صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز امیر بهادر در تهران

دوستان عزیز, مخصوصا امیر حسین, سلام,

نظر شخصی من این هست که اجازه بدیم وقتی دوستان تجربه های شخصی خودشون را بیان میکنند, قضاوت به عهده مخاطب و خواننده باشه. برای توصیف مشاهدات و تجربیات شخصی هم که نیاز به تخصص یا دانش خاصی نیست. دوستی رفته این مرکز و برخوردی که باهاش شده را (که موجب ناراحتی این دوست شده) اینجا توصیف کرده. این حق هر کسی هست که از برخوردی ناراحت بشه یا نه. افراد اختیار دارند, مشاهدات ذکر شده در این تاپیک را میخونن و بنا به سلایق و اولویت های خودشون تصمیم میگیرند.
    در ضمن دوستمون chemistrymaste هم که حکم قطعی صادر نکردن و نظر شخصی خودشون را با عنوان "پیشنهاد" مطرح کردند. مخاطبین هم نظر شما که گفتید مشکلی در این مرکز ندیدید (که درست هم هست و شما مشکلی ندیدید) و هم نظر دوستمون که گفتن مشکلی دیدن (که درست هم میگن و ایشون با مشکلی که ذکر کردن برخورد داشتن) و دیگر نظرات را میبینن. پس دلخور نشید از دوستانی که مشکلاتی که شخصا باهاش برخورد داشتن را ذکر میکنن.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

کاربران گرامی،

این تاپیک برای بیان تجربیات شما در ارتباط با
    آزمون GRE مرکز امیر بهادر است. هر کدام از کاربران مختار است تجربه شخصی خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارد تا در تصمیم گیری سایر کاربران کمکی کرده باشد. لطفا از بیان بحث های حاشیه ای و یا کلی که ارتباط مستقیمی با تاپیک فوق ندارند خودداری کنید، چرا که اینگونه بحث ها خارج از فرم تاپیک و فاقد محتوا در نظر گرفته می شود.
    از همین رو تمامی پست هایی که در این مقوله قرار گرفتند بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند.

با سپاس از همکاری شما عزیزان

مدیریت فورم

Junior Member

من به دلیل اینکه عکس کارت ملیم قدیمی بود و مدرک شناسایی دیگه ای (مثلا پاسپورت) نداشتم، روز آزمون به مشکل خوردم. مسئولین موسسه و به ویژه مدیر موسسه در این زمینه بسیار بی منطق، بی فکر عمل کردند و حداکثر استرس ممکن رو به من منتقل کردند و در نتیجه،نمره آزمونم اونطور که باید نشد. مدیر موسسه میگفتن به احتمال 90 درصد نتیجه آزمونت در نظر گرفته نمیشه و به عنوان یه آزمون آزمایشی به این آزمون نگاه کن! در حالیکه میتونستن این رو به من نگن و بذارن بدون استرس آزمون رو بدم! در نهایت هم نمرم بدون مشکل اعلام شد!

