صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

بله علاوه بر اون. گواهی اشتغال رو که راحت میشه گرفت. گفتن باید نوشته باشه دانشجو برای دریافت مدارک به مدرسه معرفی می شود که به نظرم واقعا درخواست غیر منطقیه ایه. جالبه که بعضی دانشگاه ها چنین نامه ای میدن، شریف و ازاد قزوین رو دیدم که بچه ها گرفتن. حالا حضوری میرم ببینم چه میشه کرد دیگه
    (it is a miracle that curiosity survives formal education(Albert Einstein

Junior Member araliya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی الی

سلام
    مدرسه من سالها پیش تعطیل شده . حالا ریزنمرات دبیرستانم رو میخوام باید چیکار کنم ؟ دوستان گفته بودن به مدرسه مراجعه کردن .
    من به پیش دانشگاهیم پیام دادم گفتن بهم میگن یه روز برم مدارک رو ازشون تحویل بگیرم ولی دبیرستان تعطیل شده ! من باید چیکار کنم ؟
    ....................
    نقل قول نوشته اصلی توسط shshsb93 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم توی دانشگاه علوم پزشکی. الان میخوام برای رشته پزشکی خارج از کشور اپلای کنم. مدارک و ریز نمره های دیپلم و پیش دانشگاهی رو ازم میخوان که باید ترجمه کنم. مدارک رو هم روز ثبت نام به دانشگاه دادم ولی دانشگاه الان مدارک رو بهم نمیده! با وجود اینکه معافیت سربازی هم دارم دانشگاه این حق رو داره که مدارک رو بهم نده؟؟ من چیکار میتونم بکنم؟
    دانشگاه منم گفت ریزنمرات پیش باید داخل پرونده بمونه ! هر چقدر گفتم بهش احتیاج دارم گفت قانون میگه باید پیش ما باشه ...
    .....................
    سلام دوستان
    من یه نسخه از ریز نمرات دبیرستانم رو پیدا کردم ولی عکسش کنده شده !!! الان من باید چیکار کنم ؟ به درد میخوره ؟
    ویرایش توسط maxi1 : July 11th, 2017 در ساعت 03:36 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

مدرسه من بسته رفته. الان ریزنمرات را از کجا بگیرم؟ مدرک دیپلم و پیش پیشم هست آیا اونها هم باید تایید بشه در ناحیه و اداره کل؟

Junior Member

سلام من مدرک لیسانس و فوق لیسانس رو آزاد کردم. وفتی رفتم دیپلم رو از دانشگاه بگیرم چهار تا کاغذ داد که دو تاش گواهی موقت پیش و دیپلم بود و دو تاش ریز نمرات. گفت اینا قابل ترجمه نیستن و باید بری از مدرسه بگیری. الان میرم مدرسه میگن یا پایان خدمت، یا آماده به خدمت یا هم نامه اشتغال به تحصیل باید داشته باشی. با توجه به اینکه هنوز من شروع نکردم دکترا رو خارج از کشور، چطوری می تونم بگیرم اصل مدارکو. میگن نه نامه معافیت تحصیلی نظام وظیفه رو قبول می کنن و نه نامه انگلیسی دانشگاهی که قراره دکترا بخونم، چون میگن باید فارسی باشه و... . به نظرتون با توجه به اینکه این مدرکو ندارم باید چیکار کنم؟

سلام دوستان
    من یه مورد خیلی خیلی فوری برام پیش اومده که تمام زندگی و کلی تلاشم بهش وابسته شده !
    من مدارکم رو قبل از ثبت نام دانشگاه از دبیرستان و پیش به طور کامل گرفتم و کپی هم دارم ازشون . موقع ثبت نام دانشگاه همه مدارک رو آموزش دانشگاه ازم گرفته و دست اونا هست . با توجه به اینکه من در آزمون های دانشگاه های ترکیه پذیرش دارم برای پزشکی و دندون پزشکی ، و اونا هم اصل مدارک رو میخان چیکار میتونم بکنم ؟؟ در ضمن من مشمولم و در حین تحصیلم و درست ترم 3 کارشناسی هستم . مسولین دانشگاهم ( دولتی وزارت بهداشت) خیلی حساس هستن و نابلد در کار های اداری ...
    خیلی ممنونم میشم راه هایی که به ذهنتون میرسه رو بهم بگین!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مورد خیلی خیلی فوری برام پیش اومده که تمام زندگی و کلی تلاشم بهش وابسته شده !
    من مدارکم رو قبل از ثبت نام دانشگاه از دبیرستان و پیش به طور کامل گرفتم و کپی هم دارم ازشون . موقع ثبت نام دانشگاه همه مدارک رو آموزش دانشگاه ازم گرفته و دست اونا هست . با توجه به اینکه من در آزمون های دانشگاه های ترکیه پذیرش دارم برای پزشکی و دندون پزشکی ، و اونا هم اصل مدارک رو میخان چیکار میتونم بکنم ؟؟ در ضمن من مشمولم و در حین تحصیلم و درست ترم 3 کارشناسی هستم . مسولین دانشگاهم ( دولتی وزارت بهداشت) خیلی حساس هستن و نابلد در کار های اداری ...
    خیلی ممنونم میشم راه هایی که به ذهنتون میرسه رو بهم بگین!
    سلام
    انصراف بدید و با دانشگاه تسویه حساب کنید و یک مبلغی هم باید به دانشگاه پرداخت کنید سپس تمام مدارک به شما تحویل می گردد. به نابلد بودن در کارهای اداری ربطی ندارد.
    موفق باشید
    ویرایش توسط maxi1 : August 5th, 2017 در ساعت 03:47 PM

Junior Member araliya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی الی

سلام من به پیش دانشگاهی محل تحصیلم رفتم برای ریز نمرات . به من گفتن قبلا بهت اصلش رو داده بودیم ولی از پرونده ام کارنامه کپی گرفته رو دراورد و ازش کپی گرفت و مهر جدید مدرسه رو روش زد ! البته این کارنامه مهر سابق مدرسه رو هم روی خودش داره . یعنی مهر سابق به صورت کپی و مهر جدید به صورت زنده . عکس دارش هم کردن برام . این الان قابل قبوله ؟

Junior Member

سلام.مدارک اصل دیپلم و پیشم در دانشگاهه و دانشگاه بخاطر تعهد خدمت بهم نمیده. راهی وجود داره ک مدارک دبیرستانمو بگیرم اخه من نیازی به دانشنامه ندارم ک بخوام مبلغ زیادی برا ازاد کردن پرداخت کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering, University of Tehran

منم دقیقا همچین مشکلی پیش اومده برام.
    تا قبل این بچه با کارت دانشجویی و گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه، مدرک دیپلم و پیش رو گرفتن. ولی مدرسه الان نمیده.
    من آموزش پرورش استان زنگ زدم گفتند باید با همون اشتغال به تحصیل بدن. نمی دونم دیگه چه خبره تو این مملکت.

دوستان برای سفارت اصل مدرک دیپلم لازمه؟؟
    من اصل مدرک دیپلمم گم شده رفتم اموزش پرورش فقط تاییدیه تحصیلی میتونم بگیرم و ریز نمرات سه سال دادن
    چیکار میتونم کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)