صفحه 23 از 34 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_SK نمایش پست ها
    بچه ها كمك .. يه مشكل بزرگ دارم!
    من اصل ديپلم و پيش دستمه.. مدرسه گفت ريز نمراتت نيست .. گفت برو اموزش پرورش .. چى كار كنم؟؟؟ ١ هفته وقت دارم :/
    مى تونن دوباره صادر كنن؟ مدرسمم داره منحل مى كنن . مرسى !
    با سلام
    اگر به تازگی فارغ التحصیل شدید (بعد از 84-83) مدارک در سیستم مدرسه هست و خودشون در مدرسه براتون صادر میکنند. اما اگر از قبل این تاریخ هست، ریز نمراتتون رو با مراجعه به معاونت اموزش متوسطه در اموزش و پرورش منطقه که مدرستون توشه میتونین تحویل بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Unimi

نقل قول نوشته اصلی توسط Lyapunov نمایش پست ها
    با سلام
    اگر به تازگی فارغ التحصیل شدید (بعد از 84-83) مدارک در سیستم مدرسه هست و خودشون در مدرسه براتون صادر میکنند. اما اگر از قبل این تاریخ هست، ریز نمراتتون رو با مراجعه به معاونت اموزش متوسطه در اموزش و پرورش منطقه که مدرستون توشه میتونین تحویل بگیرید.
    موفق باشید
    خيلى ممنون از كمكتون .. پس پايان خدمت نمى خوان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_SK نمایش پست ها
    خيلى ممنون از كمكتون .. پس پايان خدمت نمى خوان؟
    با سلام
    برای ریز نمرات فکر نمیکنم. اما باز هم کارت پایان خدمت یا دانشجویی تون همراهتون باشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ...
    من برای دانشگاه آلمان (مونیخ) میخوام اپلای کنم توی مدارک مورد نیاز نوشته
    Officially authenticated copy of university entrance qualification
    منظورش دیپلم و پیش دانشگاهی هستش درسته ؟
    من یادمه که پیش دانشگاهی رو پست کردم برای دانشگاه الان چجوری میتونم بگیرمش ؟
    در ضمن کارت پایان خدمت دارم...

Junior Member

سلام . بچه های گواهی موقت دبیرستان و پیش دانشگاهی قابل ترجمس یا حتما باید اصلش باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fouzieh نمایش پست ها
    سلام . بچه های گواهی موقت دبیرستان و پیش دانشگاهی قابل ترجمس یا حتما باید اصلش باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    با سلام
    خیر این گواهینامه ارزش ترجمه ندارد.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lyapunov نمایش پست ها
    با سلام
    1- شما با مراجعه به بخش اموزش متوسطه در اموزش و پروش منطقه مهر رو برای ریز نمرات میگیرید ( اصل مدرک که به مدرسه تحویل میدن خودش مهر اموزش پرورش منطقه رو داره) بعدم میرید اداره کل تا مهر اصلی رو بزنن. دفاتر پیشخوان کارشون تاییده تحصیلیه که اصلا هیچ ربطی به این پروسه نداره
    2- ریز نمرات دیپلم 1 برگ اصل دیپلم هم 1 برگ و مجموعا 2 برگ

موفق باشید
    سلام
    من هم همین مشکلی که دوستمون گفت رو دارم (پیشخوان و ...). منتها من نیازی به ریزنمرات ندارم. اصل مدرک دیپلمم رو گرفتم و میخوام به همراه پیش دانشگاهی ترجمش کنم که مدرسه گفت برای ترجمه باید ببرم اداره آموزش پرورش استان تا تأیید کنن. اونجا هم این قضیه پیشخوان رو گفت.
    الان من چیکار باید بکنم؟ همین مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی که گرفتم قابل ترجمه هست؟ نیازی به تأیید پیشخوان نیست؟

پ.ن: خیلی جالبه، الان تماس گرفتم میگن بخشنامه جدید از 9/9/94 اجرا شده و برای ترجمه باید پیشخوان تأیید کنه!
    ویرایش توسط Babk : December 14th, 2015 در ساعت 02:06 PM

Junior Member

از اونجا میرین اموزش و پرورش کل استان بازم قسمت اموزش متوسطه و پشت هر 4 برگ اصل مدارک و ریز نمراتتون رو امضا میکنه کارشناس. بعد میرید اتاق معاونت اموزشی مجدد پشت هر 4 برگه رو امضا میکنه و در اخر دبیرخانه که مهر اموزش و پرورش استان رو پای هر 4 امضا میزنه. اینجا کار تمامه و دیگه میتونین مدارک رو هر دارالترجمه ای ببرین برای ترجمه. اینم بگم وقت زیادی نمیگیره کلش خیلی زود امضا میشه و پروسه اش انجام میشه.
    من آموزش پرورش استان رفتم که همین رو بهم گفت دیگه. امروز هم دوباره زنگ زدم و گفت بخشنامه است و فلان. حتی بهش چند بار گفتم برای ترجمه و خارج از کشور میخوام و گفت میدونم، این قانون تازه اجرا شده و خودمون هم فعلا با رسید پیشخوان برات امضا میکنیم. حالا باز فردا میرم ببینم به کجا میرسه.
    ویرایش توسط Mechatronic : January 13th, 2016 در ساعت 11:13 AM دلیل: پست مرجع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    من همین امروز رفتم برای تایید روند از دو هفته پیش عوض شده کلا به این ترتیب مراحل تایید :
    1. از مدرسه ریز نمرات و گواهی ها رو می گیرید با مهر و امضا مدرسه
    2. رفتن به آموزش و پرورش منطقه مربوطه و تایید مدارک (مهر و امضا)
    3. رفتن به دفاتر پیشخوان دولت و ثبت مدارک که به شما گواهی میده |(هزینه برای پیش و دیپلم 35 هزار تومن)
    یادتون باشه آدرس و اسم و کد پستی دارالرتجمه ای که می خوایید ببرید حتما باید باشه
    4.رفتن به آموزش و پرورش کل (برای تهران میدان فلسطینه) برای تایید نهایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics,IUT

سلام دوستان،
    من ريزنمرات سه سال دبيرستان و پيش دانشگاهي گرفتم، حالا ميگن واسه ترجمه بايد ببري پيشخوان دولت!، منم بردم اونجا بهم گفت اين مدارك ازت ميگيريم ديگه بهت پس نميديم و خودمون ميفرستيم سر يك دارالترجمه و.... سوالم اينكه بعد من واسه آلمان حتما بايد سفارت ترجمه هارو تاييد كنه،واسه همين اصل مدرك نياز پيدا ميكنم. من ك كاملا گيج شدم، كسي راهي ب ذهنش ميرسه؟، خيلي ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)