سلام.
    من هم تجربه خودم رو میگم از سال گذشته که توی این مرکز امتحان دادم. به نظر من به خاطر هزینه ی نسبتا زیادی که آزمون های ETS دارن (برای من به شخصه قابل توجه هستش) به خودی خود این آزمون ها استرس دارن چون تکرارشون از نظر مالی کار آسون و به صرفه ای نیست. یادم میاد که در مرحله اول که بازرسی بدنی بود از چند تا ابنبات کوچیکی که توی جیب من بود من فراموش کردم یکی رو تحویل بدم اون ته جیبم بود. کسی که بازرسی بدنی رو انجام میداد دست کرد توی جیب من و تا خیلی پایین تر از جایی که باید پایین میرفتن رفتن و خیلی جاهایی رو که نباید لمس کنن لمس کردن. همین یک مورد رو اگر خارج از کشور بود کاملا می شد پیگیری کرد و من فکر میکنم همه جای دنیا هم قبول میکنن که همچین چیزی توی بهم زدن آرامش و نتیجه امتحان میتونه تاثیر داشته باشه! عذرخواهی کردن قبل از کار اجازه نمیده که هر کاری بخوان انجام بدن... بگذریم برای من آقا این مورد توی اون لحظه قابل گذشت بود ولی هیچ لزومی به گذشت نیست و شاید برای بقیه یا خصوصا خانوم ها تحمل کردن این سبک بازرسی بدنی آسون نباشه. بعد از اون حدود ۱۵دقیقه من رو معطل کردن. چرا؟ برای اینکه یه آقای نسبتا سن داری به کارت ملی من گیر دادن که چند روز پیش من این کارت رو دیدم و کس دیگری جای من امتحان داده در حالی که جفتمون میدونستیم این درست نیستش. بعد از ۱۵ دقیقه که ایشون مشغول بررسی بودن و من همینجوری حرص میخوردم در نهایتم تحمل تموم شد و رفتم با یک نفر دیگه صحبت کردم و توضیح دادم که اصلا نمیشه توی کمتر از ۱۴ روز؟ یا ۲۱ روز؟ امتحان رو تکرار کرد چه جوری امکان داره که صحبت اون آقا درست باشه اصلا؟ در نهایت خودشون به حجم نادرستی حرفشون پی بردن و بدون معذرت خواهی اجازه دادن که برم توی سالن.

از کیبوردم هم راضی نبودم ولی بعد از طی این مراحل فقط میخواستم امتحانم رو بدم برم دیگه صدام هم در نیومد. این چند مورد به طور مشخص توی ذهن من مونده بود بعد از یک سال و شاید خیلی طولانی تر هم بمونه. نه فقط به خاطر مورد اول بلکه به خاطر این حجم مجرم شناخته شدن بی دلیل که توی زندگی من به شخصه بی سابقه بوده. توصیه من این هستش که اگر امکان انتخاب مرکز دیگه ای رو توی تاریخ مورد نظرتون دارین قطعا و یقیقنا اون رو انتخاب کنن. از نظر من وضعیت این مرکز میتونه توی نتیجه ی امتحان تاثیر بزاره.

آرزوی موفقیت برای همه ی کسانی که امتحان GRE دارن و آرزوی آرامش و صبر برای تمام دوستانی که به این مرکز میرن.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    سلام.
    من هم تجربه خودم رو میگم از سال گذشته که توی این مرکز امتحان دادم. به نظر من به خاطر هزینه ی نسبتا زیادی که آزمون های ETS دارن (برای من به شخصه قابل توجه هستش) به خودی خود این آزمون ها استرس دارن چون تکرارشون از نظر مالی کار آسون و به صرفه ای نیست. یادم میاد که در مرحله اول که بازرسی بدنی بود از چند تا ابنبات کوچیکی که توی جیب من بود من فراموش کردم یکی رو تحویل بدم اون ته جیبم بود. کسی که بازرسی بدنی رو انجام میداد دست کرد توی جیب من و تا خیلی پایین تر از جایی که باید پایین میرفتن رفتن و خیلی جاهایی رو که نباید لمس کنن لمس کردن. همین یک مورد رو اگر خارج از کشور بود کاملا می شد پیگیری کرد و من فکر میکنم همه جای دنیا هم قبول میکنن که همچین چیزی توی بهم زدن آرامش و نتیجه امتحان میتونه تاثیر داشته باشه! عذرخواهی کردن قبل از کار اجازه نمیده که هر کاری بخوان انجام بدن... بگذریم برای من آقا این مورد توی اون لحظه قابل گذشت بود ولی هیچ لزومی به گذشت نیست و شاید برای بقیه یا خصوصا خانوم ها تحمل کردن این سبک بازرسی بدنی آسون نباشه. بعد از اون حدود ۱۵دقیقه من رو معطل کردن. چرا؟ برای اینکه یه آقای نسبتا سن داری به کارت ملی من گیر دادن که چند روز پیش من این کارت رو دیدم و کس دیگری جای من امتحان داده در حالی که جفتمون میدونستیم این درست نیستش. بعد از ۱۵ دقیقه که ایشون مشغول بررسی بودن و من همینجوری حرص میخوردم در نهایتم تحمل تموم شد و رفتم با یک نفر دیگه صحبت کردم و توضیح دادم که اصلا نمیشه توی کمتر از ۱۴ روز؟ یا ۲۱ روز؟ امتحان رو تکرار کرد چه جوری امکان داره که صحبت اون آقا درست باشه اصلا؟ در نهایت خودشون به حجم نادرستی حرفشون پی بردن و بدون معذرت خواهی اجازه دادن که برم توی سالن.

