صفحه 16 از 34 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

سلام دوستان من به کمکتون نیاز دارم.من با یک مدرسه و آموزش پرورش بی اطلاع و زبون نفهم طرفم تو شهرستان مدرک دیپلمم رو بهم نمیدن به خاطر سربازی.من تو فرجه یک ساله لیسانسم.ولی اکثر دوستام در شهرهای دیگه گرفتن.من اگه بخوام قانون این قضیه رو دقیق بدونم باید کجا پیگیری کنم؟کسی اطلاعی داره از قانون تحویل مدرک اصل دیپلم؟
    کیس نامبر :2016AS64XX رویت قبولی : 20May 2015 کنسولگری : آنکارا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinarobati نمایش پست ها
    سلام دوستان من به کمکتون نیاز دارم.من با یک مدرسه و آموزش پرورش بی اطلاع و زبون نفهم طرفم تو شهرستان مدرک دیپلمم رو بهم نمیدن به خاطر سربازی.من تو فرجه یک ساله لیسانسم.ولی اکثر دوستام در شهرهای دیگه گرفتن.من اگه بخوام قانون این قضیه رو دقیق بدونم باید کجا پیگیری کنم؟کسی اطلاعی داره از قانون تحویل مدرک اصل دیپلم؟
    متاسفانه دوستان کسی پاسخگو نبود از مدیران هم.ولی من امروز بعد از شش ماه دوندگی تونستم مدرک دیپلممو بگیرم.کسی سوالی داشت درخدمتم

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

نقل قول نوشته اصلی توسط sinarobati نمایش پست ها
    متاسفانه دوستان کسی پاسخگو نبود از مدیران هم.ولی من امروز بعد از شش ماه دوندگی تونستم مدرک دیپلممو بگیرم.کسی سوالی داشت درخدمتم
    سلام دوست عزيز منم مشكلي دقيقا مثل شما دارم مي تونم بپرسم چه طور موفق شدين مدارك رو ازاد كنيد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز منم مشكلي دقيقا مثل شما دارم مي تونم بپرسم چه طور موفق شدين مدارك رو ازاد كنيد ؟
    خوشحال میشم.لطفا وضعیتتون رو بگید.دانشجو ؟ فارغ التحصیل؟

سلام دوستان با عرض سلام

من فارغ التحصیل لیسانسم و توی فرجه یک ساله قیل مشمولیت الان در این وضعیت با نداشتن کارت دانشجویی و کارت پایان خدمت چطور میشه مدرک اصلی دیپلم و پیش دانشگاهی رو از مدرسه گرفت ؟

ممنون می شم جواب بدین، وقتم کمه خیلی !

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

سلام
    من ترم 4 لیسانس هستم و در حال گرفتن پذیرش از دانشگاه دانشگاهی که می خوام پذیرش بگیرم ازم مدرک دیپلم و پیش رو خواسته حالا من رفتم مدرسه م که دیپلم رو بگیرم مدزسه میگه یا باید از دانشگاه نامه بیاری یا سربازی رفته باشی تا مدرک رو بهت بدیم که این 2 تا اصلا شدنی نیست حالا جالبیش اینه که دوستان دیگم که تو مدارس دیگه ای بودن به راحتی گرفتن مدارکشون رو
    جناب
    sinarobati تاپیک رو که خوندم دیدم مثل اینکه شما هم مشکلی این چنینی داشتین ممنون میشم راهنمایی کنید که چه طور موفق شدین مدارک رو بگیرین
    یک سوال دیگه ای هم که داشتم اصل مدرک پیش دانشگاهی دست دانشگاه یا مدرسه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shakib_rahimy نمایش پست ها
    سلام دوستان با عرض سلام

من فارغ التحصیل لیسانسم و توی فرجه یک ساله قیل مشمولیت الان در این وضعیت با نداشتن کارت دانشجویی و کارت پایان خدمت چطور میشه مدرک اصلی دیپلم و پیش دانشگاهی رو از مدرسه گرفت ؟

ممنون می شم جواب بدین، وقتم کمه خیلی !
    دوستم من همه راه هارو رفتم هیچ راهی جز این نداره که یک نامه از دانشگات بگیری که برای تکمیل پروندت در دانشگاه نیاز به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد که این نامه هم بستگی به دانشگات داره من رفتم به زحمت نامه رو گرفتم و مدرک اصلم رو از مدرسه تحویل گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام
    من ترم 4 لیسانس هستم و در حال گرفتن پذیرش از دانشگاه دانشگاهی که می خوام پذیرش بگیرم ازم مدرک دیپلم و پیش رو خواسته حالا من رفتم مدرسه م که دیپلم رو بگیرم مدزسه میگه یا باید از دانشگاه نامه بیاری یا سربازی رفته باشی تا مدرک رو بهت بدیم که این 2 تا اصلا شدنی نیست حالا جالبیش اینه که دوستان دیگم که تو مدارس دیگه ای بودن به راحتی گرفتن مدارکشون رو
    جناب
    sinarobati تاپیک رو که خوندم دیدم مثل اینکه شما هم مشکلی این چنینی داشتین ممنون میشم راهنمایی کنید که چه طور موفق شدین مدارک رو بگیرین
    یک سوال دیگه ای هم که داشتم اصل مدرک پیش دانشگاهی دست دانشگاه یا مدرسه ؟

شما اصلا مشکلی نداری با گواهی اشتغال به تحصیل میتونی بری و مدرکتو بگیری و تا دانشجویی فورا این کارو بکن

سلام دوستان. ظاهر مدرسه دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی ام را گم کرده الان میگن گم کردیم و نیست. الان من چطوری مدرک اصل را بگیرم ؟

Junior Member

با سلام

ممنون میشم دوستان با تجربه من رو راهنمایی کنند

من با برگه معافیت تحصیلی خارج از کشور و نامه اداره امور دانشجویان وزارت علوم با دانشگاه مقطع قبلی که کارشناسی بوده تسویه حساب کردم و دانشگاه هم به من اصل گواهی موقت لیسانس رو جهت ترجمه و ارائه به سفارت به من تحویل داده و همچنین سایر مدارک مربوط به پیش دانشگاهی و دیپلم رو که شامل گواهی موقت و ریز نمره اصل این دو مقطع میشه رو به من تحویل داده ، حالا مشکل من این هست که من چطوری میتونم اصل دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی رو از مدرسه بگیرم؟ چون در حال حاضر مدارس و حتی آموزش و پرورش نامه معافیت تحصیلی خارج از کشور که خطاب به وزارت علوم بوده و تاریخ خروج از کشور من رو زده رو قبول ندارند و حاضر به تحویل اصل مدارک نیستن و میگن که وضعیت نظام وظیفه من مشخص نیست! و حتی نامه وزارت علوم به دانشگاه که من تعهدات لازم رو به نظام وظیفه سپردم و طبق اون مدرک لیسانس رو گرفتم هم قبول ندارند!

می خواستم بدونم الان راه حل برای گرفتن اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی با توجه به اینکه من وثیقه نظام وظیفه رو گذاشتم و در تاریخ مقرر هم از کشور خارج میشم چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)