صفحه 30 از 34 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

سلام من مدارکم رو از مدرسه گرفتم میخوام ترجمه کنم. ریزنمرات پیش دانشگاهیم عکس نداره. باید دوباره درخواست کنم؟

Junior Member

سلام
    من میخوام برای مقطع لیسانس اقدام کنم اما بعضی دانشگاه ها گفتن که مدارک دیپلم و پیش و ریز نمرات باید مستقیم از طرف آموزش پرورش ارسال بشه نه از طرف ما (directly from issuing organization)
    دقیقا مثل مدرک زبان
    حالا سوال من اینه که آیا آموزش پرورش ما این کارو انجام میده؟

Junior Member

Question مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی یا هردو؟

سلام
    وقت بخیر

من درحال حاضر ارشد دارم و قصد دارم برای یه مستر مجدد اقدام کنم. یکی از مدارکی که دانشگاه مقصد برای آپلود میخواد اینه:
    Official translation of your secondary school diploma

حالا سوال من اینه که، این میشه ترجمه مدرک دیپلمم یا پیش دانشگاهی؟! یا هردو؟

Junior Member

سلام من میخام بعد ار پایان خدمتم دوباره در خارج از کشور برای لیسانس اقدام کنم . ایا میشه بدون خرید مدرک لیسانس و فقط با کارت پایان خدمت اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو بگیرم از دانشگاه یا حتما باید مدرک لیسانس ازاد بشه .لطفا اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه ؟

Junior Member

سلام اگه امضای مدیر مدرسه تو کارنامه پیش دانشگاهی با امضا تو مدرکش فرق داشته باشه{به خاطر عوض شدن مدیر مدرسه} تو سفارت یا در کل مشکلی پیش میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد نظری دانشگاه تهران

سلام و خسته نباشید
    بنده برای مقطع دکتری‌کشور کانادا میخوام اقدام کنم ؛ در application در‌بخش transcript های مورد نیاز گفته post secondary education
    میخواستم بیینم منظور لیسانس‌ و ارشدم هست ؟ چون گواهی‌پایان دوره پیش دانشگاهیم رو گم کردم و فرایند گرفتن دوباره و ترجمه رسمیش بسیار سخت و زمان بره ؛ خواستم ببینم post secondary education شامل‌ پیش دانشگاهی میشه یا خیر با همون ترجمه رسمی لیسانس و ارشدم میتونم اقدام کنم (سال ۹۱ بنده پیش دانشگاهیم تموم‌شده )

دوستان من سربازم و قصد اپلای دانشگاه های آلمان رو دارم . با گواهی اشتغال به خدمت، دانشنامه و ریزنمراتمو بهم دادن ولی اصل مدرک پیش دانشگاهیمو بهم نمیدن! چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    دوستان من سربازم و قصد اپلای دانشگاه های آلمان رو دارم . با گواهی اشتغال به خدمت، دانشنامه و ریزنمراتمو بهم دادن ولی اصل مدرک پیش دانشگاهیمو بهم نمیدن! چیکار کنم؟
    به آموزش و پرورش کل استانتون مراجعه کنید. قانونا حتی با برگه اعزام به خدمت هم باید به شما اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی بدهند چون وضعیت نظام وظیفه شما مشخص هست.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezashah72 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    بنده برای مقطع دکتری‌کشور کانادا میخوام اقدام کنم ؛ در application در‌بخش transcript های مورد نیاز گفته post secondary education
    میخواستم بیینم منظور لیسانس‌ و ارشدم هست ؟ چون گواهی‌پایان دوره پیش دانشگاهیم رو گم کردم و فرایند گرفتن دوباره و ترجمه رسمیش بسیار سخت و زمان بره ؛ خواستم ببینم post secondary education شامل‌ پیش دانشگاهی میشه یا خیر با همون ترجمه رسمی لیسانس و ارشدم میتونم اقدام کنم (سال ۹۱ بنده پیش دانشگاهیم تموم‌شده )
    منظور از post secondary education مقاطع لیسانس‌ و ارشد هست و نیازی به ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان نیست.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh90 نمایش پست ها
    سلام من میخام بعد ار پایان خدمتم دوباره در خارج از کشور برای لیسانس اقدام کنم . ایا میشه بدون خرید مدرک لیسانس و فقط با کارت پایان خدمت اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو بگیرم از دانشگاه یا حتما باید مدرک لیسانس ازاد بشه .لطفا اگر کسی تجربه مشابه داره راهنمایی کنه ؟
    چون وضعیت نظام وظیفه شما مشخص هست و کارت پایان خدمت دارید، قانونا باید به شما اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)