از کیبوردم هم راضی نبودم ولی بعد از طی این مراحل فقط میخواستم امتحانم رو بدم برم دیگه صدام هم در نیومد. این چند مورد به طور مشخص توی ذهن من مونده بود بعد از یک سال و شاید خیلی طولانی تر هم بمونه. نه فقط به خاطر مورد اول بلکه به خاطر این حجم مجرم شناخته شدن بی دلیل که توی زندگی من به شخصه بی سابقه بوده. توصیه من این هستش که اگر امکان انتخاب مرکز دیگه ای رو توی تاریخ مورد نظرتون دارین قطعا و یقیقنا اون رو انتخاب کنن. از نظر من وضعیت این مرکز میتونه توی نتیجه ی امتحان تاثیر بزاره.

آرزوی موفقیت برای همه ی کسانی که امتحان GRE دارن و آرزوی آرامش و صبر برای تمام دوستانی که به این مرکز میرن.

دقیقا همینه، بی اندازه برخوزدشون زشته! صداقتا عرض میکنم. بچه هایی که دارن، اماده میشن، تجربه من ایشون و خیلی دیگه رو ببینن، من امتحان رو خراب کردم، نمرمم نیومده، واقعا وقت گذاشتم، ددلاینهارم از دست دادم برای آمریکا و کشورهایی که مثلا آمریکا ددلاین دارن. 500 دلار هزینه مشهودشه و شاید 1000 دلار هزینه نامشهودش که میتونستم بجای دوماه اندی که وقتم تلف شدم، مقاله مو مینوشتم و برای اروپا یا استرالیا حداقل بهتر اپلای میکردم.
    من مسیر زندگیم شاید عوض بشه چون دارم بجای آمریکا روی استرالیا وقت میذارم! اگه یه لحظه واقعا درک کنید، شرایط من رو میفهمید چی میگم!
    من سال دومیم هستم و خیلی هزینه کردم و سربازی بیخ گوشمه.

