس اعتراض کردم، مجانی‌ بهم سیت دادن. هر چه سریعتر

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

موفق باشید.
    برای خانمها زیاد سخت نمیگیرن
    نه تو همه مراحل ها! نه! اون مرحله آخر که عکس میگیرن اون وحشتناکه، اونجا با شدت تمام سخت میگیرن.
    ولی در کل اون آقا کچل ریشو (فک کنم عینکی) که همون اول کار مدارکو چک میکنه، برای آقایون رو دیدم خودم که قشنگ با صورت تطبیق میده، ولی برای خانم ها یه نگاه به پاسشون میندازه و میگه بفرما برو!!!
    میدونین، انگار به اقایون مشکوک ترن.
    آقای ماهان اون روز که اینجا نوشتن که من ریش دارم، خواستم بهشون بگم که با ریش نرین.
    چون تو هر کدوم ازون مراحل یه عده هستن که به شدت مخالف مشابه بودن شما با عکس پاس و کارت ملین! جالبه، اصلا شناسنامه قبول نمیکنن. اعتقاد دارن که شناسنامه که سرتیفیکیت دائمیه و کارت ملی و پاسپورت که مدت دار هستن و انقضا دارن باید همراه داوطلب باشه.
    اتفاقا به عکس کارت ملی ما هم ایراد گرفتن (به شدت! قبول نمیکردن که بابا این منم!!!!) و اینکه شناسنامه رو برای تطبیق بیشتر استفاده کردن.
    یعنی من نمیدونم فازشون چیه.
    اون حس منفی ای که همون انتقال میدن به جمیع داوطلبین به شدت اثر میذاره رو روحیه بچه ها. دختر و پسرم نداره. تو رو ح و روان همه اثر میذاره. 3 تا سکیوریتی چک، نمیدونم 5 تا امضا، 4 تا تشخیص هویت، 5 بار تفتیش بدنی، مثلا اونی که شما رو تفتیش میکنه! (مفتش!!!) اون به قیافتونم نگاه میکنه!!! یعنی مجددا سکیوریتی چک! اونی که عکس میگیره سوالاتی میپرسه ازتون که شما مثلا اگه من و من کنین به نهادهای مربوطه امیربهادر گزارش میدن
    من هیچوقت درک نکردم دلیل این همه سخت گیری چیه!
    مثلا نمیفهمم چرا نمیشه کیک باز شده که صدای خش خشش بقیه رو هم اذیت نمیکنه برد! چرا باید دسمال کاغذیا و خیلی چیزای دیگه رو جلوی جمع صد بار باز کنن نگاه کنن!!! دست میزنن دستمالا کثیف میشه. یعنی اگه سرما خورده باشی به فنا میری!! باید بینیتو بالا بکشی مداما (محدودیت دستمال)!!!!
    چرا هشت بار شماره جدید میدن بهتون!! درباره دانشجوهای ایران چی فکر میکنن!!!!!
    دو تا دستشویی تو زیرزمینه، 5 طبقه دو سکشنه سالن امتحانه..
    7 دقیقه وقت داری بری پایین بیای بالا، با دو تا اسانسور، همه در فرار، همه مضطرب که الان اسانسور پر میشه!!!
    بایدم سالنو ترک کنی!!!
    به جای سخت گیری اون اسانسورا رو درست کن!!!
    دو تا سرویش بهداشتی اضافه کن!!!
    گیر میدن به عکس کارت ملی دانشجوها!!! به یکی میگن تو چرا ابروهات اون شکلیه خودت نیستی، به یکی میگن تو بینیت عملیه خودت نیستی به یکی میگن تو لاغر شدی خودت نیستی!!!! بابا به شماها چه ربطی داره!!!
    اگه یه روزی کسی کشف کرد دقیقا منظور امیربهادر ازین کارها چیه، بیاد لطفا اینجا بنویسه مام روشن شیم.
    ممنونم.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    برای خانمها زیاد سخت نمیگیرن
    نه تو همه مراحل ها! نه! اون مرحله آخر که عکس میگیرن اون وحشتناکه، اونجا با شدت تمام سخت میگیرن.
    ولی در کل اون آقا کچل ریشو (فک کنم عینکی) که همون اول کار مدارکو چک میکنه، برای آقایون رو دیدم خودم که قشنگ با صورت تطبیق میده، ولی برای خانم ها یه نگاه به پاسشون میندازه و میگه بفرما برو!!!
    میدونین، انگار به اقایون مشکوک ترن.
    آقای ماهان اون روز که اینجا نوشتن که من ریش دارم، خواستم بهشون بگم که با ریش نرین.
    چون تو هر کدوم ازون مراحل یه عده هستن که به شدت مخالف مشابه بودن شما با عکس پاس و کارت ملین! جالبه، اصلا شناسنامه قبول نمیکنن. اعتقاد دارن که شناسنامه که سرتیفیکیت دائمیه و کارت ملی و پاسپورت که مدت دار هستن و انقضا دارن باید همراه داوطلب باشه.
    اتفاقا به عکس کارت ملی ما هم ایراد گرفتن (به شدت! قبول نمیکردن که بابا این منم!!!!) و اینکه شناسنامه رو برای تطبیق بیشتر استفاده کردن.
    یعنی من نمیدونم فازشون چیه.
    اون حس منفی ای که همون انتقال میدن به جمیع داوطلبین به شدت اثر میذاره رو روحیه بچه ها. دختر و پسرم نداره. تو رو ح و روان همه اثر میذاره. 3 تا سکیوریتی چک، نمیدونم 5 تا امضا، 4 تا تشخیص هویت، 5 بار تفتیش بدنی، مثلا اونی که شما رو تفتیش میکنه! (مفتش!!!) اون به قیافتونم نگاه میکنه!!! یعنی مجددا سکیوریتی چک! اونی که عکس میگیره سوالاتی میپرسه ازتون که شما مثلا اگه من و من کنین به نهادهای مربوطه امیربهادر گزارش میدن
    من هیچوقت درک نکردم دلیل این همه سخت گیری چیه!
    مثلا نمیفهمم چرا نمیشه کیک باز شده که صدای خش خشش بقیه رو هم اذیت نمیکنه برد! چرا باید دسمال کاغذیا و خیلی چیزای دیگه رو جلوی جمع صد بار باز کنن نگاه کنن!!! دست میزنن دستمالا کثیف میشه. یعنی اگه سرما خورده باشی به فنا میری!! باید بینیتو بالا بکشی مداما (محدودیت دستمال)!!!!
    چرا هشت بار شماره جدید میدن بهتون!! درباره دانشجوهای ایران چی فکر میکنن!!!!!
    دو تا دستشویی تو زیرزمینه، 5 طبقه دو سکشنه سالن امتحانه..
    7 دقیقه وقت داری بری پایین بیای بالا، با دو تا اسانسور، همه در فرار، همه مضطرب که الان اسانسور پر میشه!!!
    بایدم سالنو ترک کنی!!!
    به جای سخت گیری اون اسانسورا رو درست کن!!!
    دو تا سرویش بهداشتی اضافه کن!!!
    گیر میدن به عکس کارت ملی دانشجوها!!! به یکی میگن تو چرا ابروهات اون شکلیه خودت نیستی، به یکی میگن تو بینیت عملیه خودت نیستی به یکی میگن تو لاغر شدی خودت نیستی!!!! بابا به شماها چه ربطی داره!!!
    اگه یه روزی کسی کشف کرد دقیقا منظور امیربهادر ازین کارها چیه، بیاد لطفا اینجا بنویسه مام روشن شیم.
    ممنونم.

