صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

پیش فرض پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

سلام
    یکی دانشگاه از من مدرک دیپلم رو خواسته (اروپا) حالا من نمیدونم این مدرک الان کجاست؟!!
    من دبیرستان رو شهرستان بودم، و دانشگاه رو تهران، یادمه اون اولا یه چیزایی رو از مدرسه آوردیم و دادیم دانشگاه؛ حالا این مدرک رو الان باید از کجا بگیرم؟! مدرسه؟ آموزش پرورش شهرستان؟ یا دانشگاه؟
    اگه دوستان لطف کنند و توضیح مختصری از پروسه کار بدن خیلی ممنون میشم.

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

اون چیزی که به دانشگاه دادید احتمالا گواهی موقت پیش دانشگاهی بوده .. باید اونو از دانشگاه بگیرید (که پدر منو در آوردن تا دادنش.. باید در خواست استعلام بدید که دانشگاه این گواهی موقت رو بهتون بده. این در خواست استعلام هم کار پیچیده ای نیست و فقط ممکنه چند روز طول بکشه که با توجه به اینکه دانشگاه و مدرسه در شهرهای مختلف بودن حتما بیشتر طول می کشه. چون این کار توسط پست انجام می شه)
    درخواست استعلام هم تو دانشگاه ما که قشنگ تو دبیرخونه یکی بود این کارو انجام می داد.

اما این چیزی نیست که دانشگاه ازتون می خواد. دانشگاه اصل دیپلم و اصل گواهی پیش دانشگاهی رو می خواد. این در تا هم به من اول گفتن برو اداره آموزش و پرورش ناحیه اونجاست، اما اونجا بعد کلی علافی گفتند مدارک دست مدرسه هاست. بنابر این شما هم بهتره یه راست اول بری سراغ مدرسه.

حالا اونجا روند قانونی اینه که این گواهی موقت رو بدی بهشون و مدارک رو بگیری. ولی من که رفتم هیچی به روی خودم نیاوردم خانوم مدیره هم هیچی ازم نخواست.

نتیجه اخلاقی اینکه قبل از گزفتن گواهی موقت از دانشگاه یه سر به مدرسه بزنید شاید این گواهی رو نخواند و در وقتتون صرفه جویی بشه. احتمالا کس دیگه هم می تونه براتون بگیره برا اطمینان یه کارت شناسایی بدین به کسی که می خواد این کارو انجام بده.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

shahriar
    Guest

یکی از نزدیکان من دقیقا یه راست رفت مدرسش و ازش یک امضا با یه کپی از کارت دانشجوییش گرفتند و بهش اصل مدارکش ودادن .
    حالا در نظر بگیر بری پست درخواست بدی ... میشه همون مسیله معروف پرتغال فروش ...

farhad88
    Guest

من دیروز رفتم مدرسه از کارنامه دبیرستانم و پیش یکی دوباره گرفتم بعد بردم آموزش پرورش منطقه مهر کرد
    قاعدتاً باید تو کامپیوتر مدرسه باشه که بهت یه پرینت بدن و مدیر مهر کنه
    در مورد مدرک 3 حالت داره یا هنوز مدرسه هست یا فرستادن دانشگات اگه درخواست داده باشی یا حالت 3 که ببینی هیچ جا نیست و امکان صصصصصصصصصصصصصصدور دوباره هست یا نه که فکر کنم خیلی سخت باشه چون اگه اینطوری بود خیلی راحت می شد چند تا دانشگاه ثبت نام کرد

سلام
    Yalda62 خیلی ممنون از راهنمایی ها؛ مدارک من توی مدرسه بود و با اینکه گواهی موقت ها رو گرفته بودم و با خودم برده بودم اما مدیر مدرسه از من فقط کپی کارت دانشجویی گرفت و مدرک اصل به همراه تمام کارنامه هام داد
    اما اینم بگم بد نیست، یکی از دوستام که میخواست مدرک رو بگیره مدرسه گفته بود که حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشی و کارنامه رو بهش نداده بود.
    در هر صورت گفتم اینجا بگم چی شد تا بقیه همه بدونن
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

من ریزنمرات دیپلم رو از دانشگاه گرفتم اما مدرک دیپلم, مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات پیش دانشگاهی رو از مدرسه گرفتم. ( البته کل مدارک و ریزنمرات راهنمایی و دبستان رو هم بهم داد!)
    برای تحویل مدارک هم کارت دانشجویی یا برگ اعزام یا کارت پایان خدمت می خواست.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

پیش فرض What is the Post secondary degree???

سلام.
    دانشگاه UBC گفته post secondary degree certificate باید بفرستید.
    منظورشون بعد از راهنمایی هستش؟
    یعنی کارنامه و گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم رو هم باید ترجمه کنیم و بفرستیم؟ >

پیش فرض پاسخ : What is the Post secondary degree???

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    سلام.
    دانشگاه UBC گفته post secondary degree certificate باید بفرستید.
    منظورشون بعد از راهنمایی هستش؟
    یعنی کارنامه و گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم رو هم باید ترجمه کنیم و بفرستیم؟ >
    اِ چرا پست شما اینجاس؟ کلا عنوانش هم با این تاپیک فرق داره!!!!

به هر حال،
    نه، توی سیستم کانادا Post secondary معادل همون دانشگاه خودمونه، اینجا هم گفته:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Education_in_Canada

خوش باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

پیش فرض گرفتن دیپلم و نمرات دبیرستان

با سلام
    دوستان من سایت دانشگاه های کالیفرنیا را دیدم که برای ترانسفر شدن به انجا مدرک دیپلم و ریز نمرات دبیرستان احتیاج هست.میخواستم بدانم مدرک دیپلم باید از دانشگاه بگیریم (چون یادمه روز اول ثبت نام کلی مدرک از ما گرفتن مثل دیپلم و ریز نمره)یا باید به مدرسه قبلی مراجعه کنم و نمرات و دیپلمرا بگیرم.
    باتشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کجا مدرک دیپلم و نمره های دبیرستان را کجا بگیرم

باید اول از دانشگاهتون گواهی موقت دیپلم رو بگیرید بعد اون رو ببرید مدرسه اونجا اصلشو بهتون می دن. من اینکارو کردم. موفق باشید.

صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)