صفحه 2 از 34 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

پیش فرض پاسخ : کجا مدرک دیپلم و نمره های دبیرستان را کجا بگیرم

سلام
    روال مدرسه ما اینطوری بود که به همراه کارت دانشجویی یا کارت پایان خدمت به مدرسه مراجعه می کردیم و اصل مدرک دیپلم رو می گرفتیم . گواهی موقت دیپلم رو هم نمی خواست . ریز نمرات دیپلم من هم تو پرونده دانشگاه بود و بعد از فارغ التحصیلی اون رو از دانشگاه گرفتم .
    موفق باشی

Senior Member maryamf آواتار ها

من ديپلمم رو از دانشكاه پس گرفتم. اگه دادين به دانشگاه كه از همونجا بايست بگيرين.. چند تا ديپلم كه وجود نداره..

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    من ديپلمم رو از دانشكاه پس گرفتم. اگه دادين به دانشگاه كه از همونجا بايست بگيرين.. چند تا ديپلم كه وجود نداره..
    خب البته وضع پسر ها با دختر ها تو این موضوع فرق میکنه و همونطور که گفته شد باید اصل اون رو از دبیرستان بگیرید
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

سلام
    وقتي دانشگاهي اعلام مي كنه كه مدرك ديپلم رو ترجمه شده مي خواد منظورش چيه؟ همون مدرك پيش دانشگاهي هست يا پايان سال سوم دبيرستان؟
    من وقتي با دانشگاه خودم تسويه حساب كردم و اصل مدركم رو خريدم بهم كارنامه پيش دانشگاهي رو هم داده ولي مدركي به اسم ديپلم رو پيدا نمي كنم. نمي دونم دانشگاه داده و من گم كردم يا اصلا نداشته و نداده و يا داشته و نداده؟ حالا از كجا بايد مدرك ديپلمم رو بگيرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering -

سلام دوستان عزیز.
    منظور از مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی شامل موارد زیر می شه:
    1- اصل مدرک دیپلم 2- اصل مدرک پیش دانشگاهی 3 کارنامه سال سوم دبیرستان 4- کارنامه پیش دانشگاهی.
    برای خانم ها معمولا مشکلی نیست و می تونن از دبیرستان محل تحصیل دریافت کنن.
    اما برای آقایان :
    کارنامه سال سوم و پیش دانشگاهی در پرونده ی شما در دانشگاه هست و مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی تا زمانیکه دانشگاه اونها رو از دبیرستا ن محل تحصیل نگرفته باشه در همون دبیرستان.

کاری که انجام میدید اینکه می رید به بایگانی آموزش و پرونده تون رو می بینید که چه مدارکی اونجاست و با نوشتن یه تعهد اونها رو می گیرید.
    در مورد مدارکی هم که در دبیرستان هستند. با کارت دانشجویی یا معافیت و ... می رید و تحویل می گیرید.

اما برای ترجمه مدارک شما باید تایید شده باشن.
    کارنامه های سوم و پیش دانشگاهیتون رو می برید به آموزش و پرورش ناحیه یا شهرستان و اونجا کمی از این اتاق به اون اتاق می رید و اونها براتون مهر و تمبر می زنند و قابل ترجمه رسمی می شه.

همین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : What is the Post secondary degree???

فروش دیپلم یا خرید دیپلم عنوانیه که ممکنه توی روزنامه، اینترنت، در و دیوار یا هر جای دیگه ای ببینید!

ولی گذشته از غیر قانونی بودن این کار مطمئن باشید با یه کلاه بردار طرف هستید!

توصیه میکنم هر جایی که عنوان خرید دیپلم یا فروش دیپلم رو دیدید بهش اعتنا نکنید (به خاطر جمله ای که تو خط بالا نوشتم)

در صورتی که مشکل مدرک تحصیلی دارید از طریق این فرم که در سایت زیر است، شماره و اسم خودتون رو برام بفرستین تا باهاتون تماس بگیرم و راهنماییتون کنم. در مورد رفع مشکل مدرک تحصیلی (دیپلم و سیکل و ...) توضیحاتی رو توی این صفحه دادم، توصیه میکنم حتما بخونید :
    رفع مشکل مدرک تحصیلی

Junior Member

من همین امروز صبح رفتم هم دبیرستان و هم پیش دانشگاهی ، هر دوتاش یه روال رو طی کردم ظرف 15 دقیقه هر دوتاش رو گرفتم و اومدم.
    روال اینطوری بود رفتم مستقیما دفتر دبیرستان (پیش دانشگاهی) (بدون سلام و احوالپرسی با مدیر و ناظم و ...) گفتم مدرک اصلمو میخوام گفتند سربازی رفتی؟گفتم نه کارت دانشجویی دارم ... گفت خوب بیا اینجا رو امضا کن و انگشت بزن ، زدم بعد بهم دادن.
    تموم شد و رفت.

پیش فرض پاسخ : مشکلات احتمالی مدرک تحصیلی

سلام به همه!

بچه ها کسی ریز نمره دبیرستان گرفته !؟

من تماس میگیرم با مدرسه میگن دادیم دانشگاه...دانشگاه میگه ریزنمره دبیرستان به چه درد ما میخوره!!!

کسی اگر گرفته به من بگه پروسش رو لطفااااااا

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    سلام به همه!

بچه ها کسی ریز نمره دبیرستان گرفته !؟

من تماس میگیرم با مدرسه میگن دادیم دانشگاه...دانشگاه میگه ریزنمره دبیرستان به چه درد ما میخوره!!!

کسی اگر گرفته به من بگه پروسش رو لطفااااااا
    باید خودتون از دبیرستان گرفته باشید. دانشگاه فقط گواهی دیپلم و پیش را دارند. شاید دبیرستان حضوری بهتر جواب بدن.

ممنون ıce چون چند نفر اینجا نوشته بودن که دست دانشگاه بوده من خواستم مطمئن شم!!!!

من هر چند سال دبیرستانم عوض شده واسه اون سخته که همش رو گیر بیارم....به هر حال ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)