من بیشتر از دوماه وقاعا خوندم و اکانت مگوشو و ازمونای منهتن و تلاش فراوان!!!!!! سال قبلم پذیرش خوب نگرفتم ، سال دومیم
    باورتون نمیشه، من کارت ملیمو پارسال عوض کردم و المثنی گرفتم، گواهینامه رانندگیمم جدیده و همشون یک عکس هستن!
    پارسال با یک سوئیشرت و امسال هم همون سوئیشرت رو پوشیدم! یعنی ژانویه امسال با نوامبر الان! چقدر مگه فاصله داره؟!!!ز
    هرچی گفتم اثر نکرد! انتظرا دارن شما کپی عکستون باشید! خوب ادم بشینه دوسال درس بخونه چاق میشه یک مقدار و ....
    تازه بعدشم نشسته به توضیح میده برو کارت ملی و شناسنامه تو ترجمه کن و ... و .... بعدش شاید!
    یه لحظه خودتونو جایه من بذارید! درک خواهید کرد چه فشار روانی بهم اومد! نمرمم خراب شد! حولو حوشه 159+205+39 و جدای از یه سسری دیگه از خرجها! رفت و هیچ نتیجه ایم نگرفتم.
    خودشون کلاساشون کیفیتش متناسب با قیمتش نیست! حاضر نیستن 10 تومن از قیممت کلاساشون کم کنن و پول ملتو میخورن! اون موقع این طوری پولای مارو هم حروم کردم. تازه همشم صدای موتور میومد
    من با این نمره کمتر از پارسالم نمیدونم چی کار کنم! (( تازه سربازیم بیخ گوشمه! با 20 میلیون که جدیدا شده!

بچه ها من با ETS مکاتبه کردم. لازم دیدم جوابشو اینجا بگم، تا بقیه بدونن با چه آدمای کثیفی تو امیربهادر طرف میشن!
    من ایمیل زدم چندیدن بار و در اخرین پاسخ نهایی به من ایمیل اومد که، گفته شده شما در زمان بریک بعد از زمان بسیار طولانی بازگشت کردید و این فر نیست در قیاس با سایر داوطلبین"!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

بچه ها من با ETS مکاتبه کردم. لازم دیدم جوابشو اینجا بگم، تا بقیه بدونن با چه آدمای کثیفی تو امیربهادر طرف میشن!
    من ایمیل زدم چندیدن بار و در اخرین پاسخ نهایی به من ایمیل اومد که، گفته شده شما در زمان بریک بعد از زمان بسیار طولانی بازگشت کردید و این فر نیست در قیاس با سایر داوطلبین"!!!!!
    سلام،

شما دوباره ایمیل بدین و به ETS بگین که اگه security cameras رو چک کنن، با توجه به شماره کابین شما می تونن دقیق متوجه بشن که شما دیر برگشتین یا نه؟!
    من از این مورد مطینم چون چک کردن دوربینها رو سنجش به من گفته بود که اگه ما شکایتی داشته باشیم می تونیم حتی درخواست چک کردن رو بدیم.
    هر چه سریعتر اینکار رو بکنین تا نتیجه رو بگیرین.
    متاسفم براتون

موفق باشین.
    ویرایش توسط Fairymaid : November 10th, 2016 در ساعت 08:35 AM

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)