صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 2425262728293031323334
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 335 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

سلام
    من دارم واسه فوق واسه دانشگاه های لندن اقدام میکنم من اصل مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم رو دارم بردم دارالترجمه بهم گفت واسه تاییدیه برو سایت آموزش پرورش تاییدیه رو ثبت نام کن واسه ما اینترنتی می فرستن منم تو سامانه تاییدیه مدارک آموزش پرورش واسه تاییدیه پیش دانشگاهی و دیپلم ثبت نام کردم و یه 42 تومنن کلا پرداخت کردم . الان متوجه شدم ریز نمرات هم میخوان ! از طرفی تاییذیه بدون سوابق رو واسه یکی از مدارکم زدم ! حالا فردا باید برم آموزش پرورش ببینم بهم سوابق و میدن یا خیر ؟ از طرفی دبیرستان و پیش دانشگاهیم کلا ورچیدیه شده و اسمشون عوض شده

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

دوستان این تاییدیه سوابق آموز پرورش چقدر زمان میبره ؟ من از 7 مهر اقدام کردم هنوز نیومده

نگران نباشید
    سلام وقت بخیر خواستم بگم برادرم امروز برای گرفتن اصل مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم رفت مدرسه اش (۱۰ سال پیش فارغ التحصیل شده بود) چون دانشگاه لیسانسش برای فارغ التحصیلی نیاز به این مدارک داشت. برادرم رفت و نامه ای که دانشگاه نوشته بود برای دریافت مدارک + کارت ملی اش رو داد و مدارک رو بهش دادن (با هزینه ۱۰۰ هزار تومن جمعا) و زیر ۱۰ دقیقه کار انجام شد. دوستان نگران نباشید مورد خاصی برای نگرانی وجود نداره. خود برادرم با خوندن کامنت های اینجا چند روز خواب و خوراک نداشت ولی امروز بر خلاف اکثر کامنت هایی که اینجا هست و منفی هست کارش زود بدون دردسر تمام شد.

سلام دوستان
    کسانی که مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیشون رو گرفتن و دستشونه بیزحمت جواب بدن، این دوتا مدرک مهر برجسته داره؟ کدوم مهرش برجستس؟

من از دانشگاه اخراج شدم پرستاری خوندم
    الان میخوام اپلای کنم برای دانشگاه های ایتالیا اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو میخوان
    دانشگاه میگه باید سالی ۸۰ میلیون به ما بدی تا مدارکتو بدیم بهت منم ندارم بدم
    راهکاری داره بنظرتون؟
    گیر کردم زندگیم گیر این دوتا مدرکه
    از کجا بیارم ۳۰۰ میلیون بدم بهشون
    میگن برای جلوگیری از مهاجرت کادر درمانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)