در مورد کیبرد هم ایشون صحیح میگه، کیبردهاشون خیلی بده، دکمه shift بسیار کوچیکه در حد یه دکمه حرف! دکمه ها چسبیده بهم دیگه کاملا.
    یه نمونه دیگه هم میگم، سر امتحانتون تست کنید، یه لحظه سرتونو برگردونید برای خستگی در کردن، میبینید مراقب دقیق بهتون زل زده! دفعه دوم سومم رو من پیشنهاد نمیکنم این ور اونورو نگاه کنید، چون ممکنه امتحانتون کنسل شه. (اینو یه بارشو امتحان کنید ببینید راست میگگم یا نه!)
    فقط من همینو میگم، اینا یه مشت آدم کثیف هستن و پول پرست. پول کلاسای آشغالشون و بدردنخورشون 700-800 تومنه، و آزمونای غیر استاندارد تافلشون که همه دیگه از کیفیتش اطلاع دارن، به اصطاح مفت گرونه.
    خودشون قدیم، ووچر میدادن، که فکر کنم درصدش 9 درصد بودش! یعنی از اب گلالود ماهی میگیرن! تو این وضع از ما بچه ها!
    اون موقع چه جوری حاضر میشن، این مقدار پول رو که ما باید به دزدهای سرگردنه تحریم های دو طرفه بدیم، بسوزنن؛ فارغ از وقتی که گذاشتم و دو سه ماه فقط نشستم!
    خلاصه ما توی همچین مملکتی زندگی میکنیم.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دقیقا همینه، بی اندازه برخوزدشون زشته! صداقتا عرض میکنم. بچه هایی که دارن، اماده میشن، تجربه من ایشون و خیلی دیگه رو ببینن، من امتحان رو خراب کردم، نمرمم نیومده، واقعا وقت گذاشتم، ددلاینهارم از دست دادم برای آمریکا و کشورهایی که مثلا آمریکا ددلاین دارن. 500 دلار هزینه مشهودشه و شاید 1000 دلار هزینه نامشهودش که میتونستم بجای دوماه اندی که وقتم تلف شدم، مقاله مو مینوشتم و برای اروپا یا استرالیا حداقل بهتر اپلای میکردم.
    من مسیر زندگیم شاید عوض بشه چون دارم بجای آمریکا روی استرالیا وقت میذارم! اگه یه لحظه واقعا درک کنید، شرایط من رو میفهمید چی میگم!
    من سال دومیم هستم و خیلی هزینه کردم و سربازی بیخ گوشمه.

