نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: سوالات در ارتباط با GRE مرکز ارومیه

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض سوالات در ارتباط با GRE مرکز ارومیه

کاربران گرامی،

این تاپیک صرفا به منظور مطرح کردن سوالات و یا تجربیات شما در مرکز آزمون GRE ارومیه ایجاد شده است. لطفا از بحث در مورد سایر مراکز و یا بحث های مقایسه ای در مورد سایر مراکز در این تاپیک جدا خودداری کنید. برای مطرح کردن بحث های مقایسه ای می توانید از تاپیک مرتبط مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران استفاده کنید.

با تشکر از همکاری شما،
    مدیریت فورم ApplyAbroad

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز ارومیه

سلام از دوستان خواهش میکنم هر کس که توی مرکز آواتالک ارومیه امتحان داده تجربیاتش رو برای استفاده بقیه بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد نرم افزار دانشگاه تبریز

سلام دوستان عزیز
    کسی تو مرکز آوا تالک ava talk ارومیه امتحان داده ؟؟؟

سلام دوستان من در این مرکز جی آر ای ندادم ولی تافلم در این مرکز بود.
    در این لینک میتونید جزییات رو در موردش بخونید و تصاویری که از این مرکز داشتم رو ببینید.
    در کل مرکز آزمون خوبی هست.
    - محیط آرومی داره. زیرزمین هست و صدای بیرون زیاد نمیاد داخل.
    - مسئولینش مرتب و منظم هستند و کاملا طبق قوانین رفتار میکنند. در کارشون جدی هستند (البته سر آزمون من سیستم بغل دستی من خالی بود یکی از مراقبین خیلی مینشست و بلند میشد که حواسمو پرت کرد).
    - سیستمهای خوبی داره و من در مورد تافل که یکی دو سوال رو برای ریدینگ برگشتم عقب و کلا در حین آزمون، وقفه ای در اجرا حس نکردم (خیلی جزیی و قابل چشم پوشی بود که فکر میکنم به خاطر ارتباط اینترنتی باشه نه از سیستمها).
    - امکانات رفاهی خوب هست. سرویس بهداشتی همون طبقه پایین اون سمت سالن 2 تا بود. سر ازمون تافل من، زمان استراحت خوراکی ندادند (برخلاف سنجش) حالا نمیدونم قانون ای تی اس چی هست! آب معدنی هم همون نزدیک سرویس بهداشتی هست. کلاسهای درس دور سالن هستند که میتونید برید استراحت هم کنید و خود همون سالن هم چند تا صندلی هست. کمد هم به تعداد کافی و به اندازه یه کیف زنانه هست. یادمه کوله یکی از آقایون رو که اونجا جا نشد گرفتن و داخل اتاقی که کارهای بررسی مدارک شرکت کنندگان آزمون رو انجام میدادن گذاشتن.
    بازم سوالی بود در خدمتم.
    برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

راستی دوستان، اسم مرکز «آواتاک» هست، نه تالک! دوستانی که ممکنه از شهرهای دیگه بیان و این مرکز آزمون بدن ممکنه موقع جستجوی آدرس و پرس و جو از دیگران دچار اشتباه بشن .
    راستی در مورد دسترسی به این مکان با وسایل نقلیه عمومی هم میتونم بگم خیلی راحت هست:
    1- اتوبوسهای دانشکده، بند، گلشهر هر سه از مقابل این مرکز عبور میکنند و دقیقا جلوی مرکز و روبروی مرکز (اون سمت خیابان) ایستگاه دارند. به راننده اتوبوس هم بگید خیابان منصورافشار یا موسسه آواتاک بهتون میگه کدوم ایستگاه پیاده بشید.
    2- سر خیابان دانشکده (چهارراه دانشکده) تاکسی ها صف کشیدن و اگر بگید سر خیابان منصورافشار یا سازمان مدیریت و برنامه ریزی، بهتون میگن سوار کدوم تاکسی بشید و به راننده بگید خودش همون جا نگه میداره. (چون وسط مسیر هست و ایستگاه آخرشون نیست)

آمادگی GRE

سلام. امروز رفتم این مرکز ثبت نام کنم تاریخ مورد نظرم پر شده تا دو سه روز پیش باز بود. برای ژانویه هم آزمونی نزده. پر شده یا صبر کنم باز میشه تاریخ جدید؟ نمیدونم برا مراکز دیگه ثبت نام کنم یا اوایل دی ماه تاریخ جدید میزنند! کسی ماه ژانویه تو این مرکز تجربه آزمون داره؟

آمادگی GRE

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام. امروز رفتم این مرکز ثبت نام کنم تاریخ مورد نظرم پر شده تا دو سه روز پیش باز بود. برای ژانویه هم آزمونی نزده. پر شده یا صبر کنم باز میشه تاریخ جدید؟ نمیدونم برا مراکز دیگه ثبت نام کنم یا اوایل دی ماه تاریخ جدید میزنند! کسی ماه ژانویه تو این مرکز تجربه آزمون داره؟
    سلام. سال قبل هم GRE همین برنامه بود.
    گوش به زنگ باشید حتما باز میکنه. ارومیه سال قبل ماه به ماه باز می کرد امتحانات GRE رو.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

سلام. آواتاک بازم محل آزمون رو تغییر داده و در یه آدرس جدید برگزار میشه (خیابان والفجر). کسی تجربه ای داره؟ من برای 13 فوریه - 25 بهمن ثبت نام کردم.

آمادگی GRE

در یک کلمه: عالی
    همه چیز این سنتر عالی بود. محل جدیدش در خیابان والفجر خیلی بزرگتره و فاصله صندلی ها و سیستمها از هم حتی از سنجش بیشتر نباشه کمتر هم نیست. برای تافل میتونه گزینه عالی باشه.
    مسئولین بسیار خوش برخورد و با حوصله و بازم عالی از هر لحاظ. اصلا به آدم استرس نمیدن که هیچ بلکه باعث آرامش هم میشن با برخورد خوبشون.
    تمام قوانین ای تی اس رو به درستی اجرا میکنند
    در زیرزمین هست و اصلا سر و صدایی وجود نداره. گرچه محلش کنار خیابان اصلی هست.
    سرویس بهداشتی یه دونه، آبسردکن، کمد به تعداد کافی وجود داره.
    سیستمها هم که همون قبلی ها هستن و هیچ مشکلی ندارند.
    موفق و موید باشید

آمادگی GRE

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)