صفحه 11 از 34 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

سلام دوستان
    من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم گم شده، هم دانشگاه رفتم هم مدرسه،(مدرسه می گوید همراه پرونده دادیم دانش اموز و دانشگاه هم می گویید دانشجو مدرک را به ما تحویل نداده است) خلاصه هیچ کجا نیست که نیست.
    ایا برای دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی المثنی صادر می شود؟ اگر نه چکار باید بکنم؟ البته گواهی موقت هر دو مدرک دستم هست ولی خود دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی غیب شده
    لطفا راهنمایی کنید.

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

سلام دوستان.
    من مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم.
    ولی مدرک دیپلمم دست دانشگاهه چون هنوز فارغ نشدم.و کپی اونو تونستم بگیرم.
    دیپلممو در یک شهرستان خوندم.
    حالا برای تایید مدرک توسط آموزش و پرورش :
    اول اینکه:
    آیا کپی مدرک دیپلممو اصلا اداره ای تایید می کنه یا نه؟
    دوم اینکه:
    حالا من باید مدرک پیش دانشگاهی و کپی دیپلممو ببرم اداره آموزش و پرورش اون شهرستان یا استانی که توش بوده!!!این که خیلی سخته!!!!
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم.
    ولی مدرک دیپلمم دست دانشگاهه چون هنوز فارغ نشدم.و کپی اونو تونستم بگیرم.
    دیپلممو در یک شهرستان خوندم.
    حالا برای تایید مدرک توسط آموزش و پرورش :
    اول اینکه:
    آیا کپی مدرک دیپلممو اصلا اداره ای تایید می کنه یا نه؟
    دوم اینکه:
    حالا من باید مدرک پیش دانشگاهی و کپی دیپلممو ببرم اداره آموزش و پرورش اون شهرستان یا استانی که توش بوده!!!این که خیلی سخته!!!!
    سلام

من هم تقریبا شرایط مشابه شما رو داشتم. با این تفاوت که من سربازی رفته بودم و مدرک لیسانس هم گرفته بودم. من رفتم شهرستانی که دیپلم و پیش رو اونجا گذروندم . هر دو مدرک رو توی کمتر از 10 دقیقه بهم دادن (البته من از قبل باهاشون تماس گرفته بودم و دم دست گذاشته بودند) برای ریز نمرات هم به آموزش پرورش رفتم بخش رایانه متوسطه ، اونجا کپی ریز نمراتم رو که دانشگاه بهم داده بود رو بهشون دادم و اصلش رو دادند ، مجدد رفتم مدرسه ، عکس دادم زدن روی کارنامه ها ، مهر و امضا کردن بعد باز برگشتم آموزش پرورش و اونجا هم معاونت متوسطه و بایگانی و یکی دو جای دیگه مهر و امضا کردن و ... تموم.

امیدوارم توضیحاتم کمک تون کرده باشه. اگر سوالی بود هم در خدمتم.

من نتونستم جواب درستی برای سوالم پیدا کنم. کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. چون خودم هم الان خارجم نمیتونم مستقیم برم از جایی بپرسم.
    من دبیرستان شهرستان بودم. لیسانس و فوق رو دولتی شهر تهران. الان فارغ التحصیل شدم. مدرک لیسانس و فوقم هم گرفتم و تصویه حساب کامل کردم با دانشگاه.
    سوالم اینه که منظور از highschool transcripts ریز نمره و مدرک پیشدانشگاهیه و یا کل دوره 4 سال دبیرستان؟؟
    و اینکه من کجا باید دنبال اصل این مدارک برم ؟ دبیرستان؟ دانشگاه لیسانس؟ فوق؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من نتونستم جواب درستی برای سوالم پیدا کنم. کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. چون خودم هم الان خارجم نمیتونم مستقیم برم از جایی بپرسم.
    من دبیرستان شهرستان بودم. لیسانس و فوق رو دولتی شهر تهران. الان فارغ التحصیل شدم. مدرک لیسانس و فوقم هم گرفتم و تصویه حساب کامل کردم با دانشگاه.
    سوالم اینه که منظور از highschool transcripts ریز نمره و مدرک پیشدانشگاهیه و یا کل دوره 4 سال دبیرستان؟؟
    و اینکه من کجا باید دنبال اصل این مدارک برم ؟ دبیرستان؟ دانشگاه لیسانس؟ فوق؟
    مرسی
    ريزنمارت رو نميدونم ولي مدرك ديپلمت رو به يكي از دانشگاه ها دادي و فراموش كردي. با قسمت دانشجويان فارغ تماس بگير اونها راهنمايي ميكنند احتمالا هم ميفرستنت سمت بايگاني. شماره دانشجوييت و سال قبوليت يادت باشه كه اگر مسئول بايگاني پرسيد بدوني. اين روند دانشگاهي بوده كه من ديدم شايد مال شما فرق داشته باشه. اگر اصلا از دبيرستان نگرفتي ممكنه دست دبيرستانت باشه.