در مورد کیبرد هم ایشون صحیح میگه، کیبردهاشون خیلی بده، دکمه shift بسیار کوچیکه در حد یه دکمه حرف! دکمه ها چسبیده بهم دیگه کاملا.
    یه نمونه دیگه هم میگم، سر امتحانتون تست کنید، یه لحظه سرتونو برگردونید برای خستگی در کردن، میبینید مراقب دقیق بهتون زل زده! دفعه دوم سومم رو من پیشنهاد نمیکنم این ور اونورو نگاه کنید، چون ممکنه امتحانتون کنسل شه. (اینو یه بارشو امتحان کنید ببینید راست میگگم یا نه!)
    فقط من همینو میگم، اینا یه مشت آدم کثیف هستن و پول پرست. پول کلاسای آشغالشون و بدردنخورشون 700-800 تومنه، و آزمونای غیر استاندارد تافلشون که همه دیگه از کیفیتش اطلاع دارن، به اصطاح مفت گرونه.
    خودشون قدیم، ووچر میدادن، که فکر کنم درصدش 9 درصد بودش! یعنی از اب گلالود ماهی میگیرن! تو این وضع از ما بچه ها!
    اون موقع چه جوری حاضر میشن، این مقدار پول رو که ما باید به دزدهای سرگردنه تحریم های دو طرفه بدیم، بسوزنن؛ فارغ از وقتی که گذاشتم و دو سه ماه فقط نشستم!
    خلاصه ما توی همچین مملکتی زندگی میکنیم.
    سلام
    منم گردنم درد داشت (شب قبلشو خوب نخوابیده بودم) و یه بار که سرمو برگردوندم تا به اصطلاح این گردنم یه تکونی بخوره و بتونم باز ادامه بدم، دقیقا دو تا مراقب همزمان با هم بهم نگاه کردن، منم برای مطمئن شدن صورت جفتشونو نگاه کردم تا مطمئن بشم هر دو نگاهم میکنن، هر دو نگاهم میکردن، انگار میخواستم تو اون میکروفون ماننده به مرکز!! اطلاع بدن که بله مظنون رو دستگیر کردیم
    جالب اینجاست که همون اول اول میگن هر گونه طلا، نقره، برنز، طلا مصنوعی، بدلیجات و... دارین دربیارین از سر و گوشتون (فکر کنم حس میکنن ما میتونیم تو همون گوشوارمون مثلا یواشکی شکلات و کشمش ببریم تو)، ساعت هم باید ازدست دراورده بشه.
    ببینین دوستان،
    من با اونا هیچ خصومتی ندارم.
    من خودمم از رفتار دو سه تا از مراقبین و کارمندانشون واقعا خوشم میاد (رفتارشون دوستانه هست، واقعا مهربونن)، من اینجا نیومدم به کسی تهمت بزنم یا کسی رو بد جلوه بدم (پیرو پستهای قبلی که حذف شد)، من فقط میخوام بگم اگه کسی کارت پایان خدمت نداره، کارت ملی و شناسنامه ش قدیمیه، پاسپورت نداره، یا دوست داره ساعتش دستش باشه، یا نمیخواد مداما گوشواره رو دربیاره و دوباره گوشش کنه، گردنشو اگه تکون بده اینجا چپ چپ نگاش میکنن، شما عملا نمیتونین کوچیکترین تحرکی داشته باشین، اگه کسی عادت داره موقع کار کردن با کامپیوتر یا مطالعه هر نیم ساعت یه تکون کوچیک بخوره، این مرکز نره. چون اذیت میشین. واقعا و واقعا من خصومتی با شخص خاص یا مرکز خاصی ندارم (اینو از صمیم قلبم عرض میکنم).
    درباره کیبوردا هم حق باشما هست.
    پارتیشنا هم به هم چسبیده و این جالب نیست.
    یه دختر خانمی هدفونو زودتر از موعد مقرر گذاشت (حواسش نبود) اومدن ریختن سرش تو چرا قوانین ای تی اسو زیر پا میذاری. دختره هیچ کاری نکرد فقط هدفونو زودتر گذاشت. میخواست گریه کنه (منم اگه جای ایشون بودم همون حس بهم دست میداد).
    من نمیگم اگه شما در حد 115 بلد باشین و برین این مرکز میشین 90 نخیر. ابدا منظور من این نیست. من میگم بگیر نگیر داره. دیدی یهو یه کاری کردن اعصابت خراب شد سوی چشمات رفت و دیگه بقیه رو خراب کردی.
    اون اضطرابی که به ادم تحمیل میکنن موقع اسپیکینگ هم وحشتناکه (همش میترسی صدات بره بالا پس با والیوم خیلی خیلی کم صحبتمیکنی و خب میکروفون اصلا صداتو ضبط نمیکنه).
    بقیه مواردو دوستان گفتن. اگه این موراد برای شما اکی هست، دوباره و سه باره رفتن به این مرکز هم ایرادی نداره.
    هر مرکزی که تشریف میبرین امیدوارم به بهترین نتایج برسین دوستان عزیزم

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

من 26 نوامبر در این مرکز آزمون تافل دادم. بر خلاف خیلی از دوستان که به مشکل خوردن جهت تطبیق چهره و عکس من با داشتن شناسنامه و پاسپورت تاریخ دار هیچ مشکلی نداشتم. حتی با وجود این که عکس شناسنامه ام طاس بود! برخورد مراقبین هم خوب بود و بدون مشکل حتی من قبل از شروع جلسه ازشون خواهش کردم یک طبقه چوبی که زیر میزکامپیوتر هست رو برای من بردارن چون من عادت دارم پاهام رو روی هم بندازم و در این مورد هم کاملا همکاری کردند. به نظرم رسید یک مقدار در اعمال قوانین سختگیر هستند ولی غیر از این مشکلی نداشت از نظر من.
    ویرایش توسط Cyberoam : November 29th, 2016 در ساعت 12:19 PM

متاسفانه این اتفاقات تو این مرکز زیاده، و خیلی از دوستان دیگه از این لحاظ متضرر شدن.
    به نظر بنده، تحریم همچین موسسه هایی باعث تجدید ساختار و برخورد بهتر اینها با متقاضیان میشه. پیشتر هم من یکی از دوستان دیگم دقیقا همین اتفاق براشون رخ داده، البته ایشون بعدا در یک سنتر دیگه، نمره خوبی کسب کردن!
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان. بخصوص با این دلار 3900 تومنی! مملکت نیست که! ...

