صفحه 20 از 34 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering /Azad University branch Saveh

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

سلام دوستان
    کسی می دونی منظور از "Diplomas and transcripts of completed courses" ریز نمرات دانشگاهه یا دبیرستان (_یکی از دانشگاه های سویده)؟؟؟؟فقط زودتر جواب بدید اصلا وقت نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehi_531 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونی منظور از "Diplomas and transcripts of completed courses" ریز نمرات دانشگاهه یا دبیرستان (_یکی از دانشگاه های سویده)؟؟؟؟فقط زودتر جواب بدید اصلا وقت نداره
    با سلام
    به نظر میاد منظور کل دوره هایی هست که گذروندید دوست عزیز . هم دانشگاه و هم دبیرستان.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان من برای undergraduate هنر اپلای کردم و الان از من Final Jr Transcript خواستن میخوام ببینم ایا منظورشون همون دیپلمه؟ یا مثلا پیش دانشگاهی هم لازمه بدم؟
    اینو هم اضافه کنم من دیپلمم معدل کلش شده 17.68 اما پیشم 15.79! آیا اینکه مدرک پیشم رو ارائه بدم ممکنه نظرشون رو در مورد دادن scholarship تغییر بده!؟ چون 17.68 رو معدل خوبی میدونن! سوال دیگم اینکه من یه تعدادی واحد مثل ریاضی فیزیک 1 دانشگاه آزاد رو پاس کردم اینا رو ارزش داره به فکرش باشم منتقل کنم؟ اصن میشه؟

خیلی ممنون

Junior Member

سلام

دوستان اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید

برای آزاد کردن مدارکم برای ترجمه از دبیرستان می تونم چه کاری کنم من تحصیلم تموم شده و می خوام مدارکم رو برای اقدام در مقطع کارشناسی ترجمه کنم تا بتونم تحویل سفارت ایتالیا بدم ( آیا امکانش هست نامه از جایی بیارم یا وثیقه بزارم هر چقدر که باشه ) مدرسه من تا حالا مدرکی رو برای ترجمه نداده فقط می گن از دانشگاه مورد نظر نامه بیار یا کارت پایان خدمت ، واقعا فکرم رو مشغول کرده

ممنون می شم من رو راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lyapunov نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    یک توضیح جامع و کامل خدمتتون میدم از کل پروسه گرفتن اصل مدرک و ریز نمرات سال سوم دبیرستان یا همون دیپلم و پیش دانشگاهی که خودمم به تازگی طی کردم.
    برای گرفتن ریز نمرات و اصل مدارک با کارت پایان خدمت و یا کارت دانشجویی باید برید مدرسه محل تحصیلتون. برخی مدارس با برگ سبز هم مدارک رو تحویل میدن اما در اصل شما باید یا دانشجو باشید که کارت دانشجویی یا نامه از اموزش دانشگاه محل تحصیلتون داشته باشید و یا سرباز باشید و گواهی اشتغال به خدمت از نیروی انسانی یگان خدمتیتون همراهتون باشه. اگرم خدمت رفتید و کارت پایان خدمت یا معافیتم دارید که بهتر. بعد از گرفتن2 برگ اصل مدارک ( گلاسه ) و دو برگ ریز نمرات از مدرسه (حتما به امضای مدیر مدرسه و امضای مسئول ثبت نمرات و همچنین تمبر باطل شده و داشتن عکستون که مهر خورده بر روی برگه های ریز نمرات دقت کنید) باید برید اموزش پرورش منطقه ( من چون شهرستان بودم رفتم اموزش و پرورش همون شهرستان) و در اونجا میرید اتاق اموزش متوسطه و روی هر دو برگ ریز نمراتتون مهر میخوره بعد امضای معاونت اموزشی یا رییس منطقه اموزش و پرورش و مهر اون منطقه رو میزنن پای برگه های ریز نمرات (دقت کنین که اصل مدارک ( گلاسه ها) قبلا مهر و امضای اموزش و پرورش منطقه روش خورده و دیگه در این مرحله کاری نداره). از اونجا میرین اموزش و پرورش کل استان بازم قسمت اموزش متوسطه و پشت هر 4 برگ اصل مدارک و ریز نمراتتون رو امضا میکنه کارشناس. بعد میرید اتاق معاونت اموزشی مجدد پشت هر 4 برگه رو امضا میکنه و در اخر دبیرخانه که مهر اموزش و پرورش استان رو پای هر 4 امضا میزنه. اینجا کار تمامه و دیگه میتونین مدارک رو هر دارالترجمه ای ببرین برای ترجمه. اینم بگم وقت زیادی نمیگیره کلش خیلی زود امضا میشه و پروسه اش انجام میشه.
    بازم دوستان سوالی داشتن در خدمتم.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط tmnt نمایش پست ها
    سلام

