صفحه 10 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي براي اينكه قابل ترجمه باشه بايد به تاييد كجا برسه؟ يا فقط مهر دبيرستان كفايت ميكه؟

Junior Member

من برای گرفتن دیپلمم از دانشگاه مشکل دارم یعنی دانشگاه دیپلمم رو تا پایان ترم نمیده ومن برای ترجمه میخوامش
    اگر در مدارک دیپلم نباشه مشکلی هست ؟

Junior Member

دوستان كسي مطلع هست مدرك ديپلم بعد از سوم دبيرستان رو دقيقا چطور ميشه گرفت؟ اگه دانشگاه نريم و سربازي هم نرفته باشيم؟ چون من برا فال 2014 دارم اپلاي ميكنم برا ليسانس ميگن بايد مدرك ديپلم رو حتما داشته باشي.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي براي اينكه قابل ترجمه باشه بايد به تاييد كجا برسه؟ يا فقط مهر دبيرستان كفايت ميكه؟
    سلام .
    باید برید به مرکز اموزش و پروش منطقه ای که مدرسه تون توش بوده .

Junior Member

سلام دوستان . کسی اطلاعی نداره ؟
    من می خوام برای پاییز سال اینده apply کنم و الان یه سوال داشتم . من در حال حاضر دانشجو هستم و اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم دست دانشگاه می باشد . من یه سر به دبیرستانم زدم و با چونه و این حرفا دوباره اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیموگرفتم و دادم مدیر و همه اعضا امضا و مهر کردن . ولی امروز که داشتم می گشتم فقط اصل مدرک ذیپلومو پیدا کردم و مدرک پیش دانشگاهیو پیدا نکردم . حالا من این اصل مدرک پیش دانشگاهیمو به دانشگاه بگم بهم می دن یا نه؟ اگه با کارت دانشجویی دوباره برم مدرسه چی؟ دوباره برام صادر می کنن ؟ یا نه اخر امسال که فارغ التحصیل بشم بهم اصل مدارکمو می دن؟
    بینهایت ممنون

Junior Member

سلام
    من قصد دارم براى سال آينده ، كشور ايتاليا اپلاى كنم اما مشكلم اينجاست كه اصل مدرك ديپلمم را ندارم و همچنين بدليل تحصيل در هنرستان مدرك پيش دانشگاهى نيز ندارم . لطفا راهنمايي كنيد كه براى اپلاى به دانشگاه ايتاليا از طريق مدرسه ايتاليايي چه مداركى لازم است. آيا قطعا بأيد براى أخذ مدرك پيش أقدام كنم؟
    بسيار ممنون

من دبیرستان شهرستان بودم. لیسانس و فوق رو دولتی شهر تهران. الان فارغ التحصیل شدم. مدرک لیسانس و فوقم هم گرفتم و تصویه حساب کامل کردم با دانشگاه.
    سوالم اینه که منظور از highschool transcripts ریز نمره و مدرک پیشدانشگاهیه و یا کل دوره 4 سال دبیرستان؟؟
    و اینکه من کجا باید دنبال اصل این مدارک برم ؟ دبیرستان؟ دانشگاه لیسانس؟ فوق؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من رفتم مدرک بگیرم از دبیرستان گفتن یا پایان خدمت که ندارم یا کارت دانشجویی که 2ماه پیش فارغ التحصیل شدم ازم گرفتن ، حالا چجوری اصل مدرکو بگیرم ؟ می خوام اپلای کنم لازمه دیگه ، واقعا دیوونم کردن دیگه

Junior Member

دوستان ، دانشگاه من مدرک پیش دانشگاهی منو گم کرده و هیچ مدرکی از این سال تحصیلی تو پرونده دانشگاه من نیست ، کسی می دونه من باید چه کار کنم؟

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط neginit نمایش پست ها
    دوستان ، دانشگاه من مدرک پیش دانشگاهی منو گم کرده و هیچ مدرکی از این سال تحصیلی تو پرونده دانشگاه من نیست ، کسی می دونه من باید چه کار کنم؟
    برید مدرسه ببینید اونجا دارن یا نه! اگر نبود برید آموزش پرورش درخواست بدید دوباره صادر کنن..
    Not Everything iS aS iT Seems

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)