صفحه 21 از 34 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilah1257 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال می خواستم بدونم اگه من کپی پایان تحصیلات پیش دانشگاهی و دبیرستان و ریز نمرات رو داشته باشم این یعنی اصلشون دست دانشگاه مونده و باید از دانشگاه بگیرم؟اخه من اصل مدرک دانشگاهمو گرفتم ولی اصل مدرک دبیرستان و پیش دانشگاهیو همراهش بهم ندادن برای همین مطمئن نیستم که دست دانشگاه باشه اما از اینورم من فقط کپی هارو دارم و این یعنی مدرسه و پیش دانشگاهی اصل رو هم بهم دادن! حالا اگر بر فرض اینطوری باشه احتمالش هست که مدرسه و پیش دانشگاهی دوباره اصلشونو بهم بدن؟و ایا باید بهشون لو بدم که کپی هارو دارم یا نه؟و سوال دیگه اینکه دقیقا از کجاها باید مهر و امضا بگیرم؟دانشگاه من اصفهان سراسری بوده و اینکه بخوام بکوبم برم اونجا یکم سخته...
    با سلام
    وقتی که شما کارهای پایان تحصیل و فارغ التحصیلی و تسویه حساب با دانشگاه رو انجام میدید بایگانی دانشگاه تمام مدارک موجود رو بهتون از تو پرونده پس میده ( مدارکی که موقع ثبت نام دادید)
    اینطور که مشخصه شما اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیتون رو تحویل دادید . حالا 2 حالت پیش میاد : 1) موقع تسویه حساب به بایگانی مراجعه نکردید که مدارک رو بهتون بدن 2) مراجعه کردید اما به دلیل سهل انگاری مسول مربوطه یا هر دلیلی از بایگانی به شما مدارک رو تحویل ندادند
    شما راحت میتونین با یک تماس با بخش بایگانی دانشگاهتون قضیه رو متوجه بشید که 1)موقع ثبت نام چه مدارکی تحویل دادید و 2) موقع تسویه حساب اونا چه مدارکی رو بهتون پس دادند یا ندادند
    فقط 2 مورد مهم
    1) مدرسه نمیتواند برای شما مدرک صادر کند
    2) روند گرفتن مهر ها رو یکم قبل تر به صورت مفصل توضیح دادم که میتونین مطالعه بفرمایید
    موفق باشید

ممنون از جوابتون اما این خوب هیچ مشکلیو از من حل نمی کنه تماس گرفتن با بخش بایگانی دانشکاه!خوب راستش ای چیزیه که طبعا خودمم میدونستمو برای اینکه این کارو نکنم این سوالو اینجا مطرح کردم، نهایت یعنی باید پاشم برم اونجا خوب کجاش راحته؟!بعدشم شما واقعا فکر کردین اینا پشت تلفن جواب میدن؟ و چیز دیگه اینکه این دقیقا برخلاف چیزیه که من از بقیه بچه هایی که خودشون این کارو کردن شنیدم همه میگن مدرسه و دفتر کل اموزش پرورش مدارکو میده!بهرحال ممنون!

Junior Member

ممنون از جوابتون اما این خوب هیچ مشکلیو از من حل نمی کنه تماس گرفتن با بخش بایگانی دانشکاه!خوب راستش ای چیزیه که طبعا خودمم میدونستمو برای اینکه این کارو نکنم این سوالو اینجا مطرح کردم، نهایت یعنی باید پاشم برم اونجا خوب کجاش راحته؟!بعدشم شما واقعا فکر کردین اینا پشت تلفن جواب میدن؟ و چیز دیگه اینکه این دقیقا برخلاف چیزیه که من از بقیه بچه هایی که خودشون این کارو کردن شنیدم همه میگن مدرسه و دفتر کل اموزش پرورش مدارکو میده!بهرحال ممنون!
    سلام دوست عزیز
    بله کاملا درسته مدرسه مدارکو میده . اما یک بار . شما هم تحویل گرفتین و جای دیگه تحویل دادین . پس باید اصل مدرک رو از جایی که دادین تحویل بگیرید . من تا به حال موردی ندیدم که دانشگاه درخواست دوستان دانشجو رو تو این جور موارد پاسخ نده. دوستانی که بعد از فارغ التحصیلی میرن مدارک رو از مدرسه میگیرند همگی ثبت نام دانشگاهشون رو با مدارک موقت انجام دادند.