کرفتن مدرک دیپلم از دانشگاه ربطی به تعهد خدمت رایگان داره؟من مدرک دیپلم رو میخوام ولی لیسانس رو لازم ندارم تازه نمیتونمم بگیرم چون تعهد خدمت دارم

پیش فرض پاسخ : کجا مدرک دیپلم و نمره های دبیرستان را کجا بگیرم

دوستان با احترام،
    من الان حدود 37 سالمه و حدود 11 سال از گرفتن مدرک کارشناسی ارشدم در رشته معماری می گذره.
    با همسرم، در ابتدای پروسه مهاجرت یا گرفتن پذیرش، و اصولاً تصمیم گیری برای آینده، هستیم.
    دانشگاه های فرانسه، برای رشته معماری، علاوه بر مدارک دانشگاهی، مدرک پیش از اون رو هم می خوان.
    حالا شما فکر کنید من سال 1373 دیپلم گرفته ام از مدرسه استعدادهای درخشان، که الان کلاً همه سازمان مدیریتی و همه چیش عوض شده و من حتی نمیدونم آدرسش کجاست؟
    اصل دیپلم را البته گرفته ام ولی ریز نمرات را از کجا باید پیدا کنم؟!
    توی مدارکم که گشتم دیدم فقط یک پرینت بسیار رنگ و رو رفته، آنهم فقط از کارنامه سال چهارم دبیرستان دارم که وقتی میگم رنگ و رو رفته است، اغراق نمی کنم.
    علاوه بر اون یک خط خوردگی با خودکار هم داره که زیرش باز با خودکار توضیحی دربارش نوشته شده و یک مهر بی خاصیت رنگ و رو رفته هم داره...
    باید چی کار کنم؟ از کجا باید ریز نمراتم رو بگیرم و مدرک دیپلم رو کجا باید تایید کنم؟
    سوال دومم هم اینه که اصولاً انگار در مورد مدرک دانشگاهی، دانشنامه و تایید ریز نمرات دانشگاهی توسط وزارت علوم هم تغییرات اساسی اتفاق افتاده و همه چی باید با پست و اینا انجام بشه، یعنی دوستان میگن ظاهراً باید اصل مدرک رو برای وزارت علوم پست کرد، درسته؟ خب توی راه گم نمیشه؟ بعد آدم کل مدارکش رو بذاره توی یک پاکت و بده پست، چقدر طول می کشه تا باز به دستش برسه؟ کسی تجربه ای داره؟
    امیدوارم سوالم را در جای مناسبی مطرح کرده باشم.
    ممنون.

من مدرک دیپلم و پیشدانشگاهیم رو از دانشگاه لیسانسم گرفتم. هردو مهر آموزش پرورش هم دارند ولی بالای هردو نوشته "گواهی موقت پایان...". به نظرتون مشکلی نداره؟ ترجمه رسمی میشه؟ یا باید برم دبیرستان یه گواهی (مدرک) دیگه بگیرم؟؟

Junior Member

سلام .
    من ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلمم رو گم کردم .
    رفتم دبیرستانمون امروز یه پرینت بهم داد و مدیر مهر کرد . عکس نداره !
    آیا این رو دارالترجمه و سفارت قبول می کنن ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین ، بد جوری گیر کردم

ببخشید یه سوال دیگه . آیا ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی مهر برجسته می خوره روش ؟
    یا نه ، فقط مهر عادی میشه ؟
    ویرایش توسط Simon : April 9th, 2014 در ساعت 11:49 PM

مدرک دبیرستان من مهر مدرسه و مهر آموزش پرورش مشهد رو داره ولی دارلترجمه گفت باید مهر آموزش پرورش استان خراسان هم باید بخوره روی مدرک! کسی اطلاع دقیقی داره در این مورد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)