صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: مقایسه ی نرم افزارهای یادگیری زبان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی نرم افزارهای یادگیری زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط beeee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من با نرم افزار JMemoriz e کار میکردم یه فایلی ساخته بودم که الان موقع باز کردن ارور میده و وقتی تو فایل اصلیش نگاه میکنم میبینم پاک نشده . لطفا راهنمایی کنین چطور بازش کنم امتحانم نزدیکه

اینم یکی از معایب این نرم افزاره با من بلد نیستم ؟
    سلام
    دوست عزیز من تا حالا با این موردی که شما گفتید برخورد نکردم. شاید فایل اسیب دیده بنا به دلایل مختلف که اگر اینطور باشه به احتمال قوی فایلو از دست دادید. من نمیدونم از کدوم ورژن استفاده میکنید. اما ورژنی که خودم استفاده میکنم رو اینجا براتون اپ کردم ، لطفا با این فرمت اون فایل رو باز کنید ببینید باز مشکل داره. امیدوارم مشکل فایل رفع بشه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima128 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من تا حالا با این موردی که شما گفتید برخورد نکردم. شاید فایل اسیب دیده بنا به دلایل مختلف که اگر اینطور باشه به احتمال قوی فایلو از دست دادید. من نمیدونم از کدوم ورژن استفاده میکنید. اما ورژنی که خودم استفاده میکنم رو اینجا براتون اپ کردم ، لطفا با این فرمت اون فایل رو باز کنید ببینید باز مشکل داره. امیدوارم مشکل فایل رفع بشه .
    سلام
    من هم از همین ورژن استفاده میکردم دوباره دانلود کردم باز نشد ارورش هم پیام خاصی نیست که بدونم ایردش از چیه . فایله پاک نشده اونجایی که ذخیره کردمش هست و با همون حجم قبلی و یه فایله دیگه هم خودم درست کرده بودم که اونو باز میکنه . باز ممنون از کمکتون
    دوستان دیگه هم اگه ممکنه راهنمایی کنن امتحانم نزدیکه

نقل قول نوشته اصلی توسط beeee نمایش پست ها
    سلام
    من هم از همین ورژن استفاده میکردم دوباره دانلود کردم باز نشد ارورش هم پیام خاصی نیست که بدونم ایردش از چیه . فایله پاک نشده اونجایی که ذخیره کردمش هست و با همون حجم قبلی و یه فایله دیگه هم خودم درست کرده بودم که اونو باز میکنه . باز ممنون از کمکتون
    دوستان دیگه هم اگه ممکنه راهنمایی کنن امتحانم نزدیکه
    خیلی متاسفم که اینطوری نزدیک امتحان فایلتون به مشکل خورده. به نظر میرسه فایل احتمالا موقع ذخیره کردن و با جابه جایی از یه فولدر به جای دیگه اسیب دیده ،چون فقط همین فایلو براتون اجرا نمیکنه .

Junior Member

سلام دوستان
    من مشکلی با برنامه memrise دارم.
    میخواستم بپرسم میشه تو تنظیمات این برنامه اون قسمتی که میخواد ما معنی کلمه رو بنویسیم به انگلیسی رو غیر فعال کنیم که اصلا فقط کلمه بپرسه و بخش نوشتن تو سوالا نیاد؟ خواهش میکنم اگه میتونید راهنمایی کنید. من فقط به خاطر پرسیدن این سوال عضو این سایت شدم و خیلی هم طول کشید ثبت نامش. ضمنا شما سایتی رو سراغ دارین که انجمنی به این برنامه اختصاص داده باشه؟
    من که هرچه گشتم فقط انکی و جی ممورایز بود.

من هم همین مشکل شما را داشتم ولی پیشنهاد میدم نرم افزارتون رو عوض کنین

Junior Member

دوستان برای برنامه jmemoize نسخه اندروید هم وجود داره? چون من هر چی سرچ کردم گویا نسخه ویندوز وجود دارد فقط!
    یه برنامه هم هستش به اسم هیولا برای اندروید که ایرانیه و از همین روش لایتنر استفاده میکنه ،من یه نگاه انداختم تقریبا کامل بود ولی رایگان نیست
    ویرایش توسط civil_ali : October 19th, 2017 در ساعت 07:11 PM

Junior Member SpecialALIREZA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - دانشگاه شریف

دوستان کسی نحوه مرور رو در برنامه CRAM میدونه؟ چون فقط همون موقع یادگیری 5 بار پشت سر هم بدون فاصله زمانی میپرسه و بعدش عین لایتنر نیست که در زمان های مختلف بپرسه

Junior Member

دوستان من میخواستم زبانم رو در حد مکالمه معمولی ارتقا بدم، سایت MEMORIZE ثبت نام کردم کدوم کورسش رو پیشنهاد میدین؟
    سریال friend,s که خیلی توصیه شده برا آموزش رو از کدوم سایت دانلود کنم؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)