موفق باشید

سلام دوست عزیز
    اگر خود دانشگاه اصفهان منظورتون هست ( و نه صنعتی اصفهان)، روندش آنلاینه. هیچ نیازی هم به مراجعه حضوری نیست.
    تو این صفحه پایینش بزنید ثبت درخواست. شماره دانشجویی و اطلاعاتتون رو وارد کنید.
    4 روز بعدش کارشناس دانشکده تون پیام میذاره و میگه که مدارک موجودن یا نه.
    در ضمن شماره همه کارشناسا هم تو همین صفحه هست. خیلی هم خوب جواب میدن.
    اگرم این دانشگاه نیستید و صنعتی بودید، برید سایتش و تلفن بزنید. اتفاقا جواب میدن من خیلی از دوستام کاراشون تلفنی انجام شده. تو هر دوی این دانشگاه های سراسری اصفهان
    موفق باشید

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من اصل مدرک پیش دانشگاهی رو برای پذیرش می خواستم(اروپا). زنگ زدم دبیرستانم گفتن 4 ماه دگ(ترم اول دانشگاه هستم) !!!! 4 ماه دگ ددلاین دانشگاه ها میگذره ! به نظرتون چی کار کنم؟
    یا آیا اصلا دارن و نمی دن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo123456 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من اصل مدرک پیش دانشگاهی رو برای پذیرش می خواستم(اروپا). زنگ زدم دبیرستانم گفتن 4 ماه دگ(ترم اول دانشگاه هستم) !!!! 4 ماه دگ ددلاین دانشگاه ها میگذره ! به نظرتون چی کار کنم؟
    یا آیا اصلا دارن و نمی دن؟
    با سلام
    اصل مدرک شما معمولا بین 4 الی 8 ماه پس از فارغ التحصیلی بعد از تایید توسط اموزش و پرورش منطقه ای که مدرستون اونجا بوده بر میگرده مدرسه و اونجا بایگانی می شه تا وقتی خودتون برید تحویل بگیرید.
    اگر با مدرسه تماس گرفتید و گفتن مدرک هنوز در حال طی پروسه اداری اموزش و پرورش و به دست مدرسه نرسیده میتونید با مراجعه به معاونت اموزش متوسطه در اموزش و پرورش منطقه پیگیری کنید و مدارکتون رو مستقیما از اموزش و پروش تحویل بگیرید.
    موفق باشید

سلام من در حین دوره کاردانیم دانشگاه ازم "گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه" رو خواست و منم رفتم و اینو گرفتم!
    حالا سوالام اینان:
    1)این گواهی باید دو برگ باشه؟پس چرا به من 1 برگ دادن؟
    2)ریز نمراتم هنوز تو همون هنرستانه؟اون زمان به من چیزی ندادند
    ممنون دوستان پر مهر

با سلام
    اگر شخصی مدت زیادی از زمان فارغ التحصیلیش گذشته باشه سال 72از دبیرستان و سال 78 از دانشگاه پروسه گرفتن اصل دیپلم از دبیرستان یا دانشگاه محل تحصیل به چه صورتی است؟ آیا امکان داره به دلیل گذشت سال های زیاد از فارغ التحصیلی اصل مدرک دیپلم داده نشود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdis1996 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر شخصی مدت زیادی از زمان فارغ التحصیلیش گذشته باشه سال 72از دبیرستان و سال 78 از دانشگاه پروسه گرفتن اصل دیپلم از دبیرستان یا دانشگاه محل تحصیل به چه صورتی است؟ آیا امکان داره به دلیل گذشت سال های زیاد از فارغ التحصیلی اصل مدرک دیپلم داده نشود؟
    با سلام
    خیر مثلا خود من که مراجعه کردم مدرسه تا سوابق سال 69 رو هم داشت. به مدرسه مراجعه کنید و اگر نبود میتونین از اموزش و پرورش منطقه تحصیلیتون پیگیر بشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    1.من مدرک دیپلم و ریزنمراتم رو بردم آموزش پرورش ناحیه گفت که ما مهر نمیکنیم باید ببری دفتر پیشخوان دولت که آموزش پرورش کل مهر کنه!!! کسی این مسیله پیش اومده واسش؟ خیلی عجله اییه
    2.دوستی نوشته بود ریزنمرات و اصل مدرک دیپلم 2 برگه .مال من هر کدوم 1 برگه از دانشگاهم گرفتم.درسته الان؟
    مرسی ی از پاسخ تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)