دوستان اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید

برای آزاد کردن مدارکم برای ترجمه از دبیرستان می تونم چه کاری کنم من تحصیلم تموم شده و می خوام مدارکم رو برای اقدام در مقطع کارشناسی ترجمه کنم تا بتونم تحویل سفارت ایتالیا بدم ( آیا امکانش هست نامه از جایی بیارم یا وثیقه بزارم هر چقدر که باشه ) مدرسه من تا حالا مدرکی رو برای ترجمه نداده فقط می گن از دانشگاه مورد نظر نامه بیار یا کارت پایان خدمت ، واقعا فکرم رو مشغول کرده

ممنون می شم من رو راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
    اگر تاپیک رو کامل مطالعه میکردین جواب سوالتون رو پیدا میکردین
    من پروسه رو به طور خلاصه بالا نوشتم بازم سوالی داشتین در خدمتم. شما تا وضعیت نظام وظیفتون رو مشخص نکنید نمیتونین مدرک رو از مدرسه بگیرید
    موفق باشید.

Junior Member

سلام

من سال 93 فارغ التحصیل شدم از دبیرستان و با پیگیری هایی که داشتم آموزش و پرورش منطقه راضی شد به من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو ارائه بدن ، اگر نامه از سفارت بیارم که توضیح بده من مدرکم رو برای ترجمه ، برای ارائه به سفارت می خوام

سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا سفارت ایتالیا به من همچین نامه ای رو می ده ؟؟؟ تا حالا به کسی همچین نامه ای دادند

لطفا اگر اطلاع دارید لطفا کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tmnt نمایش پست ها
    سلام

من سال 93 فارغ التحصیل شدم از دبیرستان و با پیگیری هایی که داشتم آموزش و پرورش منطقه راضی شد به من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو ارائه بدن ، اگر نامه از سفارت بیارم که توضیح بده من مدرکم رو برای ترجمه ، برای ارائه به سفارت می خوام

سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا سفارت ایتالیا به من همچین نامه ای رو می ده ؟؟؟ تا حالا به کسی همچین نامه ای دادند

لطفا اگر اطلاع دارید لطفا کمک کنید
    با سلام
    دوست عزیز حتما خودتون پیگیر هستید و در جریان . اما بدونید مدارک شما اصلا دست اموزش و پرورش نیست که بخواد راضی یا ناراضی چیزی بهتون بده. انرژی بیهوده صرف نکنید مدارک در دبیرستان محل تحصیل شماست و مطمنا تا روشن شدن وضعیت نظام وظیفه متاسفانه چیزی بهتون نخواهند داد .
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من گواهی پایان تحصیلات متوسطم (ریاضی فیزیک) رو گم کردم یا اصلا نمیدونم شاید نگرفته باشم مربوط به سال ۷۸ می‌شه
    منتها گواهی موقتش رو دارم
    کسی میدونه چگونه بیاد بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa7080 نمایش پست ها
    سلام
    من گواهی پایان تحصیلات متوسطم (ریاضی فیزیک) رو گم کردم یا اصلا نمیدونم شاید نگرفته باشم مربوط به سال ۷۸ می‌شه
    منتها گواهی موقتش رو دارم
    کسی میدونه چگونه بیاد بگیرم؟
    سلام دوست عزیز
    حتما با گواهی موقت و مدرک مشخص کننده وضعیت خدمتتون ( کارت پایان خدمت/معافیت) به دبیرستان محل تحصیلتون مراجعه کنید. اگر مدرسه منحل شده بود به معاونت تحصیلات تکمیلی در اموزش و پرورش منطقه ای که توش تحصیل میکردین مراجعه کنید .
    موفق باشید

سلام بچه ها یه سوال می خواستم بدونم اگه من کپی پایان تحصیلات پیش دانشگاهی و دبیرستان و ریز نمرات رو داشته باشم این یعنی اصلشون دست دانشگاه مونده و باید از دانشگاه بگیرم؟اخه من اصل مدرک دانشگاهمو گرفتم ولی اصل مدرک دبیرستان و پیش دانشگاهیو همراهش بهم ندادن برای همین مطمئن نیستم که دست دانشگاه باشه اما از اینورم من فقط کپی هارو دارم و این یعنی مدرسه و پیش دانشگاهی اصل رو هم بهم دادن! حالا اگر بر فرض اینطوری باشه احتمالش هست که مدرسه و پیش دانشگاهی دوباره اصلشونو بهم بدن؟و ایا باید بهشون لو بدم که کپی هارو دارم یا نه؟و سوال دیگه اینکه دقیقا از کجاها باید مهر و امضا بگیرم؟دانشگاه من اصفهان سراسری بوده و اینکه بخوام بکوبم برم اونجا یکم سخته...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)