صفحه 12 از 34 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من مدرک دیپلم و پیشدانشگاهیم رو از دانشگاه لیسانسم گرفتم. هردو مهر آموزش پرورش هم دارند ولی بالای هردو نوشته "گواهی موقت پایان...". به نظرتون مشکلی نداره؟ ترجمه رسمی میشه؟ یا باید برم دبیرستان یه گواهی (مدرک) دیگه بگیرم؟؟
    خیر. باید مدرک اصلی رو بگیرید. یا خود دانشگاه هست، یا دبیرستانتون. فقط مدرک موقت دانشگاه رو قبول می کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    مدرک دبیرستان من مهر مدرسه و مهر آموزش پرورش مشهد رو داره ولی دارلترجمه گفت باید مهر آموزش پرورش استان خراسان هم باید بخوره روی مدرک! کسی اطلاع دقیقی داره در این مورد؟
    بله، دقیقا همینطوره. الان مدتی هست که یه مهر دیگه هم باید بخوره از آموزش و پرورش کل هر استان. خود من هم همین مشکل رو داشتم! کار یکی 2 ساعت هست فقط.

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط moonsky نمایش پست ها
    سلام .
    من ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلمم رو گم کردم .
    رفتم دبیرستانمون امروز یه پرینت بهم داد و مدیر مهر کرد . عکس نداره !
    آیا این رو دارالترجمه و سفارت قبول می کنن ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین ، بد جوری گیر کردم

ببخشید یه سوال دیگه . آیا ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی مهر برجسته می خوره روش ؟
    یا نه ، فقط مهر عادی میشه ؟

در مورد مدارکتون که گم شده متاسفانه زاهنمایی ندارم.
    اما ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی من مهر برجسته نداره، ولی عکس داره!

سلام دوستان
    شاید سوالم تکراری باشه.ولی من رفتم دبیرستان که مدرک دیپلم رو بگیرم بهم گفتن که باید کارت پایان خدمت داشته باشی(در مورد دانشنامه دانشگاه هم همینو گفت)
    ولی من می خوام با وثیقه خارج بشم و پایان خدمت ندارم.چی کار باید بکنم؟
    ----------------
    و همینطور در مورد دانشنامه که با دانشگاه صحبت کردم گفتن که اگه که نامه ای از نظام وظیفه بیاری یه مدرکی بهت می دیم که قابل ترجمه باشه.(برای ایتالیا می خوام) ولی انگار که سفارت فقط دانشنامه رو قبول می کنه درسته؟ یا همین مدرکی که گفتن هم قبوله؟

Junior Member

با سلام.
    ببخشید یه سوالی داشتم،
    تقریبا چند درصد از دانشگاه ها مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو می خوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها
    بله، دقیقا همینطوره. الان مدتی هست که یه مهر دیگه هم باید بخوره از آموزش و پرورش کل هر استان. خود من هم همین مشکل رو داشتم! کار یکی 2 ساعت هست فقط.
    سلام دوست عزیز ،یعنی منی که شهرستان دیپام گرفتم باید به آموزش و پرورش مرکز اون استان مراجعه کنم یا همون شهرستان این مهر رو. میزنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

وقتتون به خير
    من مشكلي مشابه مشكل شما براي مدرك ديپلم و پيش دانشگاهيم دارم. من اصل مدرك ديپلم و پيش دانشگاهيم رو گم كردم (گواهي موقتش موجوده با مهر ناحيه 3 آموزش پرورش مشهد كه اداره كل آموزش پرورش ميگه چون گواهيه مهرش نمي‌زنه) از طرفي به من گفتند كه بايد از طريق پست درخواست بدم كه تأييديه تحصيلي برام صادر بشه، حالا تأييديه رو ناحيه 3 صادر كرده ولي مي‌گن كه اداره كل تأييديه رو مهر نميزنه. مي‌دونم اين اتفاق توي تهران ميفته وليكن مشهد يكم اذيت مي‌كنند. خودم هم نيستم مشهد و كارام رو پدرم انجام ميده حالا من موندم چطوري ميتونم يه تأييديه براي ديپلم و پيش دانشگاهيم بگيرم كه به تأييد اداذره كل هم رسيده باشه.
    ممنون ميشم اگر بتونيد راهنماييم كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها

وقتتون به خير
    من مشكلي مشابه مشكل شما براي مدرك ديپلم و پيش دانشگاهيم دارم. من اصل مدرك ديپلم و پيش دانشگاهيم رو گم كردم (گواهي موقتش موجوده با مهر ناحيه 3 آموزش پرورش مشهد كه اداره كل آموزش پرورش ميگه چون گواهيه مهرش نمي‌زنه) از طرفي به من گفتند كه بايد از طريق پست درخواست بدم كه تأييديه تحصيلي برام صادر بشه، حالا تأييديه رو ناحيه 3 صادر كرده ولي مي‌گن كه اداره كل تأييديه رو مهر نميزنه. مي‌دونم اين اتفاق توي تهران ميفته وليكن مشهد يكم اذيت مي‌كنند. خودم هم نيستم مشهد و كارام رو پدرم انجام ميده حالا من موندم چطوري ميتونم يه تأييديه براي ديپلم و پيش دانشگاهيم بگيرم كه به تأييد اداذره كل هم رسيده باشه.
    ممنون ميشم اگر بتونيد راهنماييم كنيد

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

سلام دوستان، اینجا کسی هست که جواب سوال من رو بدونه، ممنون می شم:
    من برای فوق اقدام کردم و مدارکی هم که برای دانشگاه فرستادم، دانشنامه و ریزنمرات لیسانسم بوده. و وقتی هم که نامه ی پذیرش ام رو گرفتم از من مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی نخواستن. ولی وقتی به مدارک لازم جهت ویزای دانشجویی تو سایت سفارت نگاه کردم، نوشته که برای اونهایی که برای فوق پذیرش دارن، اصل تأیید شده ی مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات اونها لازمه! آیا کسی در این مورد چیزی می دونه؟ و یک چیز دیگه، من الان اصل گواهی های موقت رو دارم، وی اصل گواهی اصلی رو ندارم، من سال 86 فارغ التحصیل شد و نمی دونم که باید همه ی این ها رو از کجا بگیرم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان
    من پارسال مدارک اصلی دیپلم و پیش دانشگاهی از دانشگاه گرفتم برای ترجمه، مشروط بر اینکه زمان فارغ شدن این مدارک به دانشگاه برگردونم.
    الان در حال طی کردن مراحل فارغ التحصیلی هستم و دانشگاه ازم خواسته اون مدارک تحویل بدم.
    مدارک ترجمه شده هستن ولی با توجه به اینکه مهرهای امور خارجه و دادگستری از پارسال تغییر کرده آیا من به اصل این مدارک دوباره نیاز ندارم؟ اگر به اصل مدارک نیاز هست چه راهکاری پیشنهاد میدید؟
    متشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)