صفحه 4 از 34 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 335

موضوع: پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member

پیش فرض مدرک دیپلم

من دارم برای پذیریش در مقطع لیسانس اقدام می کنم. من برای دانشگاه کارنامه سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی و ترجمه هاشون رو به عنوان مدرک دیپلم فرستاده بودم. امروز ایمیلی از دانشگاه برای من رسید که ما مدرک دیپلم رسمی می خوایم:
    Dear Mahdi,

thank you for sending. However, these documents I already have. I have usked Nuffic (www.nuffic.nl) for advise and they cannot advise me without the diploma certificate. The documents you have sent is not the official diploma.

Kind regards, Marije

می خواستم ببینم من که مشمول هستم و الان درحال تحصیل در سال اول مقطع لیسانس توی ایران هستم راهی هست که بتونم مدرک رسمی دیپلمم رو بگیرم و کپی اون را برای دانشگاه بفرستم؟

سوال بعدیم اینه که من به اون دانشگاه نگفتم که الان دارم توی ایران دانشگاه میرم، اگه بگم بهشون و گواهی اشتغال به تحصیل براشون بفرستم دیگه مشکل حل میشه؟ اینکه من دارم درسم را اینجا ول می کنم تو پذیریش دادن بهم تاثیر منفی نمی زاره؟
    ممنون

مهدی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دیپلم

اصلا به منی که دارم برای لیسانس می خونم و مشمولم مردکی می دن که ایشون دیپلمش را گرفته ؟

ای خدا ببین کجا دارم زندگی می کنم... 12 سال رفتم درس خوندم حتی یه مدرک رسمی به من ندادن که من از دبیرستان فارغ التحصیل شدم ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط MBahrami نمایش پست ها
    اصلا به منی که دارم برای لیسانس می خونم و مشمولم مردکی می دن که ایشون دیپلمش را گرفته ؟

ای خدا ببین کجا دارم زندگی می کنم... 12 سال رفتم درس خوندم حتی یه مدرک رسمی به من ندادن که من از دبیرستان فارغ التحصیل شدم ...
    برادر چه کردی؟کیس ما و شما شبیه اگه کارت انجام شد بیا بگو چکار کردی

پیش فرض پاسخ : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

سلام دوستان
    من می خوام برای دانشگاه موسیقی اتریش برای کارشناسی درخواست بدم
    و مشکل من دیپلم من است چون هنرستانی بودم و 11 ساله است و پیش دانشگاهی ندارم البته دانشگاه رفتم و یک مدرک فوق دیپلم و یک لیسانس دارم
    سوالم اینه که حتما باید پیش دانشگاهی داشته باشم ؟ با مدارکم رو قبول می کنند ؟

Junior Member Poooya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Relations

سلام بچه ها !!!

منم دنبال اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیمم و میدونم که تو مدرسمه. آموزش و پرورش محل باید به مدرسه نامه بزنه تا اونارو بهم تحویل بدن. اما آموزش و پرورش محل گفته که فقط در 2 صورت نامه میزنه یا باید کارت پایان خدمت داشته باشم(که ندارم) و یا باید دانشگاه بهشون نامه بزنه که آموزش دانشگاه بهم گفت وقتی ما اصل مدرک رو نمیخوایم نامه هم نمیزنیم !!!

اینم نتیجه 12 سال درس خوندن تو این مملکت. اصل مدرکامونم نمیدن بهمون. من تلاشمو میکنم. کسی راهی به ذهنش رسید حتما کمک کنه. من کلافه شدم به خدا.

دوستان من به یک مشکلی خوردم
    من سال 76-77 ار دبیرستان فارغ التحصیل شدم و اون زمان کامپوتر نبوده برای همین نمره های من ثبت کامپوتری نشده یعنی ریز نمرات کامپوتری ندارم
    از طرفی دبیرستانمم منحل شده
    الان برای گرفتنم ریز نمرات دبیرستانم باید چی کار کنم؟
    پرسیدم بهم گفتن ریز نمرات سال سوم چون نهایی بوده را می شه از اموزش پرورش گرفت؟ این حقیقت داره؟ می شه ریز نمرات سه سال دبیرستان را از آموزش و پرورش بگیرم؟
    برای پذیرش ریز نمرات همه سال های دبیرستان را می خواد؟یا فقط سال سوم کافیه؟ لطفا" اگر اطلاعات دارید راهنماییم کنید؟
    این مساله برای همه کشورهاست و همه سفارت خونه ها یا فقط بعضی کشورهای خاص؟
    لطفا" راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    International Relations

سلام

بالاخره گرفتم، هر طوري بود از دانشگاه نامه گرفتم و بردم آموزش وپرورش و دو تا امضاء و يک مهر و بعد مدرسه و اصل ديپلم و پيش دانشگاههي رو گرفتم.

موفق باشد

رشته و دانشگاه
    International Relations

به نظرم مدارک بايد تو آموزش و پرورش محل بايگاني شده باشه

موفق باشيد

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    دانشگاهی مدرک Secondary School Diploma را خواسته. این یعنی مدرک پیش دانشگاهی یا سال سوم دبیرستان؟
    من کارشناسی ارشد خوندم در ایران. الان این مدرک من دست دانشگاهی است که در اون فوق خوندم؟

متشکر
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاهی مدرک Secondary School Diploma را خواسته. این یعنی مدرک پیش دانشگاهی یا سال سوم دبیرستان؟
    من کارشناسی ارشد خوندم در ایران. الان این مدرک من دست دانشگاهی است که در اون فوق خوندم؟

متشکر
    سلام

فکر کنم شامل هر دوتاش یعنی هم دیپلم و هم پیش دانشگاهی بشه باز از دوستانی که واسه دانشگاه مورد نظرتون اقدام کردن بپرسید

مدارک شما نزد دانشگاهی هست که روز ثبت نام ازتون مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو گرفته

اگه کارشناسی رو هم در ایران گذروندید برای گرفتن مدارک پیش و دیپلم باید به دانشگاه مقطع کارشناسیتون مراجعه کنید

من کارشناسی و کارشناسی ارشد در ایران خوندم و مدارک پیش و دیپلمم دست دانشگاه کارشناسیم بود یعنی روز ثبت نام ازمون این مدارکو میگرفتن؛

فکر کنم قبل از اینکه بتونید مدارک پیش و دیپلم رو بگیرید باید مدرک کارشناسیو (یا هر مدرک هر مقطعی که برای ثبت نام مدرک پیش و دیظلم رو از شما گرفته) آزاد کرده باشید؛ من روزی که برای دریافت دانشنامم رفتم گفتم لطفاً مدرک پیش و دیپلمم رو بدید و اونا هم راحت مدارکمو بهم دادن و ازم خواستن تو پروندمو امضا کنم که مدارکو دریافت کردم

اگر هم به هر دلیلی نداشتن (حالا یا خدای نکرده گم کردن یا هر چیز دیگه ای) میتونید از طریق مدرسه و آموزش پرورش اقدام کنید

ولی به احتمال 99 درصد مدارکتون صحیح و سالم دست دانشگاهی هست که موقع ثبت نام مدارکو ازتون گرفته

به بقیه دوستان هم توصیه میکنم کلاً زمان دریافت دانشنامه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم بگیرن چون چند سال که از بایگانی مدارک بگذره اونا به مکان های خارج از دانشگاه انتقال داده میشه که کار دریافت مدارکو کمی سخت میکنه

پیروز باشید
    ویرایش توسط faith : March 11th, 2012 در ساعت 01:42 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)