Junior Member

سلام
    راستش من اشتباه کردم که اول این تاپیک رو نخوندم و موسسه (بسیار قانونمد!!!) امیربهادر رو انتخاب کردم برا امتحان دادن. امیدوارم هر کس دیگه ای که میخاد امتحان بده بیاد و اینجا رو بخونه تا تصمیمی نگیره که بعدش پشیمون بشه. منو بخاطر اینکه عکس کارت ملیم قدیمی بود و مهمتر اینکه عکس روی گواهینمامم کیفیت خوبی نداشت ریجکت کردن. چیزی که من فهمیدم ی مشت ادم روانی که حال میکنن ملت رو اذیت کنن مسئول برگزاری همچین ازمونی شدن. هر چی هم میگی فقط میگن قوانین ETS هست. خلاصه اینکه ی پیش فرض برا خودتون بذارید که با ادمای بی منطقی سرو کار دارید و بعدش این مرکز بسیار قانونمند! رو انتخاب کنید. از نظر طرز برخورد هم که واقعا بخای باهاشون در ی مشکلی که برات پیش اومده حرف بزنی فوق العاده بی ادب و بی شخصیت هستن.
    خلاصه اینکه اگر میخاید توی این مرکز امتحان بدین کمی بیشتر تحقیق کنید که وقت، انرژی و پولتون رو دور نریزید.

با سلام

البته من در سال 2016 آزمون GRE در این سنتر داشتم ولی چون اخیرا تجربه خودم در مورد سنتر دانشکده پزشکی تبریز برای آزمون تافل را نوشتم خواستم تجربه خودم در مورد این مرکز را هم به اشتراک بگذار.

این مرکز به نظر من نمود کامل جوگیری بود و من شخصا اصلا از این مرکز راضی نبودم، علی الخصوص بعد از آزمون تافل در سنتر دانشکده پزشکی تبریز واقعا تفاوت را احساس کردم.

اولین مسئله برخورد عجیب پرسنل و وارد کردن استرس بیش از بود، بعد از هدایت به اتاقهای مختلف اولین مشکل در بخش کنترل مدارم بود که با وجود 5 مدرک شناسایی، مدارک شناسنامه و کارت ملی به دلیل قدیمی بودم و نداشتن تاریخ اعتبار، مدارک کارت پایان خدمت و گواهینامه به بهانه مدارک تکمیلی بودن قبول نشدن، پس از ارائه شناسنامه، مجبور کردن که حتما باید پاسپورت را امضا کنید و این برای فردی مثل من که قصد تغییر امضا داشت مشکل ساز شد.

دومین بحث، بازرسی بدنی بود که البته من مشکلی باهاش نداشتم. ولی بعد وارد شدن به اتاق آزمون، بحث هایی مثل دستتون را روی میز نگذارید، دست نزنید و... عجیب بود.

مورد بعدی به نظر من (علی الخصوص با تجربه آزمون تافل بیشتر به چشم خورد) فاصله نسبتا کم افراد و مانیتورهای نسبتا کوچک تر بود، با توجه به اینکه من زودتر به استراحت رفتم، با بیسیم به یکدیگر اطلاع میدن و یکی از مسئولین جلو درب دستشویی مراقب من بود!

بعد از اتمام آزمون، با توجه به اینکه باز زودتر تمام کردم از شهر دیگری هم اومده بودم قصد رفتن به دستشویی داشتم که اول با گذاشتن کیف در بوفه مخالفت کردن (آزمون در طبقات بالا و دستشویی در زیرزمین در کنار بوفه و... قرار داره) و بعدا که من کیف را هم بردن داخل این دفعه دو نفر اومدن جلو درب دستشویی منتظر شدن.

در کل من شخصا توصیه میکنم حدالامکان از این سنتر استفاده نکنید.

با آرزوی موفقیت.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)